Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A méltatlanul elfeledett South Beach diéta:) Csatlakozik valaki? fórum

A méltatlanul elfeledett South Beach diéta:) Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
26. *Csajszi* (válaszként erre: 25. - Channa*)
2015. jún. 23. 23:43
Elegge fajt a derekam bal oldalt, ahol be van az ideg csipodve. Azert ovatosan, kicsit lassaban, mint azok a szuper csajszik, de vegig csinaltam :) Persze biztosan nem tokeletesen, majd holnap hatha tobb energiam lesz, esetleg hamarabb neki tudok kezdeni.
25. Channa* (válaszként erre: 24. - *Csajszi*)
2015. jún. 23. 21:45

Ha jól csinálod a gyakorlatokat, akkor a derekadnak nagyon jót fog tenni! Én porckorongsérves vagyok és ezt, amit belinkeltek simán bírom és gyógyít is.


Szénhidrát: kb. 160 gr szénhidrátra szüksége van a szervezetünknek, az agyunk ezzel működik. Nem szabad megvonni ennyire, mert jönnek a memória problémák egy idő után.

24. *Csajszi* (válaszként erre: 21. - Nicole64)
2015. jún. 23. 21:21

Nekem ma is jol ment, nagyon boven 20gr ch alatt maradtam, kaloriak is OK. En mar szerencsere nem kivanom a cukrot, igy konnyebb joval.


Annyit irtatok itt errol a pilateszrol, lehet miutan gyerekek elaludtak kiprobalom. bar elegge fajos a derekam, de majd ovatos leszek. Csak legyen meg energiam :/

23. Channa* (válaszként erre: 22. - Nicole64)
2015. jún. 23. 21:12

Én már évek óta elő veszem újra és újra.

Volt egy műtétem, ami után nem nagyon kaptam levegőt, de fontos lett volna mozognom, mert a súlyom gyarapodott. Ezt találtam. Az első hetekben alig tudtam valamit csinálni de aztán hétről hétre egyre jobban ment, szerintem a levegő vételemen is segített. 2,5 hónap kellett, hogy végig tudjam csinálni, és ekkorra már több centi minuszom is volt. Akkor kb. 8 hónapig csináltam, persze egy idő után már mást is, azaz napi 60 perc mozgásom volt. A műtét miatt felszedett 11 kilóm lement. Most újra előveszem, mert már nem járok tornázni, ugyan is korán kezdődik és nem érek oda, remélem most is hatásos lesz:D

Jártam piláteszre is, de azt abba kellett hagynom, mert nem ilyen gyakorlatok voltak és azt nem szerette a derekam.

Mindent bele!:DDDD

22. nicole64 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2015. jún. 23. 21:00
de jó!!! mióta csinálod? nekem nagyon bejön, a pasi tök jól elmagyarázza, a szinkron külön jó, a mozgás meg annyira, de annyira jóleső, még nekem is, aki utál tornázni...
21. nicole64 (válaszként erre: 19. - *Csajszi*)
2015. jún. 23. 20:59
jaja, ch-ból én is hasfájásig tudom enni magam:( most is hiányzik, de ügyeskedem, túróba kevertem kakaóport, édesítőt meg kókuszreszeléket, muszáj volt "desszerteznem":) Neked hogy ment a nap?
20. Channa* (válaszként erre: 17. - Nicole64)
2015. jún. 23. 18:41

Ezt csinálom én is:D

És igen, nagyon hamar érezhető a hatása.:D

19. *Csajszi* (válaszként erre: 18. - Nicole64)
2015. jún. 23. 10:29

szia, ha javasolhatom, szamold ki a BMR erteked, es azt edd le, de legalabbis ne egyel sokkal kevesebbet / tobbet annal - igy a szervezeted nem kezd el raktarozni (stagnalas). En ezert tuztem ki az 1700 kaloriat (a BMR-om 1640). Ezt havonta ahogy fogysz erdemes ujra szamolni, mert valtozik.


Amugy en is meg tudnek enni boven 1700 kaloria felett, sot :) Foleg ha szenhidratokat is eszek, na akkor csillagos eg a hatar sajnos :(

18. nicole64 (válaszként erre: 16. - *Csajszi*)
2015. jún. 23. 08:57
Én elég nagykajás vagyok, 1700 kal nekem semmi:) De persze igyekszem alacsonyan tartani. Most olvastam, és totál egyetértek vele: semmi humbug nem kell a fogyáshoz, csak az aranyhármas szabály: emelt fehérje+sok rost+jó zsírok... hmmm, hát igen, akármilyen diétának is nevezzük el, ez működik...
17. nicole64 (válaszként erre: 15. - Channa*)
2015. jún. 23. 08:56

[link]

Én még csak most próbáltam először, 4-5-ször csináltam meg, de esküszöm, erősödtem, javult a tartásom ennyi alkalom alatt is. Pedig nem tudom rendesen végigcsinálni, ez is egy cél, hogy előbb-utóbb minden gyakorlatot végig bírjak:)

16. *Csajszi* (válaszként erre: 14. - 6ab21b55e8)
2015. jún. 22. 23:54
Szia, en szamolom, de nincs katonas felso hatar kaloriaban, a szenhidratokon van -nalam- a hangsuly, annak 20-22gr-nal nem szabad feljebb mennie. Max 1700 kaloriat szeretnek enni, de szinte sosem jon ossze. Persze ossze tudnam szedni ha nagyon akarnam, es neha kell is plusz olajos magvakat vagy jobb zsirokat ennem, mert tul alacsony a kcal, az meg nem jo.
15. Channa* (válaszként erre: 12. - Nicole64)
2015. jún. 22. 23:39

Melyik pilátszt ez? Nekem a kezdő van meg, de az 35 perc. Ha más gyakorlatok lennének benne, akkor érdekelne. Én derék problémára használom, és nagyon jó alakformáló is.

2 hónap alatt centikkel karcsúbb az ember, ha figyel a légzésre.

2015. jún. 22. 23:20
Sziasztok.Kalóriát is számoltok,vagy csak eszitek amit lehet?
2015. jún. 22. 22:00

A magvak nem olyan bonozes, csak kaloriat ad :) Ugyesen teljesitetted az elso napot, csak igy tovabb. Nekem is kene vmit mozgni, de keptelen vagyok ravenni magam. Idom sincs sok mondjuk, de persze mindenki talal ra idot csak en nem :/ Pedig nagyon kene, mert jo-jo lefogyunk, de a sottyadt, lotyis bor legalabb annyira ronda, mint egy kover test...

Estenkent mondjuk eppen lenne idom miutan letettem a gyerekeket aludni, de az egesz napos galya utan olyankor mar csak le akarok ulni :( Ezen kene valahogy valtoztatni, gondolom ez is fejben dol el. Meg csak az eleje nehez, aztan ahogy latszik az edermeny az motival(na).

2015. jún. 22. 21:43

Hű, nagyon ügyi vagy... Én naponta ráugrok a mérlegre, kell a kontroll...

Estére kicsit elrontottam, ettem szotyit meg tökmagot... de ez legyen a legkevesebb. A tornával én is hadilábon, mondhatni nulla kondim van, plusz dohányzom is... de épp most találtam egy tuti Pilates-videót a youtube-on, 20 perc és nagyon jóleső a mozgás, és már másnap éreztem az izmaimban. Ma persze nem csináltam meg, de holnap igyekszem...

2015. jún. 22. 20:59

En egesz jol birom :) Ma volt a 15. nap 20gram alatt. Merlegelni heti 1x szoktam, szombatonkent. Kb havonta - 2 havonta centizek is.


Neked hogy telt az elso napod? A lenmag nagyon jotekony, en naponta eszem reggelire. Ilyen zsemle szeruseget keszitek.

Mozgassal nagyon hadilabon allok, te tornazol?

10. nicole64 (válaszként erre: 9. - *Csajszi*)
2015. jún. 22. 16:55

Szia, lám, több közös vonásunk is van:)

1. nálam is csak a ch megvonás működik, ha egy kicsi rossz ch-t eszem, már nem bírok leállni, falásroham jön

2. én se vagyok mai csibe, 41-et taposom

3. én is 15 kg-t szeretnék fogyni:) Én 78 vagyok, és 173 cm, 63-65 kg-val voltam pont jól.

Ez az első napom a SB-ből, és a lenmag tök sokat segített. Muszáj valami szilárdat is rágnom, de ugye kenyeret nem lehet, ledaráltam egy marék lenmagot, összekevertem tojással-sóval, és kókuszolajban kisütöttem. Mint a kenyér:) és a lenmagnak 9 a ch-tartalma, ráadásul fogyaszt. Úgyhogy ezt tuti, minden nap bevetem:) Te hogy haladsz?

2015. jún. 22. 11:29

Szia, 5 eve csinaltam eloszor, akkor 4 honap alatt lement 24 kilo, jol ereztem amgam. Aztan terhes lettem, szultem es hamar jott a masodik baba. Sajnos terhessegek es szoptatasok alatt minden v.jott. Most ev eleje ota megint kuzdok, probaltam mar nagyon sokmindent de csak a drasztikus ch megvonas mukodik, az mellett nem kivanom a rossz szenhidratokat. Ugyhogy most 2 hete ismet atkins elso szakasz, 20 grammozas. Megy, lassan de megy (mar nem vagyok 20 eves sem, hogy potyogjanak a kilok). Lenyeg, hogy ugy erzem, tudom tartani, van energiam.

88 kilo vagyok most (180cm magas), meg minimum 15 kilot szeretnek fogyni. Remelem ev vegere elerem :)

Jo sokat irtam :) Neked mik a celjaid?

8. nicole64 (válaszként erre: 7. - *Csajszi*)
2015. jún. 22. 10:41
de jó:) Mióta Atkinsezel? Hány kg-ot szeretnél fogyni?
7. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Nicole64)
2015. jún. 21. 20:37
Szia, en ugyan nem SB-ezek, de Atkins dietat kovetem. Mindket dieta a szenhidratok korlatozasara epul (ha jol tudom a SB-et), ugyhogy en szivesen csatlakozom :)
6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Nicole64)
2015. jún. 21. 19:43
Úgy látszik, nem akarnak fogyózni.De ez a kifejezés jó, akárhogy nézzük.Bocsi.:))
5. nicole64 (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2015. jún. 21. 19:11
és mennyire érdemi... az ember rákattint a témára, látván, hogy hozzászóltak, aztán ez várja... na, mindegy, nektek ez biztos élvezet. Én csak fogyis társat akartam találni, lehet ezen szórakozgatni.
4. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Channa*)
2015. jún. 21. 17:59
Ez jó! DDD
2015. jún. 21. 16:30
Nekem sincs0kedvem hozzá.
2015. jún. 21. 13:42
Nekem nincs.
2015. jún. 21. 13:09
A South Beach szerintem az egyik legjobb diéta. Végig szeretném csinálni a szakaszokat, holnap kezdem az elsőt, bár igazság szerint már pár napja csaknem így eszem. Nincs valakinek kedve belevágni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook