Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mellműtétek veszélyeiről fórum

A mellműtétek veszélyeiről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mellműtétek veszélyeiről

1 2
18. Kinga82 (válaszként erre: 15. - Lilla050505)
2008. márc. 5. 20:50

Na, olyan nincs...

Szted, ha lenne hatása, akkor választaná vki az altatásban végzett és fájdalmas, és drágább műtétet???

Kidobott pénz...

17. 5e35dd6804 (válaszként erre: 15. - Lilla050505)
2008. márc. 5. 08:55
Te még hiszel a mesében?
16. hetessycintia (válaszként erre: 15. - Lilla050505)
2008. febr. 26. 21:49
leg jobb?szerintem nincs is olyan.
2008. febr. 26. 21:34
Lányok, nem tudja valaki hogy melyik a legjobb mellnövelő kapszula?
2008. febr. 8. 20:51
Ja és ha megsértettem azzal amit a dohányzásról írtam, akkor inkább bocsi NE SZOKJON LE RÓLA, NEM RÁKKELTŐ!:)
13. 5e35dd6804 (válaszként erre: 12. - Badonyimariaeva)
2008. febr. 8. 20:46
Ezt leírta nekem privátba is. Valóban önnek semmi köze a mellműtétesekhez, főleg ha a segítő szándékkal közölt infói már elavultak. Az orvosát mindenki ki kell, hogy faggassa, és mindenki maga dönt. Csak nehéz, ha hülyeségekkel is tömik a fejünket. Az ön dohányzásához nekem sincs közöm, bár annak a környezete, és a Föld is szenvedője. Egyébként az igazoltan rákkeltő! Amint azt privátban is írtam, én a vitát lezártnak tekintem, és nem szándékozom megbántani Önt. Szép napot
12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - 5e35dd6804)
2008. febr. 8. 15:13

Ez a cikk orvosi könyvekből lett válogatva,a műtét veszélyeiről mindenki tájékoztatására.

Mindenki maga dönti el,hogy megűteti-e a melleit vagy sem.

Nem sértegetek senkit sem a cikkemben,mint ön itt a dohányzással kapcsolatban.

Külömben is,hogy jön a mellműtétek veszélyeiről szóló cikkem a dohányzáshoz?

Ehhez önnek semmi köze,mint nekem sem,hogy műteti-e a melleit,vagy sem!

Üdv

11. 5e35dd6804 (válaszként erre: 5. - Badonyimariaeva)
2008. febr. 8. 14:03

Az ön ismeretei TÉVESEK, MIVEL ÖN A MELLPROBLÉMÁVAL NEM ÉRINTETT JAVASLOM VISZONT NÉZZEN UTÁNA A DOHÁNYZÁS OKOZTA RÁKNAK! SZOKJON LE RÓLA!

ÜDVÖZLETTEL JUDIT

2007. dec. 6. 09:41

Az én esetemben nincs szükség ilyen kiegészítőkre, mert így is nagy, sőt az átlagosnál is nagyobb!!

Legfeljebb felvarratni kéne mert lelóg, de ódzkodok az ilyesmitől!

9. Kinga82 (válaszként erre: 7. - Berdor)
2007. szept. 17. 18:09
Ebben teljesen egyetértünk.
8. Kinga82 (válaszként erre: 6. - 8326866ba2)
2007. szept. 17. 18:08
Biztos alkatfüggő :) Én gátmetszés után két órával kint sétáltam az újszülöttosztály folyosóján :) Jó, nem volt kellemes, vissza nem sírom azokat a droid mozdulatokat, amiket akkor produkáltam.
2007. szept. 13. 11:40

Előszőr is Pazo-nak köszönjük a helyreigazítást!


Úgy gondolom, hogy aki felnőtt fejjel a szövödmények következményeivel együtt is vállalja a műtétet, annak nyomós oka van rá. Nem kell feltétlenül betegségen átesni, hogy valami erre a műtétre válalkozzon. Nagyon sok nőnél okoz lelki problémát akár fiatalon, akár gyerekek szülése után és mint tudjuk ezeket a problémákat bíztató szavakkal nem lehet megoldani.

6. 8326866ba2 (válaszként erre: 4. - Kinga82)
2007. szept. 13. 11:29
De jó neked én 1hétig haldokoltam,3napig hánytam az ágyból alig bírtam felkelni.De nagyon megérte.De gondolom ez szervezet függő.Nekem pl."semmi" mellembe tettek 280-asat és 2hétig nem kaptam rendesen levegőt tőle.Én azt hallottam,hogy ha autóbalested lesz ha meg is halsz az implantátum sértetlen marad.
5. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - Pazo)
2007. aug. 19. 14:26

Szia!

Én ezeket olvastam egy könyvben.

Szeretném ha még tájékozottabbak lennének azok,akik a műtét mellett döntenek.

Engem ilyen veszély egyelőre nem fenyeget.

De ki tudja!

Talán ha "ne adj Isten",valamilyen betegségből,balesetből kifolyólag ilyen műtétre lennék kényszerülve akkor lehet,hogy belemennék a műtétbe.

2007. aug. 19. 11:10

Nekem kohezív géllel töltött implantátumom van. Ha kettévágsz egy ilyent (nem belevágsz, hanem ketté is hasítod) akkor NEM folyik. A probléma, hogy sokan nem láttak ilyent, és egy zacsis tejhez hasonlónak képzelik. Én másnap már dolgoztam és vezettem, mégsem alakult ki semmiféle deformitás. Ja, sportolok is, rá egy hónapra már síeltem, estem is hatalmasakat, mert nem vagyok egy bajnok, de semmi problémám nincs. Most pedig még szoptatni is fogok velük, és ahogy kinéz a dolog, csak könnyebb lesz, mert nekem érzékenyebb lett a mellem. Igaz, én ennek kimondottan örülök. Persze, azt nem tudom, hogy pszichés-e (mivel jobban szeretem így a mellem, nem zavar már, ha nézik, vagy hozzányúlnak), vagy valóban fizikális oka van az érzékenységnek.

Azt mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy baja lesz, ha autóbalesetem lesz, de akkor sajnos a szemembe is belemehet a szilánkokra tört szemüveg, napszemüveg, mégsem mondok le róla...

3. Pazo (válaszként erre: 2. - Pazo)
2007. aug. 19. 10:58

Mint minden folyadékkal töltött tartály, a mellprotézis is kilyukadhat. Hétköznapi életvitel mellett ez gyakorlatilag kizárt a mai korszerű, többrétegű fallal bíró protézisek esetében. A leggyakoribb ok a szilikon elöregedése, sérülése, vagy nagy mechanikai behatás (pl. autóbaleset)által okozott szakadása. Az újabb, úgynevezett koheziv géllel töltött protézisek használata esetén a kijutott szilikonzselé nem szívárog ki a környezetbe.


A gélszívárgás lehetősége csökkent a nagysűrűségű, koheziv géllel töltött implantátumok esetében.


Ezeket csak azért másoltam be, hogy lássuk az aktuális megállapításokat is az implantátumokról.

2. Pazo
2007. aug. 19. 10:54

Az emlőnagyobbítás javítja a páciensek mentális és fizikális állapotát. Az implantatumokat minden esetben személyre szabva kell választani.


A szilikon töltésű emlő implantatumoknál nincs jobb alternatíva az emlőnagyobbítás esetén orvosi vizsgálatok egyértelműen kizártak bármilyen összefüggést ezen emlő implantatumok és rákos-, vagy egyéb /autoimmun, reumatológiai/ megbetegedések között!


A szilikon prothesiseknek nincsen káros hatásuk a terhességre, a magzatra, a szoptatásra és az újszülöttre. Az anya szoptatási képességét nem változtatják meg!


Az implantatumok életkora nincs behatárolva, lehet 50 év, vagy akár több. Nem kell eltávolítani őket, abban az esetben, ha nem okoznak problémát.

Nem igaz, hogy a beültetett implantatumok ¾ része 10 éven belül kiszakad!


Jan Poell, EQUAM elnök

2005-04-15


(Consensus Declaration of EQUAM 26-06-2004 - Az EQUAM által kiadott VI. Declaratio)


Pusszantás a cikk írójának a tájékozottsághoz.

2007. aug. 5. 17:48
Bár viták övezik, sok nő operáltatja meg a mellét vagy azért, mert szeretné megnagyobbítani, vagy hogy a rák miatt elvesztett mellét pótolják.
Az implantátum készülhet szilikon gélből vagy sóoldatból, de mindkét típus vékony szilikon burokban van.

Ugrás a teljes írásra: A mellműtétek veszélyeiről
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook