Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A méhnyakrák tünetei és kezelése fórum

A méhnyakrák tünetei és kezelése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A méhnyakrák tünetei és kezelése

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
218. Eria67 (válaszként erre: 216. - Danika2010)
2014. okt. 23. 11:21

Szia,

örvendek,hogy túl vagy rajta és nagyon szorítok a jó eredményért.

Vigyázz magadra, puszi:Erika

217. Milup2 (válaszként erre: 216. - Danika2010)
2014. okt. 23. 09:04
Örülök, hogy minden oké...Azta, jó gyorsan meglesz a szövettan...Jó, hogy nem kell rágódnod sokáig, mert annál idegölőbb nincs...Pihenjél sokat!!!!!
2014. okt. 23. 09:01
Sziasztok! Tegnap megvolt a konizáció.már itthon vagyok.minden rendben, a branül helye fáj csak.nem hivatalosan szerdán már tudni fogom a szövettan eredményét. Kitartás mindenkinek!!!!! Megyek feküdni :)
215. Milup2 (válaszként erre: 211. - 25c0525233)
2014. okt. 23. 08:53

Ezek a pánikrohamok aztán eltűnnek, ha átesel mindenen!!!!

Tudod mi segített nekem? Néztem a legkegyetlenebb horrorfilmeket, többször is, mert ugye "ott az emberek azért vacakabb helyzetben vannak"...finoman fogalmazva....(tudom persze, hogy film...de mégis...megnyugtató)

Na meg könyveket is olvastam, éjjelente, sokat, hogy ne gondoljak mindig a saját nyomoromra, mert amint belegondoltam, fulladoztam, vergődtem....Én is azt hittem, hogy előbb visz el így a szívinfarktus...

Nagy ölelés....

214. Milup2 (válaszként erre: 210. - Eria67)
2014. okt. 23. 08:48

És amúgy ez a sugárkezelés meddig tart? Tehát egy kezelés mennyi idő? És csinálnak egyszerre belső és külső sugarazást is (egy napon)?

Neked is erőt, és kitartást!!!!! Az új év pedig hozzon mindörökké tartó egészséget!!!!!

213. Milup2 (válaszként erre: 209. - Danika2010)
2014. okt. 23. 08:45
Majd írjál ám...Gondoltam rád...Átestél már a konizáción?
212. Eria67 (válaszként erre: 211. - 25c0525233)
2014. okt. 22. 19:41

Szia Amode!

Sajnálom, ismerem ezt a helyzetet, ez az idegek játéka. Légy erős és bármilyen nehéz is probálj elvonatkoztatni, nem készülhetsz ki teljesen, mert még lehet bármi. Reméljük jót hoz a konizáció!

Én is rettegek a sugárkezeléstől, nehezen tudom elfogadni, de nincs más választásom.


Vigyázz magadra, puszi:Erika

2014. okt. 22. 17:28
Sziasztok, mióta megtudam hogy p4-em van, 5 pánikrohamom volt 5 hét alatt. Vagyis pánikbeteg lettem. És még a konizációs műtét csak jövő héten lesz. Utána még 3 hét legalább a szövettani eredmény. Drukoljatok hogy ne kapjak valódi infarktust addig.
210. Eria67
2014. okt. 17. 16:42

Sziasztok Lányok!

Üdvözlök mindenkit, régieket és újakat egyaránt.


Én 27-én kezdem el a sugárkezelést, 28 külső és 4 belső lesz, kitart újévig, de remélem minden jól megy majd.

Gondolok mindnyájatokra,további zavartalan gyógyulást, az újaknak erőt, kitartást kívánok.

Kedves 74! MI van veled? Jelentkezzél kérlek!!


Puszi Mindenkinek. Erika

2014. okt. 17. 12:52

Sziasztok! Ki vagyok idegileg :(

Kedden kezdtem el vérezni, tegnap szinte semmi nem volt. Ma megint piros . Bőgök ;(

208. 25c0525233 (válaszként erre: 205. - Milup2)
2014. okt. 16. 19:29
Én Frontint kapkodok befelé, ma már csak felet vettem be, le akarok vele állni nehogy rászokjak. Nagyon jó hogy van ez az oldal és vagy te aki mindenkibe lelket öntesz, köszönöm Neked.
207. Milup2 (válaszként erre: 199. - Danika2010)
2014. okt. 16. 09:32

Most jutott eszembe, hogy anno filóztam a csökkentett deutérium tartalmú vízen is.

Pont akkor volt egy riport egy anyukával, aki vmilyen rákos megbetegedésen átesett, kemózták is, na és ő ezt itta már utána egy ideje, ezzel főzött, tehát a lényeg, hogy ha vizet használ, akkor csak ezt....Nagyon jó dolgokat mondott róla, meg mások is...

Én akkor nagyon filóztam ezen, hogy nekikezdek ennek a víznek az ivásához, de túl körülményesnek találtam, hogy tényleg mindent ebből készítsek, sok vizet kellett volna vennem, na meg ugye itt a család is..A gyógygomba bekapkodása egyszerűbbnek tűnt, azért aztán azt választottam...

Csak most gondoltam, leírom ide, hogy van ez a víz is, amiről sok a pozitív visszajelzés neten is...

Jáj, ha nyernék a lottón...Biztos ez lenne az első, amibe belekezdenék, hogy csak ezt a vizet használnám itthon....

206. Milup2 (válaszként erre: 200. - Danika2010)
2014. okt. 16. 09:25

Mikor írtam, akkor elkezdtem a Varga-gombát szedni...

Végülis több gyümölcs, több zöldség, kevesebb hús, c-vitamin, le is írtam ide, asszem, hogy mit ajánlanak...

205. Milup2 (válaszként erre: 202. - 25c0525233)
2014. okt. 16. 09:22

Itt Győrben többektől is hallom, hogy mennyire elhúzódott mire meglett a szövettan...:( És nálam is dettó....Én komolyan mondom, 3 hónap elteltével, mire végre mehettem érte, én már teljesen kétségbe voltam esve (ez már a nagyműtét után volt ugye), és aztán el is sírtam magam a doki előtt, egyrészt, hogy végre megvan az eredmény, lelkiekben nagyon megviselt a bizonytalanság, aztán meg hogy ugye nem kell sugár és kemó....Kifelé is úgy sírtam, hogy tuti azt hoitték a várakozók, hogy rossz hírt kaptam...

Mondjuk én aztán bőgtem előtte is, mikor megtudtam, hogy méhnyakrák, s ki kell pakolni engem...Megszenvedtem ezt az egészet...Többször pánikrohamom volt éjjelente, mikor elkezdtem úgy jobban belegondolva filózni rajta, nem kaptam levegőt, azt hittem, ott halok meg...Biztos mindenkit megvisel, ki jobban tűri, ki kevésbé, ki el tudja titkolni a szenvedését, mások pedig nem....Én nagyon át tudom már érezni, másik mit érezhetnek..S kívánok neked is erőt, kitartást, és a legeslegjobbakat....Én vettem anno a patikában nyugtatót (gyógyfüves, most meg nem mondom mi a neve, passz, a patikusok ajánlották...), és kapkodtam be, de igazából nem éreztem, hogy használt volna, mert így is idegbeteg voltam, hát ha még nem szedtem volna...

204. Milup2 (válaszként erre: 203. - Danika2010)
2014. okt. 16. 09:12
Ott a pont!!!Úgy legyen!!!!
2014. okt. 16. 08:33
Jöttem az új vérvételes papírért az elhalasztott konizációhoz. Azt mondta az asszisztens, hogy 2 héttel ezelőtt volt egy nő ugyanilyen lelettel es teljesen jó lett a szövettanja. Nekem is ugy van!!!!! Ennyi.
202. 25c0525233 (válaszként erre: 198. - Milup2)
2014. okt. 15. 22:26
Nálunk 3 hét a szövettani vizsgálat eredménye. De még a műtétig is van 2 hét, utána meg még három az eredményig. Hogy lehet ezt kibírni? 2-szer voltam sürgősségin vérnyomás kiugrás és azapora pulzus miatt és még 5 hét mire lezajlik ez az egész.
201. 25c0525233 (válaszként erre: 199. - Danika2010)
2014. okt. 15. 22:23
Én úgy beparáztam a P4-től hogy már kétszer voltam sürgősségin kiugró vérnyomás és szapora pulzus miatt. Mire a konizációs műtétre karülök, lehet hogy infarktust kapok.
200. danika2010 (válaszként erre: 198. - Milup2)
2014. okt. 15. 11:03
Kár,hogy kitörölted a naplódból az étrendet,most jól jött volna. :(
199. danika2010 (válaszként erre: 198. - Milup2)
2014. okt. 15. 10:59

Imádkozom,hogy elég legyen nekem a konizáció.

Bőven nagy lecke,hogy 4 év kihagyott rákszűrés után ezt a pofont kaptam.

Nagyon bízom benne,hogy kezdeti dolgoról van szó (tünetek hiányában)

Most,hogy 22 napra jött meg a mensim betudható az idegeskedésnek,a petefészekcisztának és aP5 leletnek is.remélem nem utóbbi miatt.

Egyébként a vérzésem nem több,mint szokott lenni,nem görcsölök jobban.Ugyan úgy kezdődött ahogyan szokott(1 napos barnázással).Ma vagyok a második napon.Éjjel sem volt több a szokásosnál.

Szóval imádkozom.

198. Milup2 (válaszként erre: 197. - Danika2010)
2014. okt. 15. 10:50

A nagyműtétem után hónapokig!!!!!(3hó) vártam a szövettanra....Hogy ez csak Győrben van így, vagy máshol is, passz..


A konizáció után "csak" pár hetet kellett várnom rá..;)


Akkor nálatok gyorsabb..És így a jó...Mert idegölő(lelkileg nagyon megviseli az embert a várakozás is), na meg minden nap/perc számít, hogy ha gond van, akkor mielőbb kiderüljön, s mielőbb megkapja az ember az orvosi segítséget....

197. danika2010 (válaszként erre: 195. - Milup2)
2014. okt. 15. 10:43
Nálunk a szövettan 10 nap.
196. Milup2 (válaszként erre: 194. - Eria67)
2014. okt. 15. 09:42

Nekem is kellett teljes labor, mellkasröntgen. UH is, mégpedig a műtét napján küldtek fel azért, mert nem volt vérzésem, s hátha terhes vagyok, de ugye nem voltam...

Szóval szerintem is ilyen altatásos műtét előtt elküldenek mindenkit ezekre a vizsgálatokra...És ez minimum 1 hét.

195. Milup2 (válaszként erre: 191. - Danika2010)
2014. okt. 15. 09:38

Sajna, nem tudok ajánlani, győri vagyok...

Sztem várd ki a szerdát, mert azon a 2 napon már nem múlik, a szövettanra úgyis kell várni, cirka 6 hetet...Addig úgysem tudnak semmit mondani.

194. Eria67 (válaszként erre: 193. - Danika2010)
2014. okt. 14. 17:52

Nekem csináltak mindent: teljeslabor,mellkas rtg, ekg, ultrahang. Egy hétbe telt.

Puszi

2014. okt. 14. 16:34
Salgótarjáni vagyok. Itt csináljak,de csak vérvétel kell előtte.
192. Eria67 (válaszként erre: 191. - Danika2010)
2014. okt. 14. 16:14

Szia, szerintem most bárkihez mennél jövő hét szerdánál elöbb nem csinálnák meg, hiszen van felvételi protokol mint vizsgálatok stb. Amugy te melyik korházat választottad, kihez jársz? Nekem a konizációt a Rókusban csinálták.

Puszi: Erika

191. danika2010 (válaszként erre: 189. - Milup2)
2014. okt. 14. 15:50

Kaptam jövő hét szerdára.De én addig nem szertnék várni és az itteni orvos hajthatatlan.

Nem tudnátok ajánlani Budapesten olyan dokit,aki hétfőn megcsinálná nekem?(szerintem már pénteken se lenne nagy vérzésem)

Nem akarok várni,túl akarok lenni rajta.

3 gyermekem van,felőröl a bizonytalanság.

190. Milup2 (válaszként erre: 188. - Eria67)
2014. okt. 14. 15:06

Ez nagyon jó ötlet..Én is akkor gyümölccsel eszem majd..Köszi, hogy leírtad, hogy kell szedni, nem is tudtam így konkrétan...


Igen, tényleg, kurkuma is jó...Bár én most hanyagolom, de ha épp eszembe jut, keverek sokmindenbe bele, mielőtt eszem..spagetti, leves, rizs, bármibe, nem túl sokat, csak épp....


Céklalével úgy vagyok, hogy szegény mamám a halála előtt már csak céklalevet ivott, vagy 1 hétig, mert más nem ment le a torkán (daganata volt, s eléggé elzárt mindent)....Én azóta ha céklát látok, összeszorul a torkom..nem mondom, hogy nem eszem, de a céklalét nem bírom meginni...

Pedig tényleg nagyon egészséges!!!


Amúgy daganatos betegségekre a piros zöldségeket, gyümölcsöket ajánlják, olvastam valahol..paradicsom is jó..


Istenem, miért van ennyi nyavaja a világon!?!

És szörnyű, de bárkit érinthet, még az egészségesen, sportosan élőket is, de a puhányokat is...Nincs kivétel..Senki nem tudja előre, mit hoz a jövő...

30 éves koromig nem is törődtem úgy igazán ezekkel a betegségekkel, pontosabban nem gondoltam jobban bele, mert hiszen "én nem lehetek beteg"..Na és jó nagy arculcsapás volt a méhnyakrák....:S

Na és most már, hogy átestem rajta, nagyon szívemre veszem, ha mást is érint, mégha ismeretleneket is, bármely rák-forma....:(

Hiszem, hogy segít, ha egészségesebben, tudatosabban eszik az ember....Nagyon ügyes vagy, jó dolgokat eszel, csak így tovább..nekem is vissza kell térnem ezekre...:D

189. Milup2 (válaszként erre: 186. - Danika2010)
2014. okt. 14. 14:58

Sajnálom...

Gondolom akkor eltolódik..

Kaptál már új időpontot?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook