Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A méhnyakrák tünetei és kezelése fórum

A méhnyakrák tünetei és kezelése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A méhnyakrák tünetei és kezelése

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
2008. ápr. 8. 20:33

sziasztok!!!


sajnos nálam is kezdődö stádiumu volt!

kétszer volt a citológiai eredményem p4


conisatiot végeztek.


mára már p1-es a cit-ám:)

7. k.tünde78 (válaszként erre: 6. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 8. 20:31
Valószínű ez lesz belőle,csak nehéz megbízhatót találni,azt megszokni stb.,na meg az is majd mikor fogad.Most már odáig jutottam,hogy pénz nem számít fogadni kell egy magán dokit(eddig sztk-ba jártam),az talán a pénzemért cserébe minden vizsgálatot elvégez amit ilyenkor kell és amire én kérem.Tele a hócipőm a mostani egészségüggyel.
6. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - K.tünde78)
2008. ápr. 8. 20:07

A helyedben keresnek egy lelkiismeretesebb orvost, vagy egy onkologust, en anyam onkologusahoz jartam anno, szamomra o megbizhatobb volt, mint barmelyik nogyogyasz. Ha pedig felhivtam, elmondtam, hogy ideges vagyok, mert mondjuk az egyik mellemben ereztem valamit, mar aznap estere adott idopontot.

Fontos, hogy jo kezekben erezd magad!

5. k.tünde78 (válaszként erre: 3. - 11fd6aad25)
2008. ápr. 8. 19:43

Szia!

Olvastam a "méhnyakrák tünetei és kezelése" fórumhoz kapcsolatos hozzászólásodat-s látom te ezt már átélted-ez a betegség sajnálatos történés egy nő életében.Azt gondolom elég tapasztalatod van már ezen a területen ezért én a tünetekre lennék kiváncsi,persze ha nem sértelek meg vele.

Én is fiatal korom ellenére már 10 éve szenvedek állandó folyással ami különböző színű,állagú stb.,sokszor barnás vagy éppen véres és bő,de az orvos szerint sosincs semmi baj,vagy esetleg hüvelyi fertőzésem van amire kúpokat ad,de a folyás nem szűnik meg,ő meg nem tenyészt ki végül semmit-és haza küld folyással hisz ő megtette amit kellett.A menstruáciom iszonyatosan sok elhúzódik 9-10 napig is,nagyon gőrcsös sokszor fekszek miatta,majd szét szakadok.Szokott közti vérzésem is lenni ami 1-2 napig tart(a pete érés idején tapasztaltam legtöbszőr eddig),na és ha együtt vagyunk a párommal elég sűrűn előfordul,hogy mire végzünk már vérzek is.A hasam és a derakam állandóan fáj,hol gyengén,hol erősebben.

Legutóbb az történt,hogy menstruáció utáni 10. napon reggel szeretkeztünk a párommal,majd másnap délután mikor elmentem a wc-re(nagydolog miatt)elkezdtem vérezni,ez 2-3 napig tartott és a székelésnél mindég erősödött egy kicsit(mennyiségre egyébként nem sok)a derekam majd leszakad,a vérzést most felváltotta a barna sűrű folyás.

Egyre többszőr érzem azt,hogy másik orvoshoz kellene mennem(dehát már a 3.-at gyötröm ugyan ezzel a bajjal).

Most nagyon azt érzem ,hogy valami baj lehet esetleg,be is jelenkeztem a dokihoz ahova majd 2 hét múlvai időpontot kaptam,pedig mondtam,hogy nem vagyok rendben.Most szét vet az ideg,ráadásul szerintem még rákszűrést se fog csinálni,mert majd oktoberben lesz esedékes a következő.

Neharagudj,hogy a bajommal zavarlak,most tényleg jól jönne egy tapasztaltabb ember tanácsa.Légyszíves ha tudsz segíts nekem,mit tegyek,mire gondoljak,te is hasonlókat tapasztaltál?

Köszönöm a jóindulatod,Tünde!

4. bee_bella (válaszként erre: 3. - 11fd6aad25)
2007. dec. 17. 19:27
mikor azt irtad, hogy ugy dontottel `dobjak ki` arra gondoltal, hogy az egesz mehed es tenyleg mindent kioperaltak? igazabol az erdekel hogy utana milyen gyogyszert illetve hormon orvossagot szedtel? mert anyukammal tortent ilyen ,es amit neki irt fel az orvosa nem tudjuk beszerezni!
2007. dec. 3. 10:44

nekem is az volt, több mint 10 éven keresztül húzodott a betegségem folyasok: hosszantarto barna,sokszor a honap minden napján.Ami megrenditett a nö-mivoltomban! lelkileg úgy leépitett hogy azota nem élek nemi életet!17 éve.

a szülésekkor megrepedt a méhszáj és ebböl eredt

sajnos nem hozzáértö lelkiismeretes orvosom volt igy rosszabbodott az állapot odáig hogy rákos sejteket mutatott ki a ph érték,végül én döntöttem ugy hogy dobják ki

pedig ideje korán még lehetett volna plasztikázni

De végül is már mindegy, csak példaképp irom azok számára akik most járnak hasonlo cipöben :jobb ha több orvossal is meg vizsgáltatják magukat.

2007. dec. 2. 15:19
Az volna jo, ha a kenetvetelen kivul alapvizsgalat lenne a HPV szures is. Ugy tudom sajnos nem az.
1. Hoxa
2007. nov. 27. 13:36
Méhnyakráknak nevezzük a méhnyak hámeredetű rosszindulatú daganatát. A betegég gyakoriságát tekintve Magyarországon évente 2-3000 új megbetegedéssel számolhatunk.

Ugrás a teljes írásra: A méhnyakrák tünetei és kezelése
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook