Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A méhlepény vándorol? Hogy van ez? fórum

A méhlepény vándorol? Hogy van ez? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 23. 22:29

Igen rekuczy most voltam a 3.uh-on a 30 hetesen!

Gondolom pandáné mert kérdeztem erről a védőnőt és ugyan ezt mondta hogy vándorol a méhlepény mivel nől és helyezkedik.

2012. aug. 17. 22:00

Én most vagyok 27 hetes, eddig csak 2 uh-om volt, jövő héten lesz a 3.

Az elsőn fundusi(tehát felső)/mellső volt a leleten (mondta is a doki, hogy nem tudja eldönteni).

A másodikon mellső.


Én úgy tudom, hogy ahogy nő a méh, egyre feljebb csúszik/csúszhat, így lehet, hogy a tied tett egy félkörívet. Lehet, hogy mellső volt inkább, de eléggé fent, így csak kicsit csúszott hátrébb, de így már inkább hátsó fali.

Szerintem örülj neki, jobb helyen van ott, azt mondják, szülésnél ott nem okozhat gondot, míg elöl igen.

2012. aug. 17. 20:27
en is 30 hetes vagyok de nem hallotam en ezt meg. Csak 3-szor kellet menjel uh-ra?
2012. aug. 17. 20:25
Sziasztok!30 hetes kismama vagyok augusztus 15-én voltam 3.uh-vizsgálaton.Az első 2 uh.vizsgálaton az volt a papíromon,hogy mellső falfekvésű a méhlepény most meg az hogy hátsó falfekvésű.Én ezt nem értem azt mondta a védőnő hogy a méhlepény vándorol,hogy van ez volt valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook