Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megfejthetetlen pasiviselkedés! fórum

A megfejthetetlen pasiviselkedés! (beszélgetős fórum)


23. ina87 (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 16. 22:33
Talán ez inkáb ember függö dolog mert nem mindegyik pasi ijen.rajött h még sem szerettne a lánytol többet van az ugy h az egyenes utnál maguknak stoppot kiáltanak,én ijen embere nem pazarolnam az időt ha nem hagynám a busba...
22. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 16. 22:14

Mert vannak mas nok is a vilagon.

Mert talan masmilyen a lany, mint amilyennek gondolta.

A nok szeretnek analizalni, a pasik nem vagy kevesbe.

21. lepke99 (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 16. 22:05
ha elhívod olyan programra, amit a haverokkal csináltok (fiúk-lányok vegyesen), hogy gyere velünk bulizni, koncerte, moziba... stb akkor oké, hogy mások is vannak szerintem, de ha azt beszélitek meg, hogy találkoztok, Te meg erre odaállítasz mindenféle random arccal, hát ne csodáld ezt a viselkedést
20. ittmost (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 16. 08:40

Nemtom,mért érzi a lány ijesztőnek,kettesben menni valahová,ha már ilyen jól megmelegedtek a dolgok?ha a srác iylen előzménynek után megijed a kettesben találkozás felvetésétől,akkor hadd menjen.

Egyetértek a többiekkel:a "spanokból" a legtöbb ember arra gyanakszik,hogy ezek már megvoltak,vagy potenciális vetélytársak.

Én is mindig kerültem az olyan embereket,akik csoporttal járnak,mert sem barátnak,sem párnak nem ideálisak:sokfelé szét van szóródva a figyelmük,és emiatt kevés a kettesben tölthető idejük.

19. anya4005 (válaszként erre: 18. - Honeywald)
2013. szept. 15. 16:01
És a lány közölte előre,hogy ez nem randi,hozom a haverokat,stb? Mert,ha csak találkát beszéltek meg,ez olyan randi szagú! :-)
18. honeywald (válaszként erre: 12. - Anya4005)
2013. szept. 15. 10:51
de igen így szokás. egy randin! de a lány nem akart randit. de akkor vagy rosszul tálalta a dolgot és a pasi nem számitott más emberekre, vagy a csaj melletti pasi haverok rosszul estek neki. nekem is rosszul esne fordított esetben, ha a kiszemelt pasimon csajok lógnának, hiába csak haverok
17. honeywald (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 15. 10:49
az én mostani barátomat elhivta egy csaj találkozni....csak a csaj elfelejtette közölni h társasággal mennek kocsmába. nem csodálom h ezután kerülte a csajt. szerintem itt is ez a baj. ugy kell elmondani a programot ahogy lesz. többen mentek valahova, van-e kedve csatlakozni? ezt én is utálom h ha mondja a pasi h gyere velem ide és ide ekkor és ekkor. aztán ott döbbenek rá h ja, a haverjaival kell menni..hát ezt én is rühellem.
2013. szept. 15. 08:00
Igy van, a lány viselkedése más volt a haverok körében, mint amikor kettesben voltak. Ez a "bandázós" lány már nem kellett a fiúnak. Sokszor abban mutatkozik meg, kik vagyunk, hogy kikkel barátkozunk.
2013. szept. 15. 07:49

Szerintem nem a közös program volt a gond, hanem te magad. Lehet úgy viselkedtél, ahogy nem kellett volna, így kiábrándult belőled.


A spanok fiúk vagy lányok? Mit csináltatok együtt,

Hónapok óta csak kézfogás? Mennyi idősek vagytok?

14. aa84065182 (válaszként erre: 13. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 15. 06:58

Jesszus, ennyire azért túldramatizálni sem kéne azért! o.O


Topiknyitó: ez tényleg ez lett rontva sajnos, és ez főleg azért rossz, mert te naiv jószándékkal javasoltad a haverokkal történő randit. Csakhogy az úgy nem randi, mert a pasinak a felségterületére (ami te voltál, rád hajtott) behívsz még 3-5-8 akármennyi potenciális ellenfelet. Egy ilyen szituban magyarázhatnád napestig, hogy ők csak haverok és semmi több. Ha mindenáron be akarod mutatni, akkor találkozzatok kettesben, és egy adott pillanatban _ketten_ csatlakozzatok a haveri társasághoz, annak egészen más színezete van.

13. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 15. 01:47

Én azt tudom,hogy ha az,akit nagyon szeretek,a baráti találkozónkon még egy másik lánnyal megjelenik,hát a fájdalomtól először is nem jutottam volna szóhoz,azután meg megfordulok és hazamegyek.És többet nem akarom látni őt,mert ebből az élményből elég volt 1 is.Ez lenne,az fix!Még ilyet...:O

De persze az is lehet,hogy leülök valahova,mert az összes erő kiszáll belőlem a mérhetetlen fájdalomtól,valószínűleg sírni se lenne erőm,a könnyeim úgyis maguktól dőlnének,még az arcizmaimra,vagy a szempillám rezgésére se lenne szükség ehhez...és ilyenek.Hát...ja.


A fentieket egyébként álmomban éltem át még régebben,de ismerem magam eléggé:így lenne.

2013. szept. 15. 01:08
Már régen randiztam,de nem úgy szokás,hogy a kezdeti fázisban csak kettesben találkoznak az emberek,aztán jön a család,meg a haverok bemutatása? Az biztos: nekem sok(k) lett volna,ha a párom rögtön hozza a haverokat is.
11. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 14. 22:40
Hát ezt e'cs*szted...Néha ki lehet korrigálni,néha nem.Nála sztem nem,ő nem olyan.Menj szünetre,azalatt kiderül,hogy megy-e tovább,vagy sem.Valószínűbb a nem.
10. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 14. 21:54
Ennek feltehetően valami olyan oka van, ami nem derül ki ebből a történetből.
9. jstefan (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 14. 21:51

A fiú nem akar "bio" csajt aki fűvel fával....!

A fiú ez miatt hátrált ki a kapcsolatból "hogy a lány hozza magával a spanokat" , ez nagy hiba volt a lány részéről.Egyik pasi sem szereti azt hogy esetleg olyan gyermek után kelljen majd neki fizetni akinek nem ő az apja, mert a lány nagyon lazán veszi a kapcsolatait.

2013. szept. 14. 21:31

Haverok randira?felesleges alkatrészek.Én a pasi helyében el sem mentem volna.Nem a haverjaidra vagyok kíváncsi hanem rád...

Majd talán később jöhetnek a spanok.

2013. szept. 14. 20:48
Engem is kiábrándított amikor a párom kettesben program helyett a haverjait is hívta.
2013. szept. 14. 20:36
Szerintem meg kérdezd rá!
2013. szept. 14. 20:33
Szerintem a "csajviselkedés" minimum ennyire megfejthetetlen, ha nem méginkább.
2013. szept. 14. 19:52

Spanok nelkuli talalkozo!

Nehogy mar egy koszoruval kelljen megbirkoznia!

Rossz volt mar az alapotlet is!

2013. szept. 14. 19:40

Ezt nem nehéz értelmezni. A pasi úgy vette a "spanokat", hogy ezek mind riválisok. Ennyi riválissal pedig nem tud versenyezni! Ha a lánynak ennyi pasija van, akkor ő nem akar beszállni ebbe a körbe! Én is elmenekülnék hasonló helyzetben.

Szerintem ez történt!

2. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Dorea)
2013. szept. 14. 19:34
Egyszerűen csak megváltoznak az érzelmek,rádöbben,hogy nem is kell neki az a nő,nem kell ezt túl bonyolítani...
2013. szept. 14. 19:29
Nagyon elgondolkodtató a következő eset,ami igazából nem egyszer történt meg velem,így úgy gondoltam,hogy érdemes picit kielemezni a témát!Ki érti a pasik logikáját?Mi mehet végbe a fejükben?Adott egy lány,adott egy fiú,akik pár hónap során egyre közelebb kerülnek egymáshoz...a fiú egyre többet akarja látni a lányt,folyton egymás közelében akarnak lenni,már egymás kezét fogják,hajszál hiányzik,hogy összejöjjenek a dolgok!A vonzalom viszont kölcsönös,a jelek is azt mutatják,hogy a srác oda van a lányért. Mikor a lány érzi,hogy minden klappol és egyenesben van,elhívja a fiút egy közös programra...a fiú valamiért csalódottnak tűnik,hogy a lány hozza magával a spanokat,hiszen a lány nem akar még randit kérni,és nem akarja elijeszteni a fiút...inkább vár még vele. Ez után az eset után a fiú elhidegül,a következő találkán kerüli a lányt,kérdi a lány,talán mert felültettem?Talán randira számított?Akarja menteni a menthetőt,és bevallja a fiúnak,hogy valamikor elmehetnének kettesben valahova,mire a fiú közli,hogy nem akar komoly kapcsolatot. Kérdem én: Mi a fene ez? Hónapokig egymás társaságát keresik,minden a nagy könyv szerint alakul,már a célegyenesben vannak,erre jön a hideg zuhany. Ezt ki mivel magyarázza?Mi lehet a pálfordulás oka?Mi az oka annak,hogy valaki hirtelen ennyire megváltozzon és átmenjen flegmába?Hova tűnt ilyenkor az érdeklődés,ami addig 100%-os volt. A válasz a kapcsolatfóbia?Nem tudom kinek mi a véleménye ,de egyszer olyan jó lenne megérteni mi,miért,hogyan,stb. Valamint mit lehet tenni ezek után,mik a tanácsok,hogy rendbe lehessen hozni a dolgokat?Furdal a kíváncsiság,számomra ez A rejtély!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook