Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! fórum

A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!

1 2 3 4 5 6 7
30. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. aug. 2. 11:01

"Szerintem a nők többségét megcsalják amikor terhes, "



Jesszus Te ezzel vigasztalod magad? Vagy tényleg ennyire negatívan látod a világot?

2012. aug. 2. 10:59

Az írásodból ítélve ennek korán sincs vége....


Ez nem egy egyszeri botlás amit meg lehet bocsájtani, hanem folyenetosan csal....ébresztő!


Kutyából pedig nem lesz szalonna.

28. Zsú1965 (válaszként erre: 25. - C3f39fd03b)
2012. aug. 2. 10:50
Azt hizsem, ehhez nincs mit hozzátenni. Teljesen egyetértek veled.
2012. aug. 2. 10:40

Csak annyit hogy engem is megcsalt a férjem, hányan vagyunk ilyenek csak nem biztos hogy még tudsz róla.

Csak engem nem terhesség alatt, hanem 7 év házasság után tudod szokták mondani az a kritikus hetedik év, aztán jött még egy baba a második gyermekem és azóta úgy tűnik tökéletes jó apa immár 15 éve, de felejteni tényleg nem lehet, sokszor álmodok azzal a nővel, főleg úgy hogy napi szinten látom, szóval, 3 hónapi volt kapcsolatuk de felejteni nem lehet így 8 év után sem...

2012. aug. 2. 10:39

Ha egy férfi a felesége mellett ugyanahhoz a nőhöz jár éveken keresztül,és még bizonyíték is van rá,amit megtalálva sem száll magába:az nem csak a szexről szól!

Érzelem is van benne,ezért nem érdekli még az sem,hogy megtaláltad a telefonjában az üzeneteket,és "lebukott".

Vagy ez a helyzet,vagy a férjed megrögzött hazudozó.

Én már olyat is láttam.

25. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 10:36

Nem olvastam el a hozzászólásokat,de megmondom neked őszintén,én nem sok esélyt adok a házasságotoknak.Eleve nagyon korán mentél férjhez,és szemmel láthatóan a párod se érett még meg a férj szerepre.Még csak 23 éves vagy,és hidd el,hogy ha már most ennyi kifogása van veled szemben (alakod,törődés,nem szeret már úgy),akkor ez az évek múlásával csak rosszabb lesz,mindig fog találni valamilyen okot arra,amiért félrelépett.Nyilván most,hogy megvan a babóca,az lesz majd az ok,hogy rá már nem jut elég figyelem,aztán meg majd ráfoghatja arra,hogy a gyerek miatt eltávolodtatok egymástól.Nem írtad,mennyi idős a férjed,de gyanítom,hogy ő se sokkal lehet több nálad.Elmúlt a kezdeti nagy láng,és szerintem erre ő is most jött rá.Ha már most félrejár,ez nem lesz jobb később se,max csak óvatosabb lesz,és nem jössz rá.

Igazából teljesen mindegy,hány éves a másik nő (kinézetéről meg annyit,hogy a saját párja szeretőjét nyilván senki nem látja szépnek...nem is kell...): ő már csak hozadéka annak,hogy valami nincs rendben köztetek.Fölhozhatnám,hogy mekkora rohadék a férjed (ami egyébként igaz is),de igazából fölösleges,nyilván elmondták már mások,de szerintem te is tudod,hogy egy két éves viszonyt nem lehet "csak szexnek" titulálni.

Megbocsátásról akkor érdemes beszélni,ha TÉNYLEG megbocsátottál,ami azt jelenti,hogy kétségnek az írmagja se maradt benned,és újra 100%-os a bizalom (jó,erre most nyilván sokan fogják mondani,hogy persze,de ezt nem lehet elfelejteni sosem...),nem hánytorgatod föl neki,nem nyomozol utána.

Azt hiszem,érdemes lenne elgondolkodnod a váláson,mint lehetséges opción.Igen,persze,fontos a család egybetartása,stb,de szerintem ez csak akkor érvényes,ha mindkét fél dolgozik ezen,nem pedig az van,hogy az egyik erőlködik 200%-al,a másik meg szarik bele az egészbe.Nagyon fiatal vagy még,bőven találhatsz hozzád való partnert,aki őszintén szeretne téged a csemetével együtt,és ha már a férjed ennyire menni akar,akkor menjen,keressen olyat ő is,akivel boldog lehet.Ne éld le az életedet úgy,hogy folyamatosan azon kelljen kattognod,hogy vajon most tényleg ott volt-e,ahol mondta,vajon tényleg az hívta-e,akit mondott...Ez borzasztó perspektíva,és ha ezt a feszültséget köztetek a gyerek is megérti,megérzi (mert attól,hogy kicsi, nem hülye),haza vágjátok őt is lelkileg.

Épp a minap olvastam a neten egy jó kis mondást,ami szerintem nagyon igaz:

"Ahol egyszer lomb voltál,oda ne menj vissza gyökérnek."

Sok erőt kívánok neked,de legfőképp bölcsességet ahhoz,hogy meglásd,meddig érdemes dolgozni még ezen a kapcsolaton (már ha egyáltalán még érdemes).

2012. aug. 2. 10:36

Ez nem megcsalás,hanem folyamatosan volt/ van egy másik nője melletted:(

Ezen nincs mit megbocsátani,vagy tudomásul veszed,vagy kirúgod a fickót.Elfelejteni sem fogod tudni,hiszen benne vagy a folyamatban.Ha most épp nincs másik nője,majd lesz,mert megszokta,hogy veled ezt meg lehet tenni.

Sajnálom,hogy ezt kellett átélned,de valóban nagyon hamar ugrottatok a házasságba és a gyerekválallásba.

Vagy elfogadod,hogy mindig lesz másik nője,vagy kirúgod.Más eset nincs.

23. xxLady
2012. aug. 2. 10:30

Én is egyet értek néhány előttem szólóval, szerintem az önérzeted helyreállításán kellene elsősorban dolgoznod... és nem hiszem hogy a jelenlegi helyzetben te boldog lehetsz. A gyermek is megérzi hogy az anyán keresztül a szomorúságot, feszültséget és nem tesz jót a fejlődésének.

Azon meg is tépelődj, hogy miben más az a másik nő - a legtöbb esetben nem a külső a döntő, egyszerűen keresik az izgalmat, az újdonságot, az is lehet hogy a férjed személyisége nem volt felkészülve a házasságra, majd az apaságra és kiskapukat keres - nem mer szembe nézni a felelősséggel. Ez nem a te hibád, hanem az ő éretlensége.

Szerintem jót tenne nektek némi különtöltött idő, nagyon fiatal vagy még, megérdemled a boldogságot. Akár később más mellett is.

2012. aug. 2. 10:27

Szerintem is sokkal árnyaltabb a történet!

A megcsalás szemétség!

A plusz kilók felszaladása terhesség alatt teljesen normális és utána a szoptatás alatt még jó is. Ugyanakkor ha utána is fent maradnak, netán még gyarapodnak is...

Valljuk be, a nők sem a szőrös, pocakos, ápolatlan pasikat imádják! Mert láthatóan nem törődnek magukkal!

Akkor miért kéne csodálkozni ha fordítva is így van!

Itt láthatóan a nő a klasszikus "eszközhöz" nyúlt. Vagyis azt gondolta a gyerek majd mindent megold! Hát nem. A gyerek egy rossz kapcsolatban nem old meg semmit!

Ha előtte is gondok voltak akkor az csak ront a dolgon.


Ha meg a párodat szeretnéd visszakapni azt nem sok veszekedéssel és számonkéréssel tudod hanem hogy teszel az alakodért (és nem mellesleg az egészségedért!!) és hagyod a fenébe a féltékenykedést!

Hisz ha ismét rendbe jössz önmagaddal, visszaszerzed az önbecsülésed akkor bár lehet hogy a párodat már nem kapod vissza de sok más pasi közül válogathatsz!

2012. aug. 2. 10:19

Már ne is haragudj, de férjed egy görény!

Nincs jobb sz rá!

1. megcsalni a feleséget, amikor ő a közös babát várja?

2. beszólni ilyet, h hogy nézel ki, m rajtad maradt x kiló szülés után?

3. hazudni a feleség arcába?

Ezek miatt külön külön is karóba húzná más, nem még mindezt együtt! Aztán mehet,a hová akar!

2012. aug. 2. 10:15

Istenem, miért is nem válsz el tőle? Csak saját magadat alázod meg folyamatosan.

Az a férfi, amelyik a tőle gyereket váró nőt csalja meg a legaljasabb a világon.

19. Natus87 (válaszként erre: 14. - 85a4a01a64)
2012. aug. 2. 10:09
De azért nem törvényszerű. :)
18. Natus87 (válaszként erre: 12. - 85a4a01a64)
2012. aug. 2. 10:06
Azért ha folyton telefonálgattak,meg smseztek,és a karácsonyt meg a szilvesztert is azzal a nővel töltötte,nem hiszem,hogy csak szexről volt szó...Nyilvánvalóan viszony volt,és így még nehezebb túllépni,mintha csak egyszeri félrelépés lett volna.
2012. aug. 2. 10:04
Ha nem amnéziás ,akkor biztos nem .Foglald el magad ,ez a legjobb orvosság :))
16. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 10:04
Én is így gondolom. Egy tüske mindig ott marad az emberben.
2012. aug. 2. 10:01

Szerintem meg lehet bocsátani a megcsalást is,de ahogy téged a férjed "elintézett" az számomra megbocsáthatatlan.Aljas,gerinctelen,undorító dolognak tartom az időzítését...

Ráadásul valóban úgy tűnik,hogy ő kb.leszarja az egészet.Hogy bocsátottad meg neki???Legalább térden csúszva könyörgött,hogy ne hagyd el,és adj egy esélyt?Mert az lett volna a minimum...

14. 85a4a01a64 (válaszként erre: 11. - Natus87)
2012. aug. 2. 10:00
Szerintem meg van benne igazság, mert a környezetemben sok ilyen példa volt. (sajnos)
2012. aug. 2. 10:00

Nem hiszem, hogy a nők többségét megcsalják, amikor terhes, már bocsánat, de nekem gynaús, hoyg ezzel azok vigasztalják magukat, akikkel megtörtént, és próbálnak beletörődni és mentséget keresni a férjük számára. Egy felelősségteljes és szellemileg érett férfi, amikor azt mondja, hogy gyermeket szeretne, tisztában van azzal, hogy ez átmenetileg dundibb feleséggel, némileg esetleg megváltozott gyakoriságú vagy intenzitású házasélettel (persze nem mindnekinél), később átmenetileg kevés alvással és sok szagos pelenkával jár. Aki mindezt nem gondolja át, nem számol vele, és enélkül vág bele a gyermeknemzésbe, az éretlen és egyelőre alkalmatlan is az apaszerepre. Épp ezért nagyon sajnálom a cikkírót.


De csodálkozom is rajta. Egy eleve rossz kapcsolatba gyermeket vállalni az ő éretlenségét és felelőtlenségét is mutatja... a csapból is az csöpög pedig, hogy a gyerek nem old meg semmit, max. a szőnyeg alá lehet söpörni általa rövid ideig a problémákat, de még gyakrabban csak tovább romlika helyzet:(:(:(

2012. aug. 2. 10:00

Sok 40 éves nő jobban néz ki, mint egy 20. A kor az abszolút nem számít. Ráadásul nagyon sok palinak bejönnek -szinte mindnek- az idősebb nők, mert jobbak, odaadóbbak.

Én nem tudom meg tudnám e valaha bocsájtani a páromnak, ha kiderülne. Ha nagyon szeretném igen, de én se felejteném. Minél kedvesebb lenne annál inkább eszembe jutna..

Én kívánom, hogy tedd túl magad rajta és biztos a párodnak az a másik "csak" szex volt.


De, ha nem menne, ha van gyerek is 23 évesen még bőven találnál egy megbízható pasit még bővel élhetnéd az életed. Ha mégse menne a gyerek ne tartson vissza. Biztos nagyszülők, testvér segítene.

Neked 23 évesen -és senkinek-, ha tényleg nem tud felejteni nem kötelező egy olyan emberrel maradnod akiben nem bízol már meg.

11. Natus87 (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. aug. 2. 09:47

"Szerintem a nők többségét megcsalják amikor terhes"

Azért ebben remélem nincs igazad...Elég szomorú lenne,ha így lenne...

10. Nívea
2012. aug. 2. 09:41
Nekem alapjáraton az felfoghatatlan, hogy 1 évnyi ismeretség után miért házasodtatok össze?! Hiszen egyáltalán nem ismertétek egymást! És még bevállaltatok egy gyereket is?! Ezt nevezik megfontolatlanságnak... A többin, hogy milyen a férjed már nem is csodálkozok. Csak sajnálom, hogy ezt kell átélned fiatal korod ellenére ahelyett, hogy egy boldog friss házasságban élnél. És már lépni is nehezebb a gyerek miatt.
2012. aug. 2. 09:38

Kérlek, ne haragudj rám a véleményem miatt. Nem érzem az írásodból azt, hogy a férjed téged szeretne, úgy tűnik, mintha csak te lennél oda érte, te akarnád megmenteni a házasságotokat, ő meg élvezi a helyzetet. De ez lehet nem így van, mondom, csak ez érződik az irományodból. Az már nagyon durva ha kimaradozik egy férj, vagy barát, vőlegény egy- egy éjszakára, mondvacsinált okokkal. Ott már nekem vége lenne, de ez én vagyok.

Ezzel csak megaláztatod magad, hagyod hogy kihasználjon. Még nagyon nagyon fiatal vagy, jesszusom! 20 évesen mentél férjhez (ha jól számolom), és rá egy évre már szültél. Szinte megismerni is alig volt időd a férjed.

Amit tehetsz: állj a sarkadra! Nem akarok észosztó lenni, de ha ezzel a "történettel" állna eléd a barátnőd, te mit tanácsolnál neki? Gondolom azt, hogy hagyd ott a fr@ncba vagy rúgd ki páros lábbal!! Nem így van?

Állj talpra, légy nő, legyen büszkeséged! :)

2012. aug. 2. 09:31

Az ember egy hiszékeny lény. Esélyt ad az utolsó után is, szeret, ha százszor összetörik is, megbocsájtja a megbocsájthatatlant is. . . Képes hinni akkor is, mikor százszor csalódott is már. Az ember a szívével, képes az eszét felülbírálni újra és újra, és amíg erre képes, addig tud igazán szeretni. . . Mert szeretni ésszel nem lehet, csak szívvel. . .



Velem is ugyanez történt, annyi, hogy nálunk nincs baba...

2012. aug. 2. 09:27

Szereted! Ez az egyetlen "bajod".

Máskülönben már gyerekestől leléptél volna. A szív nagy úr, de sajnos a férjedtől nem jut más, csak a megaláztatás.

Egyébként ő is ilyen fiatal? Mert az jutott eszembe, hogy talán nem élte ki magát és túl korai volt még neki a nősülés, családalapítás.

Gondolom (tényleg csak gondolom), hogy kevesebb lett a szex, mivel akkor kezdődött minden mikor már várandós voltál.

Egyébként pedig nyilván nem kell ocsmányul kinézni sem kismamaként, sem frissen szült nőként, de ezt nem a súlyfelesleg jelenti. Nem várhatja el tőled, hogy topmodell vékony legyél, és azt sem, hogy mindig úgy nézz ki, mintha a kirakatból zuhantál volna ki. Ez egy átmeneti állapot, és ha erre a megcsalás és a te ledegradálásod a megoldás, akkor nem szeret téged, csakis saját magát. Sajnálom ami veled történik! :(

6. virus2008 (válaszként erre: 1. - Edó89)
2012. aug. 2. 09:26

Én nem bocsátottam volna meg, az tuti.


Na ezért mondom én hogy nem a külső miatt csal egy férfi, ha állítólag egy ilyen nővel csalt meg.

Bárkivel félrelép a férfi, ha k.nos.


Szerintem a nők többségét megcsalják amikor terhes,

a másik butaság azt hinni, hogy egy gyerektől megjavul egy kapcsolta.


Inkább kényszer...

2012. aug. 2. 09:21
Nagyon sajnállak ezért a megalázó helyzetért.Te megbocsátottál,de nem biztos hogy evvel a dolgok jobbra fognak fordulni.A párod nem úgy viselkedik,mint egy felelősségteljes férj és apa.Lehet hogy túl fiatal?Hisz te is csak 23 vagy!
2012. aug. 2. 09:17
Valószínű,nem volt szebb,vagy jobb nő a másik,csak épp olyat tudott nyújtani,amit tőled nem kap meg.Próbáld kideríteni mi is volt az.Csodállak,hogy ezt teszed,én rég leléptem volna.
2012. aug. 2. 09:14
Ha jól értem eddigi kapcsolatotok fele arról szólt, hogy a férjed megcsal. Igencsak elgondolkodnék a helyedben. Ok, hogy a gyerek..stb, de ez így nem egy egészséges kapcsolat az biztos. Bízni már nem fogsz benne többet, és megbocsátani sem. :(
2012. aug. 2. 09:14

Le a kalappal a kitartásodért.

Szívből kívánom, hogy úgy alakuljon az életed ahogyan az neked és a kisfiadnak is a legjobb.

2012. aug. 2. 09:08
Már lassan 2 éve, hogy megtörtént a dolog: megcsalt a férjem. Megbocsájtottam, mert szeretem, de elfelejteni soha nem fogom. Míg élek, bennem lesz! Azt hittem, ha megszületik a gyerekünk, megváltozik minden, de sajnos semmi nem változott!

Ugrás a teljes írásra: A megcsalt fél megbocsájt, de nem felejt soha!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook