Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A meddőség gondolata - megküzdési stratégiák fórum

A meddőség gondolata - megküzdési stratégiák (beszélgetős fórum)


6. Sohaneaddfel (válaszként erre: 1. - H1szti)
2021. júl. 9. 00:24

Szia!

MI másfél éve próbálkozunk :)

Milyen vizsgálatokon vagy túl? Párod?

Már egy párszor én is próbáltam úgymond el engedni ezt a dolgot hogy nem jön a baba

Tudod sokan mondják hogy nem szabad rá görcsölni stb de ha egyszer benne vagy nehéz ki jönni belőle. Ismerős érzés. Meg hát mondani könnyű nem? 😆

5. NikolS (válaszként erre: 1. - H1szti)
2021. júl. 7. 06:42

Szia H1szti 😊

Esetleg természetes, gyógynövényes dolgokkal próbálkoztál ? Nekem a nőgyógyászom ajánlotta a Mastodynon cseppet ciklus beállítónak,aztán utána olvastam és nagyon sokan írták, h egy két üveg után teherbe estek 😊 ciklus beállítónak nagyon bevállt, nem finom de hamar meglehet szokni az ízét..

Van egy ismerősöm akinek papírja volt arról, h meddő és mára két nagy gyermek anyukája.

Persze fejben is sok múlik, ahogy Zsifi1 is írta,azon is sokat tud segíteni egy külső személy(kineziológus,coach..), de ott is Te vagy a főszereplő akinek LE kell döntenie a falakat ,ha ez az ami gátolja a babajövetelét. Szóval ne add fel,úgy gondolom ha vmit nagyon szeretnénk annak sikerülnie kell csak tennünk kell érte 😊

Írj majd, hogy alakultatok ,szurkolok 🍀

4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - H1szti)
2021. júl. 6. 09:55
Férjed eredményei is rendben vannak?
3. Bichi (válaszként erre: 1. - H1szti)
2021. júl. 6. 08:52

Egyáltalán azt honnan veszed, hogy meddő vagy? 1 év még nagyon nem a világ ebben a témában, bár tudom, ha az ember nagyon akarja soknak tűnik. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem nyugodj meg, éld az életed, és lehet, hogy mikor már nem görcsölsz a dolgon simán összejön.

Csak egy példa, pedig 2 ugyanaz az ember, nekünk az első baba első védekezés nélküli próbálkozásból összejött, rá 2-3 évre viszont nagyon nem akart, végül el is engedtük a dolgot. Gondolom ez annyi mindenen múlik, hogy nem kell ezt ilyen elhamarkodottan kijelenteni...

Mondjuk arról nem írtál, hogy a férjeddel is minden rendben van-e...

2. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - H1szti)
2021. júl. 5. 18:43

Szia!


Bár én nem vagyok sorstárs, de szeretnék 1-2 ötletet adni. Nem muszáj megfogadni, elfogadni, de ha esetleg utána nézel, és tetszik, akár segíthet is Neked.

Ha úgy gondolod, hogy a fejedben kellene rendet tenni... Kineziológiáról hallottál már? Mélyen gyökerező blokkokat tudnak feloldani a módszerrel.

És Mohácsi Vikiről? Esetleg az ő meditációit is megnézheted. Van yt-on mindenki számára elérhető, illetve a patreon oldalán havonta változó. Az ő meditációi is blokkokat oldanak fel.

Kívánom, hogy ne tartson örökké ez az állapot és sikerüljön családot alapítanotok!

2021. júl. 5. 17:01

Sziasztok!

Egy éve próbálkozunk családot alapítani a férjemmel és nem haladunk túl jól a dologgal.

Ismeretlen eredetű meddőség a diagnózisom, szinte minden eredményem rendben van.

Lelkileg ugyanakkor nagyon nehéz feldolgozni az egészet. Eleinte szívszaggató volt minden sikersztori, ami körülvesz, mostanra nagyjából felülemelkedtem az irigységen.

Kerülget a gondolat, hogy azért nem esek teherbe, mert a fejemben kéne rendet tenni (dolgozok az ügyön).

Arra gondoltam, hogy megpróbálok elindítani egy sorsközösséget, hogy egy kicsi támogatást lehessen nyerni a beszélgetésből.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook