Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A masszázs jótékony hatásai fórum

A masszázs jótékony hatásai (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2006. nov. 13. 11:37
Most akarok venni kézi maszírozót, mert bizony meszes a nyakam, 19 éves korom óta. A vállam meg a derekam sem az igazi. Hiába 30 fölött minden nap ajándék. Nekem ez a mondás bejött. Ugyanis akkor jöttek a különböző betegségek.
2006. szept. 12. 13:42

korábban jártam rendszeresen és jót is tett mindig, de aztán az időhiány és az egyre magasabb árak miatt már csak hébe-hóba járok


de most újra szeretnék rendszeresen, elsősorban a hátam nagyon merev a sok üléstől, de egész testmasszázs érdekel, ezért kérdezem, tud-e valaki olyan masszőrt Budán, Óbudán, aki nem túl drága, de jó, nem erotikus, nem thai, semmi extra, csak éppen jó és ellazít. férfi vagy nő mindegy, csak lelkiismeretes legyen


köszi, keira

2006. aug. 20. 07:30

Elég jó hatással van az emberre. Nekem a hátproblémám miatt kellett mennem és utána tényleg úgy éreztem, hogy felszabadultam. Sőt el tudnék repülni is.


Egy hátulütője van a dolognak, amit hallottam. Szív panaszosokak és magas vérnyomásúaknak nem ajánlott.

(Szerintem biztos erre is van módszere a masszőröknek.)

2006. aug. 19. 23:56

A barátnőm bíztatására mentem el teljes testmasszázsra.

Először nagyon fájt, és mint kiderül mindenem le van tapadva( mondjuk ezt tudtam).

Mikor véget ért, felszabadult lettem és jobb lett a közérzetem.

Azóta többször voltam és egyre jobban érzem magam, így elhatároztam, hogy hetente egyszer elmegyek.

Nem a legolcsóbb dolog, de már nem fáj a nyakam, a gerincem, nem fáj a hátam, jól alszom, és szebb lett a bőröm.

37-éves 90 kg nő vagyok.

2006. aug. 17. 15:44
Ha volt már része a masszázs élményében, akkor tudja milyen csodálatos közérzetet teremt. Aki még nem tapasztalta jótékony hatásait, itt az ideje, hogy kipróbálja!
Modern társadalmunk sok anyagi javat biztosított számunkra, ugyanakkor a vele járó stresszes, rohanó életmód és a belőle származó testi-lelki egyensúly elvesztése lehetetlenné teszi az általános elégedettség és boldogság fenntartását. A rohanó életmóddal járó stressz, aggodalom, kevés testmozgás, helytelen testtartás és az egyoldalú fizikai megterhelés aszimmetrikus-túlfeszített izomtónus kialakulásához vezet. A nyak és vállizmok akaratlan, tartós feszülése gátolja az agy vérellátását, ami a szellemi funkciók gyengülését, depressziót, fáradékonyságot, lobbanékonyságot és a tűrőképesség csökkenését eredményezi. Sajnos a legtöbb ember nem ismeri ezt a hatásmechanizmust, nem tulajdonít neki jelentősséget, vagy egyszerűen nem veszi észre önmagán a tünetek jelentkezését kellő időben.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook