Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Mások, akikkel a "normális" társadalom nem tud mit kezdeni... fórum

A Mások, akikkel a "normális" társadalom nem tud mit kezdeni... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
988. f1e23b97ee (válaszként erre: 987. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:57
Én ezt nem mondtam és nem is mondhatom mivel nem ismerlek.
987. 4ab67f870d (válaszként erre: 985. - F1e23b97ee)
2011. szept. 12. 16:55
Okos enged :-) Őrült vagyok, jobban vagy ezután? A lelki békéd helyreállt? :-D
986. 4ab67f870d (válaszként erre: 983. - A02179052b)
2011. szept. 12. 16:54

Uhhh.... Van élő idegen a Földön, igen. És az ember soha sehol semminek nem volt ura. "Kölcsön kapott bolygó". Nem én találtam ki a kifejezést, nálam sokkal bölcsebb ember valahol, valamikor.


Kérdés: szerinted ha egy hatalom (USA, ahogy írtad), kvázi az egész világon jelen van rejtve vagy nyilvánosan, mindenbe beleavatkozik nyíltan vagy rejtve, mit szórakozna azzal, hogy ennek vagy annak álcázza magát? Ráadásul egy magyar, dorozsmai parasztbácsihoz mennének be éjjel, aki ezt követően olyan szenzációs fizikai jelenségről számolt be, hogy kutatófizikust ejtett ámulatba vele, aki azért a saját területén elég nagy név...

Nem, azt kell mondanom, bármilyen zseniális kutatói is vannak a nagyhatalmak kormányszerveinek, erre képtelenek.

Az összeesküvés-elméletek meg hát, nem az én világom :-(

985. f1e23b97ee (válaszként erre: 984. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:52
A részegek szokták azt mondani, mindig, hogy én nem vagyok részeg....
984. 4ab67f870d (válaszként erre: 981. - F1e23b97ee)
2011. szept. 12. 16:46
Sajnálom, hogy ilyen párhuzamokat vonsz. Tudod, semmi nem stimmel. Ha találkoznánk, mindezek ellenére te is normálisnak tartanál, mert az vagyok. Semmi furát nem látnál bennem, azok kívül, hogy pl. nem vagyok hipnábilis... Van egy nagyon jó ismerősöm, Budapesten igazságügyi orvosszakértő. Szakterületénél fogva elég jól ki tudja szúrni, ki mentális beteg és kinek volt valódi élménye. Minő meglepetés, hogy szerinte sincs velem baj... Őt speciel onnan ismerem, hogy ha felmerül az igény, segít kivizsgálni eseteket. Most így hirtelen fel tudok sorolni vezető pszichiátereket itt és másutt, akik ismerik a történetemet, és egyiknek sem jutott eszébe másnak nyilvánítani, ami történt, mint ami volt. Talán mert ha valami olyan nagy és szürke, mint egy elefánt, olyan hosszú ormánya van, úgy trombitál, akkor az igen nagy bizonysággal elefánt...
983. a02179052b (válaszként erre: 979. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:36

:)

Hát, ha én ember lennék..akarom írni ha tudós lennék, és grandiózus dologra készülnék egy szervezet védelme alatt, akkor gondolj csak bele mekkora szabadságot jelent, ha idegen lényeknek álcázva garázdálkodnék a világban.

Szerinted élő idegen van a földön? A technológiájuk itt maradt, ezt aláírom, de hogy élő idegen jelen lenne a világunkban? Hm... az azt jelentené, hogy már nem az ember a Föld ura.

Mindegy, köszi a válaszod.

982. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 980. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:34

"Figyelj... Én az első, legmeghatározóbb élményem után szépen fogtam magam, felkerestem a helyi egyetemi klinika vezető pszichiáterét,"


Hát,sztem veled együtt vmi problémája van,talán együtt sikerülne kilábalnotok belőle. :)))

981. f1e23b97ee (válaszként erre: 980. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:34

Édesanyám barátnőjének van egy lánya. Pár éve kint volt Angliába, ahonnan miután hazatért, valami megváltozott nála. Minden ok nélkül az anyja ellen fordul, agresszív lett. Ha úgy találja éppen jónak szétveri a fél házat.


Egy alkalommal odáig fajult a dolog, hogy az édesanyja kihívta a kollégáimat, mert már a munkahelyén sem hagyta őt békén.


Két markos legény alig tudta megfogni ezt a vasággyal együtt alig 50 kg-os lányt.


Megvizsgálták és azt mondták az orvosok édesanyám barátnőjének, hogy zseni a csaj.


Azóta édesanyám barátnője kénytelen volt elköltözni otthonról és azóta sem fedte fel a hollétét a lánya előtt, mert fél tőle.


Annyi, hogy a lány jelenleg egy középiskolában tanít.


Ennyit az orvosokról és a pszichiáterekről.,...

980. 4ab67f870d (válaszként erre: 978. - F1e23b97ee)
2011. szept. 12. 16:27
Figyelj... Én az első, legmeghatározóbb élményem után szépen fogtam magam, felkerestem a helyi egyetemi klinika vezető pszichiáterét, és megkértem, legyen szíves a beszámoló után adni nekem véleményt vagy gyógyszert. Nos, miután a létező összes pszichiátriai vizsgálatot megcsináltatta velem (különös tekintettel a tesztekre, melyek az ilyesmit jól kimutatják), azt mondta, hogy biztosan nem álom, biztosan nem hallucináció, nem vagyok beteg, tehát nem marad más, mint hogy megtörtént. Azóta többször is (sajnos nem rendszeres) megtörtént, hogy elvittek, talán az azóta eltelt 17 évben öt-hat alkalommal. Ezt nem fogom letagadni, mert szerintem ez megtiszteltetés, nem szégyen.
979. 4ab67f870d (válaszként erre: 974. - A02179052b)
2011. szept. 12. 16:22

"Ha én földön kívüli lennék, másképp csinálnám ezt a kapcsolatosdit..."


Hogyan?


Amúgy a földönkívüliek igen nagy valószínűséggel nem ennyire primitívek... Fényévekkel járnak előttünk technológiában, biztos vagyok benne, hogy olyan implantátumokat képesek készíteni, amit mi a mi eszközeinkkel simán csontkinövésnek, zsírdaganatnak, egyébnek fogunk látni. Nem lehet minden emberbe belemászni egy szondával vagy szikével, hogy megnézzék, "mi az a pukli a harmadik bordáján", csak egy példa. Vagy a koponyaröntgenen egy rendellenes "csontocska" ártatlan helyen... Ők ezt nagyon jól tudják.


Elképzelhető a kormányszerv tevékenysége, továbbmegyek, elképzelhető, hogy Roswell óta kapcsolatban van az emberiség egy nagyon szűk rétege az idegenekkel, és közösen végzik a kísérleteiket. Amúgy az implantok anyagánál nem valószínű ez a meteorit-anyag, most gondolj bele... Minek kellene ez az anyag, amikor más ismerten szövetbarát anyagok vannak?


"Szerinted kik állnak a beültetések mögött? Idegen lények? Vagy emberek, akik így próbálnak ingyen és következmények nélkül embereken kísérletezni. Pl a beültetéseket hogyan viseli az emberi szervezet, mennyi ideig bírja a testben, vándorol-e, beágyazódik-e stb..."


Szerintem ez egy teljesen értelmetlen, így valószerűtlen forgatókönyv.

2011. szept. 12. 16:14

Tisztelt fórumnyitó.


Semmi esetre sem szeretnélek megbántani, de az a véleményem Rólad, mint az egyik mindennapos páciensünkről a munkahelyen.


Két naponta éjszaka betelefonál, hogy hallja amint a szomszédban egyházi zene szól vagy éppen az utcán az elhúnyt férje nevét skandálja egy magnó.


Hisz benne, de csak a képzeletében történnek meg ezek a dolgok.


Más vagy de ezt ne hangoztasd.

977. 4ab67f870d (válaszként erre: 975. - F1e23b97ee)
2011. szept. 12. 16:13
Miért is? Amúgy én nem gondolom, hanem többször megtörtént. Feltételezem, fog is még néhányszor.
976. 4ab67f870d (válaszként erre: 968. - F36e266467)
2011. szept. 12. 16:11
Nos, én azért nem a nagy átlagot képviselem ;-) Egy kutató csapat annál ütőképesebb, minél több szemszögből tudja nézni az adott elbeszéléseket. A kutató, akivel én helyszínekre járok, igazi szkeptikus, én képviselem a nyitottabb álláspontot. Mivel a sok olvasmány- és filmélménynek köszönhetően tökéletesen tisztában vagyok a helyzetekkel, és látom, mikor adoptálja valaki mondjuk a Seven Days tizenkettedik epizódjának tartalmát és meséli el, máris csökkent a lehetséges baklövések száma. Egy hasznos info: az ufós bejelentések mintegy 90%-a feltűnési vágy, álom, pszichés betegség, magyarázható természeti jelenség, szóval van rá földi magyarázat.
975. f1e23b97ee (válaszként erre: 151. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:11
Remélem ezt nem gondolod komolyan .....
974. a02179052b (válaszként erre: 972. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 16:08

A meteorit nem földi eredetű kőzet, viszont lehet belőle csinálni apró kis implantátumot.

Sajnos a magyar esetekkel nem vagyok túl naprakész. Viszont az államokban egyre inkább gyanúba kerül egy (kormány)szervezet, az implantátumozás miatt.Szerinted kik állnak a beültetések mögött? Idegen lények? Vagy emberek, akik így próbálnak ingyen és következmények nélkül embereken kísérletezni. Pl a beültetéseket hogyan viseli az emberi szervezet, mennyi ideig bírja a testben, vándorol-e, beágyazódik-e stb...

Ha én földön kívüli lennék, másképp csinálnám ezt a kapcsolatosdit... Valami sántít...

973. 4ab67f870d (válaszként erre: 971. - 4c30444687)
2011. szept. 12. 16:01
Franie... Persze, lehetett még szó csoportos hipnózisról, hallucinációról... Három rendőr szolgálatban hallucinál egy futballpálya nagyságú objektumot Siófok fölött, amire Pápáról regisztráltan felküldenek egy vadászgépet... Ezt arccal, névvel, egyenruhában, raggal ország-világ előtt vállalják. Hát, valószínűbb, mint egy idegen űrjármű...
972. 4ab67f870d (válaszként erre: 969. - A02179052b)
2011. szept. 12. 15:58

"az eltérített emberek többségének testében implantátumot lehet találni"

Bocs, ez egy butaság... :-)

Nos, a dolog többrétű. Az egyik aspektus az, hogy nem, nem raknak minden eltérítettbe implantátumot. Minek? Eleve az eltérítések egy része egyszeri: elviszik, felmérik, megfelel-e a céljaiknak, alkalmas-e a kommunikációra, aztán ettől függően vagy soha többé nem keresik, vagy rendszeresen visszajárnak hozzá. Akikhez visszajárnak, azokba van értelme tenni implantátumot. Magyarországon eddig a témával komolyan foglalkozó kutatók nem találkoztak csak a feltételezéssel (eltérített személyt később külföldön is megtalálták, és ismételten elvitték; vagy pl. többször elköltözött, de mindig megtalálták), hogy erről lehet szó. Szinte biztosan olyan anyag, amelyet a mi műszereink nem mutatnak ki.

A filmet ismerem, de régen láttam már, nem igazán emlékszem az eredményre. Egy bajai hölgy vette fel a legismertebb magyar kutatóval több mint tíz éve, nos, neki eltérítése volt, elmondása szerint egy olyan vízparton volt, amely teli volt apró, fekete kövekkel (lásd: Képlet című film, közel tizenöt évvel később...). Egy ilyen követ felvett, elhozta, azzal a kezében ébredt az ágyában, az MTA bevizsgálta, és arról is az derült ki, hogy egyértelműen nem földi eredetű. Ennek a pontos eredménye, analízise több ízben nyilvánosságra került a beszámolóval együtt, a hölgy az arcát is adta hozzá, pedagógus.

971. 4c30444687 (válaszként erre: 965. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 15:49
A poligráfos vizsgálat annyit bizonyíthat, hogy a válaszoló személy meg van győződve arról, hogy amit mond, az igaz. Ez még messze nem jelenti azt, hogy az eset, amiről kérdezik az valóban úgy és akkor és ott, vagy egyáltalán megtörtént.
970. 4ab67f870d (válaszként erre: 967. - Spinneli)
2011. szept. 12. 15:45
Nem lehet másként, ennek a területnek főként nincs szüksége "kacsákra"...
969. a02179052b (válaszként erre: 965. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 15:17

Alie, bizonyára tudod, hogy az eltérített emberek többségének testében implantátumot lehet találni. Magyarországon volt már olyan ember akiben találtak hasonlót? És ha igen, akkor kik vizsgálták meg?

[link]

A filmben Dr Lier kioperál egy ilyen implantátumot, amit megvizsgált több egyetem szakértője is. Kiderült, hogy az implantátum szerkezete és anyaga egy meteoritkőhöz hasonlít, kivéve, hogy nikkel nincs benne. Az anyag nem földi eredetű. Ez semmiképpen sem kerülhetett természetes módon az eltérített emberbe.

968. f36e266467 (válaszként erre: 966. - Spinneli)
2011. szept. 12. 12:23

Hát ahogy nézek itt egy pár történetet, arra jövök rá, hogy lehet, hogy én sem tudnám mindig tisztán megítélni.


A megérzéseimre hallgatnék, de hogy azt most mennyire befolyásolná az előítélet, vagy a túlzott elfogadás ?! Hát most ebben nem vagyok biztos.

967. spinneli (válaszként erre: 965. - 4ab67f870d)
2011. szept. 12. 12:21
Köszönöm, erre gondoltam, tehát külső objektív szervekkel is dolgoztok...
966. spinneli (válaszként erre: 964. - F36e266467)
2011. szept. 12. 12:20
Nem nem, pont nem szakmai szemszögből kérdem, hanem a körön belüli kizárás, felismerés érdekel.
965. 4ab67f870d (válaszként erre: 954. - Spinneli)
2011. szept. 12. 08:29

Erre nagyon komoly összehasonlítási alapunk van. Az adott úriember pl. azt mesélte (nem az előadó), hogy a szeptember 11-i robbantás után vett egy fegyverekről szóló könyvet, és azóta figyelik. Követik, mindig változó rendszámú autók, meg reklámtáblákon üzennek neki, hogy ő "nem az apja fia, hanem egy klón, aki meghal, ha az eredetit visszaengedik." (Az idézőjeles rész egy az egyben egy misztikus sorozat egyik epizódjának lényege)

Meg azért, ha valaki meg van győződve arról, hogy a világ összes kormányszerve őt követi, plusz a létező összes magyar állam- és rendbiztonsági szervet feljelentette már... Hát, mindez nem éppen tényleges tapasztalás...


A másik oldalról pedig... Több száz órányi anyagunk van az ország legtávolabbi szegleteiből és helyből, amelyekben rendőrök, vadászgéppilóták, biztonsági őrök, pedagógusok, tudományos szakemberek és egyszerű, néha idős tanyasi emberek, akiknek még tévéjük sincs mondják el a velük megtörtént eseteket. Ebben van óriási objektum, lakáson belüli találkozás stb. A rendőröket és egy falusi fiatalembert pl. az RTL klub élő adásában tesztelték le poligráffal, és minden szavuk igaznak bizonyult. A topic elején említettem, hogy ez a kutatás nem az, hogy kimegyünk, meghallgatjuk, aztán szantosz. A kutatásba ha kell, külső szerveket is bevonunk, rendőrség, ÁNTSZ, igazságügyi pszichiáter stb. Egy parának tűnő sztorinál (egy kissrác közelében "spontán" felgyulladtak dolgok), pont a tűzoltóság két szakértője helyszínelt velünk...

964. f36e266467 (válaszként erre: 962. - Spinneli)
2011. szept. 11. 22:36
Ja, ja szakmai oldalról kérdezed, akkor szerintem lehet ellenőrző kérdésekkel kizárni ezt azt. Aztán maradhat olyan terület, amit meg már nem biztos, hogy muszáj megfejteni, mert ha komolyabb lenne a probléma, az úgyis kiderül a kérdésekre adott válaszokból.
963. spinneli (válaszként erre: 959. - Volpertinger)
2011. szept. 11. 22:23
Oké, persze marad a hit...de ha alapvetően megvan a megfelelően nyitott hozzáállás, azon belül hogy szűröd ki azokat, akiknél tényleg csak mentális betegségről van szó?
962. spinneli (válaszként erre: 958. - F36e266467)
2011. szept. 11. 22:21

De egy külső embernél hogyan méred le az Ő tapasztalása mélységét...pláne egy ennyire ingoványos talajon?

(Persze ez csak lehet nekem a szkeptikusnak ingoványos.)

961. Volpertinger (válaszként erre: 960. - F36e266467)
2011. szept. 11. 21:17
pontosan.
960. f36e266467 (válaszként erre: 959. - Volpertinger)
2011. szept. 11. 21:15

Tehát mindaddig feltételezel, ameddig a dolog nem nyer bizonyítást. Ezért nem érdemes eleve elvetni. Mert nem tudhatjuk.


ha viszont neked bizonyítást nyert, akkor még mindig benne van a pakliban, hogy más meg neked nem fogja elhinni, hiszen ő azt nem látta.

959. Volpertinger (válaszként erre: 957. - Spinneli)
2011. szept. 11. 21:02
Bár nem engem kérdeztél, de sztem értem, mire gondolsz, és szerintem nem tudod eldönteni. Hozzáállásodtól, egyebedtől függően elhiszed, hogy konkrét tapasztalás, vagy ha meredek, nehezen hihető vagy racionálisan nem magyarázható, akkor tévképzetnek tartod.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook