Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A második kattanás fórum

A második kattanás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A második kattanás

1 2
20. Popppy (válaszként erre: 15. - Tücke)
2012. jún. 10. 13:21
Azt hiszem az a második lépés, hogy jöjjön oda és mondja a szemembe. Momentán én attól is odalennék, ha csak észerevenném, hogy valaki végignéz rajtam és továbbgondolja a dolgot :))
19. Popppy
2012. jún. 10. 13:19
Ezekből a cikkekből szoktam erőt meríteni, mikor nincs kedvem elketdeni tornázni, vagy amikor suttog a hűtő...hogy ott van az a kis fagyi. Kitartás neked és mindenkinek akinek szüksége van rá. Nekem is :)
18. syria (válaszként erre: 9. - Drop)
2012. jún. 10. 12:45
Ez igen! A gyógyszerek elhagyása nem kis fegyvertény! :)
17. ibolya19710123 (válaszként erre: 10. - Drop)
2012. jún. 9. 19:13

Szia!

Kedves tőled hogy lelkes olvasódnak tartasz, de ezt ki is érdemelted.

Ha csak egy kicsit elbizonytalanodom, vagy éppen padlón vagyok, akkor szivesen olvasgatlak, hiszen mindig erőt adsz az irásaiddal, és a kitartásodat szerintem sok ember irigyli. Egyébként az öniróniád is nagyon tetszik. Próbálod sokszor viccesen megfogalmazni a dolgaidat, és ez tetszik.

Csak igy tovább, további lelkes olvasód maradok.

16. Tücke
2012. jún. 9. 18:40
jahhh és azt el is felejtettem közben h a 70kg meglesz :) mert erős és kitartó vagy és leszel a továbbiakban is ;)
15. Tücke
2012. jún. 9. 18:38

Remélem nem fog halább hagyni a lelkesedésed amikor elérkezik az a bizonyos stagnálás. én mindig itt adtam fel anno de most idén előszőr nem ... bár számomra már csak 7kg felesleg van hátra de ez lesz a legnehezebb.


Az meg h a pasik bólolnak hát nem tudom... pont tegnap történt egy ilyen esetem épp vagányabban öltöztem fel mint kellett volna. s a 16-18éves kisfiúk a telefonjukkal fényképezgettek azt hitték nem látom. Ezt pl fölösleges dolognak tartom. meg a dudálást és a füttyögést is, jöjjön oda és mondja a szemembe ;)

2012. jún. 9. 17:12

Nagyon ügyes vagy, egy igazi határozott, erős csaj!!!


Simán eléred a 70-et novemberig, onnan pedig már gyerek játék lesz a többi!


Leszel te még dögös csaj, amikor majd a fekete hajú, sportos csaj fog odébb vonulni...


Csak így tovább!

13. Drop (válaszként erre: 7. - 8ffce0973f)
2012. jún. 9. 16:17

Csak így lehet. Csak úgy lehet, ha minden nap le mész sportolni, mert ha csak 2-3 szor mész le, nem lesz eredménye. Vagy csinálom vagy nem. Ha eddig nem működött jól az életem, talán egy kisebb súllyal már menni fog.


Ha csak elolvassa valaki az én storymat, vagy hozzá szólásomat és csak elgondolkodik rajta , már az is sokat jelent, mert azt jelenti, hogy őt is foglalkoztatja ez a téma. Plusz lehet, hogy segít neki abban, hogy ne egyen annyit, vagy menjen mocorogjon egy kicsit. Láthatja ezt bárki, hogy tényleg meg lehet csinálni. Bárkinek sikerülhet,csak tenni kell érte. Egyedül is. Ha egyedül nem megy, tudni kell segítséget kérni.


Kép? Az még nem megy. Majd idővel. Egyenlőre csak egy 100 kilós képem van. Majd félidőnél csináltatok valakivel képeket.

12. Drop (válaszként erre: 6. - Hybridtheory)
2012. jún. 9. 16:11

Igen tudom. Önbizalmam nulla. Én úgy gondolom akkor lesz önbizalmam ha kapok is valamit vissza, magamtól sajnos nem megy.

Nagyon örülök, hogy fogytam. Dicsekszek is vele. Kondiba is páran már kérdezték, hogy mennyit fogytam. :)


Köszönöm szépen a biztató szavakat! Sokat jelentenek!

11. Drop (válaszként erre: 5. - Nissi)
2012. jún. 9. 16:08

Köszönöm szépen a biztatást!

Női edző terembe járok. Csak csajok vannak. :):):)

Persze nem minden a külső, kell kisugárzás, egészség, lelki egyensúly, amiből még híján vagyok mindegyikből. De majd egyszer lesz belőlük nekem is.

10. Drop (válaszként erre: 4. - Ibolya19710123)
2012. jún. 9. 16:04
Ibolya lelkes olvasom! Köszönöm neked! Tudod azt kívánom neked, amit te nekem! :)
9. Drop (válaszként erre: 3. - Syria)
2012. jún. 9. 16:04

Köszönöm szépen a gratulációt!


Igen az egészségem is nagyon fontos a számomra, nem akarok 28 évesen gyógyszereken élni. Abba hagytam most minden gyógyszert és jelentem nélkülük is jól vagyok. :)

8. Drop (válaszként erre: 2. - 712c5de89e)
2012. jún. 9. 16:02

Köszönöm szépen!

Hát azt hiszem, nekem is ez a fogyás ez onnan a legmélyéről jött. Talán ezért jó a kezdeti fogyásom. :)

Persze tudom, hogy a nő sosem elégedett magával, nem is akarom abbahagyni a "szépítkezést" a cél elérése után sem. :)

2012. jún. 9. 15:45

Iszonyatosan tetszik, hogy ennyire eltökélt vagy, és másokat is próbálsz megváltoztatni.

Mikor láthatunk képet rólad? :)

2012. jún. 9. 15:30

Szia, sztem neked leginkább önbizalomra van szükséged, ne attól függjön a lelkiállapotod, h más mit mond, kaptál-e bókot, megbámultak a kocsiból v sem. Ne hasonlítsd magad senkihez, te egyedi vagy és különleges. Nem az a lényeg, ki mit gondil rólad, hanem, h te mit gondolsz saját magadról. Légy pozitív, örülj az eddigi fogyásodnak, tudd, h jó úton jársz, és el fogod érni a célodat.

Sok sikert és kitartást kívánok neked a továbbiakban, na meg sok önbizalmat, és ne aggódj, előbb-utóbb rád talál a szerelem is! ;-)

2012. jún. 9. 14:01

Szia


További sok sikert! Fognak még bámulni a férfiak ne félj.. De ehhez szerintem nem csak a jó alak kell. Ahogy irtad, csinos, a te alakodnak megfelelö ruhák. Nem a divat szinek hanem az ami jól áll.

Egy jól megválasztott frizura és hajszin is sokat dob az emberen. Es ezek nem olyan hatalmas kiadások.

Azonkivül olvasom jársz edzöterembe. Oda is jár férfinép.... futás közben járjon a szemed körbe... körbe...A közös érdeklödési kör már egy jó beszélgetési alap..

2012. jún. 9. 13:16

Szia!

Tetszik a második cikked is.

Annyira eltökélt vagy, hogy neked biztosan sikerül. Meglátod meglesz novemberre a 70. További kitartást kivánok.

3. syria (válaszként erre: 1. - Drop)
2012. jún. 9. 10:06

Gratulálok az eddigi -10 kg-hoz!


És tudod mi lesz a legnagyobb eredményed, ha (kőkemény kitartással) eléred az álomsúlyod? Nemcsak, hogy utánad is megfordulnak az utcán, hanem az egészségedért is nagyon sokat tettél. Ez többet ér minden vizslató férfipillantásnál.

2012. jún. 9. 09:53

Nagyon sok sikert az elhatározásodhoz.

Én azt tapasztaltam magamról, hogy van sok felszínes vágyam, de igazán azokat tudom megvalósítani, amik valahogy mélyebbre kerülnek, amikről nem is igazán beszélek, hanem evidenciává válnak, hogy meg akarom és meg is tudom csinálni. Amiket nem holnap akarok kezdeni, meg nem jövő héten, hanem azonnal, sőt inkább tegnap. Azok aztán teljesülnek is (amennyiben rajtam múlnak).


Egyébként még annyit, hogy én ugyan nőies vagyok, és megnéznek, és fütyülnek, és ami kell, de ez nem azt jelenti, hogy itt végetér a szépülés. Ez egy végtelen folyamat, nincs olyan nő, aki ne akarna magán változtatni valamit, amitől még szebbnek gondolhatja magát.

1. Drop
2012. jún. 9. 09:08
Jött egy második kattanás.
Ez azért jött, mert megelégeltem azt, hogy utánam nem súgnak össze illetve, hogy rólam nem beszélnek a férfiak és a nők. Tény, kicsit fiús lány vagyok, ezért próbálok csinos ruhákat felvenni, sminkelni. Fiúk között nőttem fel, közöttük mozgok most is. A haverok között én is csak egy haver vagyok és nem NŐ. Ezen változtatni kell.

Ugrás a teljes írásra: A második kattanás
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook