Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mandulámat lehet, hogy ki kell venni.Tudtok egy jó gégészt ajánlani? fórum

A mandulámat lehet, hogy ki kell venni.Tudtok egy jó gégészt ajánlani? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 11. 11:43
Budapesten, 11.ker, Szent Imre kórház, dr. Molnár Zsuzsanna. Nekem a mandulámat is Ő vette pár éve, és az orrsövényemet is műtötte. Nagyon karakán, nagyon belevaló nő, nagyon ajánlom!
12. a10e31f3b5 (válaszként erre: 1. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 7. 20:48

Budapesten az egyik legjobb fül-orr-gégész

Dr. Balázs Boglárka

11. lizmil
2011. márc. 7. 18:57

Debrecenben nagyon jót tudok. Saját tapasztalat.

Pesten róla hallodtam már több embertől bemásolom a bemutatkozását, az orvos válaszol rovatban is szokott írni.


Dr. Baczonyi Miklós

fül-orr-gégész szakorvos

orr- és orrmelléküreg-betegségek, lézerkezelés


1977-ben doktoráltam a Pécsi Orvostudományi Egyetemen.


Ezt követően Pécsett a Fül-Orr-Gégeklinikán dolgoztam, ahol a műtéti munkám mellett a szubjektív és objektív audiologiai (hallásvizsgálati) diagnosztikával és hallókészülék-rendeléssel foglalkoztam.


Néhány éves vidéki körzeti orvosi praxis következett, ahol megtanultam, hogy nem az egyes szervek lesznek betegek, hanem a panaszok mögött az egész ember fizikai és pszichés eltérése áll és ezeket egyszerre kell kezelni, normalizálni.


1987-től Budapesten a Szent László Kórház Fül-Orr-Gégeosztályán dolgoztam húsz éven keresztül, ahol helyettes osztályvezetőként a nagyforgalmú ambulanciát és otoneurologiai szakrendelést vezettem a jelentős műtői tevékenységgel együtt. Emellett magánpraxisban is elláttam a betegeimet.


Jelenleg a jól felszerelt (légkondícionált) magánrendelőmben gyógyítom a felnőtt- és gyermekbetegeimet.


Több mint 17 éve elsősorban az orr és orrmelléküregek gyulladásos, allergiás betegségeinek konzervatív kezelésével (pl. mikro-inhalácio), laser(lézer)-terápiájával és endoszkópos műtéti megoldásaival foglalkozom.

Emellett

az asztmás betegek idült orrmelléküreg-szövődményeinek tisztázásával

a felnőtt és gyermekkori tartós köhögés okának felderítésével, kezelésével

az idült fejfájások, arcfájdalmak okának kiderítésével

az alvászavart és horkolást is fenntartó gátolt orrlégzés kezeléséve is foglalkozom a rendelőmben.


Bővebb információ található a honlapomon www.sinolaser.hu

2011. márc. 7. 17:10
kedves ismerősőmnek odáig fajult a mandula probléma, hogy a nyílt utcán egy az egyben szétrobbantak neki, hozzá kell tennem hogy senki nem volt hajlandó segíteni neki mert azt hitték részeg vagy be van drogozva. a doki is csak nézett mert ilyet még soha nem látott a praxisában.
2011. márc. 7. 16:30
Minden volt.Teljes vérképet kértem!
2011. márc. 7. 16:21
Csak vérképet néztek? A többit nem? Ionon, májfunkcio?
2011. márc. 7. 16:14
A háziorvosom szokta kiértékelni a vérképem,ő nem találta magasnak.
6. Dina30 (válaszként erre: 5. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 7. 16:12

Tápika 01!

Pedig a mandula nagyon sok próblémát tud okozni! AST-d mennyire lett magas? Mert az is a mandula gyulladása miatt általába magas!

2011. márc. 7. 16:08
Az a borzalmas,hogy vérképből nem lehet megállapítani a gócot...
2011. márc. 7. 16:07
ha a mandula a bünős vetesd ki mindenképp, nekem tini koromban borzasztő sok gondot okozott, odáig fajult, hogy azt hitte már a háziorvosom hogy mumszos vagyok és nagyon magas volt a vérnyomásom, havonta voltam beteg, és minden a mandulámra ment. amikor kivették akkor nagyjából rendeződtek a dolgok.
2011. márc. 7. 16:06
Én Budapesti vagyok....:(((Sajna,de köszönöm:))
2. 6e519c8e5e (válaszként erre: 1. - 2f26e3ce5e)
2011. márc. 7. 16:05

Szia !


Szegeden tudok !

2011. márc. 7. 16:04

Már eléggé régen gyulladásban van a mandulám.Egy éve jött elő izomfájdalmam,izomrángások,izületi fájások.Lábfájdalom.

Vizsgálódnak.Voltam EMG-n,az teljesen tökéletes lett.Hasi ultrahang,hátha az okozza.Az is negatív.Voltam lyme vizsgálaton,annak az eredménye hétfőn lesz meg.Aztán jöhet a góckutatás.És itt jön képbe a mandula!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook