Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A málnalevél teából a szülés előtti 4-5 napban mennyit kell/szabad meginni? fórum

A málnalevél teából a szülés előtti 4-5 napban mennyit kell/szabad meginni? (tudásbázis kérdés)


5. D.Kriszta (válaszként erre: 4. - Ezti)
2011. okt. 11. 10:28
Gratula! :)
4. Ezti
2011. okt. 7. 16:59
Én is megszültem közben, este 11-kor indultak a rendszeres fájások, hajnal 1.15-kor már a cicimen volt Lujza:)
2011. szept. 29. 16:16

Szia, sziasztok!


Első banánál mondta a szülésznő 35. héttől málnalevéltea napi két adag, egy evőkanál teát leforrázni egy bögrébe és mellette szedni a homeopátiás bogyókat a 37. héttől.Itt nem került rá sor mert utaztunk még két hosszúhétvégét és nem szerettem volna ha netán korábban beindul (minden nélkül is okt 22 helyett okt 16.-án született Gréti, három éve) Most, Olivernél, magamtól elkezdtem inni a 35. héten, 37. heti kontroll, megdícsért a doki, milyen szépen el van vékonyodva a méhszáj, dicsekedtem is, iszom rendesen a teát, majdnem leszedte a fejem...

Vízhajtó hatása van, tény nem is vizesedtem.

Káros sajnos, orvosok, szülésznők, védőnők mondják, hogy igya a kismama de azt mondta dokim, hogy sajnos több kárt, bajt okozhat mint jót.

Homeopátiás bogyókat ha rendesen szeded az segít, tágulásban is.

Grétivel, kedd reggeltől szivárgó magzatvizzel szenvedtem végig Oxitocinnal csütörtök hajnal 2:02-ig, Olinál éjfél előtt kezdőtek a fájások, fél háromkor telefonáltam a dokinak, 5:44-kor már a kezemben volt, 40 percet töltöttem a szülőszobában, szedtem elötte rendesen a bogyókat.

Remélem segítettem :) Kitartás

2. Dolores007 (válaszként erre: 20. - Ezti)
2011. szept. 23. 17:46
Úgy emlékszem, hogy kaptam. Legalábbis a párom ezt mondta. Én szinte semmire sem emlékszem.
2011. szept. 22. 19:34

Azért írják azt, hogy hátráltat, mert izom lazító hatása van, annyira elernyednek az izmaid hogy nem tudnak tágulni rendesen :(


Én kaptam oxitocint amitől jobb lett, mert előtte semmit nem tágultam, de attól az utolsó 10 órában 3 ujjnyit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook