Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A mai szépségipari állások és a kozmetikusok helyzete fórum

A mai szépségipari állások és a kozmetikusok helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mai szépségipari állások és a kozmetikusok helyzete

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. dec. 28. 19:54
Az én lányom 6 éves. Imádja a krémeket, szagolgat, kenceficéz. Eddig azt gondolta: szuper, legyen kozmetikus. De ezek után, inkább keresek neki valami más szakmát... még van időnk :)
6. eb673dfdcb (válaszként erre: 3. - Pannita)
2008. dec. 28. 19:25
igen igazad van...melyik aza szakma ami biztos megélhetést nyújt a nőknek ?....nem is tudom...
5. eb673dfdcb (válaszként erre: 4. - Cb4c323adf)
2008. dec. 28. 19:19
Köszönöm válaszod:)....Szóval igen nagyon kemény pláne gyerekkel...Ha nincs egy háttér akkor sajnos, megette a fene a "visszatérést" a szakmába..Persze ha van saját, kozmetika és tőke akkor nagyon szerencsés a helyzet, de hány tanulónak adatik ez meg amikor kilép az iskolából?..Nehéz:(
2008. dec. 28. 17:53

én 13 éve vagyok kozmetikus,de igazat kell neked adnom most hogy gyesen vagyok én már nem megyek vissza dolgozni válalkozónak sajna ez a szakma azok közé tartozik amelyek csak egy bizonyos réteget céloznának meg mer ugyebár kis munkákkal nem lehet kitermelni a kifizetnivalót.Én már oróbáltam mindenhogy de sajnos itt ahol én lakom még munka sincs az embereknek kozmetikus meg millió.

Nagyon felháboritónak tartom hogy már tanfolyamot is inditanak ,milyen szakembereket képeznek mi még rendes suliba jártunk.

2008. dec. 28. 17:46

Sajnos ma már nincs olyan szakma a nőknek ami biztos megélhetést jelentene. Én ruhaiparit végeztem... mondanom sem kell hogy egy napot nem dolgoztam benne. De barátnőm fodrász aki szintén nem dolgozik benne. Akkor a manikűrösök is csak egyik napról a másikra "élnek".

Kereskedelembe meg csak a fiatalok kellenek. (jó én még nem panaszkodhatok, mert 25 vagyok, de egyszer én is...)


:(

2008. dec. 28. 17:10

DE jó, hogy ismerted Qket..

Igazad, van Qk tényleg igazi SzakEmberek VOLTAK.

2008. dec. 28. 17:03
Saját tapasztalatból és elkeseredésből írok. Sok más kollegámmal, szakmatársammal együtt azt gondoljuk, hogy bajban van a kozmetikai szolgáltató ipar. Túl sokan vagyunk kozmetikusok és a vendégek túl kevesen, hogy "eltartsanak" minket..

Ugrás a teljes írásra: A mai szépségipari állások és a kozmetikusok helyzete
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook