Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A levelezőmben nem működik a melléklet csatolás, mi történhetett? fórum

A levelezőmben nem működik a melléklet csatolás, mi történhetett? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 14. 18:34
Chrome alatt lehet hiba az, hogy a Flashplayer összeomlik. Ilyenkor nem tud csatolni. Jobb esetben elég az oldalt frissíteni és működni fog utána.
7. 9a57973fa3 (válaszként erre: 6. - Móriczka)
2012. márc. 14. 18:33

Én délután küldtem a G-ről képeket és nekem nem volt semmi gond.

De örülök,hogy közben nálad is megoldódott!

2012. márc. 14. 18:28

Deeeeeeeeeee :-) KÖSZIIIIII

Képzeld el délelőtt óta most először nyitotta meg :-DD A tallózást

de jóó úgy örülök :-)


Én fényképet szeretnék küldeni de most már menni is fog :-))

5. globus (válaszként erre: 4. - Móriczka)
2012. márc. 14. 18:22

Mailboxról lövésem sincs :)

Gmaillel reggel próbáltam átlökni valamit a munkahelyemre a gépről, nem sikerült csatolni, de amúgy beillesztéssel a szöveg simán ment.

Most sem történik semmi a Melléklet gomb megnyomásával.

4. Móriczka (válaszként erre: 2. - Globus)
2012. márc. 14. 18:19
Téééééééényleg ?????? nekem is az van a másik meg Mai***l box és egyikről sem megy .
2012. márc. 14. 18:17

Szeretnék emailben képet küldeni de hiába szeretnék mellékletet csatolni nem működik :-( van 3 különböző levelezőm + a páromé de egyikről sem megy ,még pár napja semmi gond nem volt .

És a legnagyobb gond az hogy nagyon nagyon alap szinten kezelem csak a számítógépet .

2012. márc. 14. 18:16
Nálam sem. G...l ma reggel óta nem jó.
2012. márc. 14. 18:14
Tudna-e valaki segíteni? A levelezőmben nem működik a melléklet csatolás mitörténhetett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook