Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A level diétánál ha lemegy az öt nap mit ehetek szombat-vasárnap? fórum

A level diétánál ha lemegy az öt nap mit ehetek szombat-vasárnap? (beszélgetős fórum)


11. linus79 (válaszként erre: 10. - Nixi.)
2010. júl. 6. 18:19
köszi de azaz igazság valamibe hinni kell nem vagyok hive a gyogyszeres fogyi bogyoknak, se annak amit reklámoznak "felveszed rezeg majd fogysz" ez pénz kidobás én most hétvégétöl abba hagytam nem kapok mindig hozzá valot de lement igaz hétvégén zabáltam de ez az én hibám szeretnék egyszer ugy tükörbe nézni hogy elégedett vagyok magammal sajna addig mig nem megy le a háj addig nem érzem jol magam a börömbe valahogy szégyellem még a párom elött is ahogy csüng a pocin a háj
10. nixi.
2010. júl. 6. 08:47

Gyerekek, ez a diéta, marhaság, nem csak egészségtelen, de ahogy abbahagyod, újra visszajönnek a kilók, ráadásul gyakran még több, mint amit leszenvedtél.

A jó diéta nem csupa szenvedés és lemondás, amit hosszabb ideig is tudsz tartani.

Csatlakozom mimózalevélhez, egy-két hét alatt nem lehet több kiló testzsírt veszíteni.


Az az igazság, hogy tudom, falnak beszélek, mert ha elhatároztad, hát ezt látod a legjobb módszernek, valószinűleg hiszel benne, sokat vársz tőle.

Hát próbáld ki!

De ha nem jön be, kérlek ne próbálkozz újabb csodamódszerrel, mert egyik olyan, mint a másik. Hosszú távon tönkreteszed az anyagcseréd, amitől aztán bármit eszel majd, csak hízol.

2010. jún. 30. 16:05
sziasztok még ujvagyok de régota figyelem a diétás forumokat én is most kezdtem neki hétfön a level diétának és én se tudom mivan a 2 nap lehet eszek rendesen aztán hétfön a citromos viz aztán kezdem elöröl eddig 2kg ment le
2010. jún. 29. 17:12
Feltételezem,ha 5 napra lehet rotálni akkor újra csinálhatod ugyanazt a kúrát...ha ezt 15 nap utána pihenő fázisban adják meg,az annyit tesz,ha bírod 3x csinálhatod véig és utána normál táplálkozás következik.A Level egyébként is nagyon megvonásos diéta cirka 700 kalóriával dolgozik,úgyhogy mindegy mit nem eszel ,ha a hétszázat tartod:)És 700 kalóriával egyébként is csak kórházban lehetne végigvezetni egy diétát...de te tudod..Ja és két héten belül testzsírt se tudsz nagyon veszíteni,csak béltartalmat,és folyadékot,ami azonnal visszajön ahogy enni kezdesz..
7. zitu79 (válaszként erre: 5. - E974230abd)
2010. jún. 29. 16:28
már néztem most néztem az utolsot csak annyi van ki mit hejettesitett és hogy mennyit fogytak a naplokba is kerestem de senki nem irja le hogy ök a 10-15napot hogy csinálják mert sokan ugy irják 5 nap 1 szünet és ujra de a level diétánál ugy irja ha kezdem akkor hétfön mit egyek és kezdem ujra bonyolult
6. zitu79 (válaszként erre: 4. - 6f731e9185)
2010. jún. 29. 16:25
köszi csak most végignéztem az összeset de senki nem ir konkrétan hogy mit csináljunk mivel mindenki ugy irja ha 10 napot csinálok akkor 1 nap szünet
2010. jún. 29. 16:15
Szerintem ha a keresőbe itt a hoxán beírod,kidob legalább öt fórumot ami a levellel foglalkozik....
2010. jún. 29. 16:00

Mivel én is tegnap kezdtem.... csak az a gondom, hogy nincs itthon kétszersült...


De este hozatok a párommal:D

2010. jún. 29. 15:59

most olvastalak, nos hogy telt az első nap???


Én este már olyan éhes voltam hogy megettem egy túrórudit:S:S:S

2010. jún. 29. 15:56

ez jó kérdés....


Én is tegnap írtam le magamnak a diétát, és törtem is a fejem h a szombat és vasárnap mi legyen:D


De szerintem ki lehet választani, 2 napot a hétköznapból és azt csinálni.

2010. jún. 29. 15:52
ha vége az 5 napnak de még 5 napot akarok csinálni hogy csináljam? ugy irja minden hétfön ha kezdem citromos viz de a hétvégén mit ehetek mindenki mást ir hogy csak egy nap szünet aztán ujra 5 nap tanácstalan vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook