Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A lejárt naptej használ még? fórum

A lejárt naptej használ még? (tudásbázis kérdés)


7. Tuksika (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2015. ápr. 28. 08:28

Igen én is a fényvédős arckrémet ajánlanám inkább!


Naptej különben is inkább testre jó, nem biztos hogy jó az ha az arcbőrödre kened, pláne ha lejárt.

2015. ápr. 27. 22:11

Én nem használnám. Épp most dobtam ki én is egy 50 faktorost, talán ha kétszer használtam tavaly.



Ne sminkelj naptejre! Vegyél inkább fényvédős arckrémet. Nekem Clinique van, de elég sok arckrém rendelkezik 10-15-25-50 faktoros védelemmel

5. 4b92daccda (válaszként erre: 2. - Lilimami)
2015. ápr. 27. 22:07
Én biztos nem használnám már.
4. Lilimami (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2015. ápr. 27. 20:14
Azért is lenne jó tudni, mert úgy néz ki, van egy pici májfolt-szerűség az arcomon, és ugyebár azt a napfény csak erősíti. Egyébként konkrétan nem akarok napozni (nem szeretek), de azért munkába menet-jövet is kellene ilyenkor valami az arcomra, hisz akkor is ér a nap. Valamint arra lennék még kíváncsi, hogy ilyen naptejre lehet-e sminkelni (alapozó,púder), úgy is hat-e? (megint csak nem napozáshoz)
2015. ápr. 27. 20:09
szerintem ez a négy hónap még nem olyan nagy idő hogy annyira számítson.Én is használtam egyszer egy naptejet,amiről azt sem tudtam hogy lejárt,csak utólag vettem észre.Semmi bajom nem lett.
2015. ápr. 27. 20:06

Sziasztok!

Van egy 4 hónapja lejárt, márkás, 50 faktoros naptejem arcra. Használ ez még így, ha már lejárt? Nem szívesen dobnám ki, mert drága volt, és most szükségem is lenne rá, nem szeretnék újat venni.

2015. ápr. 27. 20:05
Lejárt naptej

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook