Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Lego-Duplo utánzatok mennyire minőségi játékok? fórum

A Lego-Duplo utánzatok mennyire minőségi játékok? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 28. 14:59

Szia!


Mi is vettünk Unico Plust, mert a nyuszis nagyon aranyos, meg van belőleegy klassz váras is, és teljesen összeépíthető a Duploval.

Bár sajnos annyival ez sem olcsóbb csak a nyuszis nagyon megtetszett, a Duplo állatok nem ilyen aranyosak:-)

12. pzuzu (válaszként erre: 1. - Kártyavár06)
2014. jan. 28. 09:21
Szia! Miért nem veszel használtan? Nagyon remek készleteket lehet kifogni, jó áron bababörzéken, hirdetési oldalakon (v...a, a...d...stb). A Megabloks is nagyon jó egyébként (mondjuk az sem túl olcsó), de az nem is lego utánzat, Kanadai gyártmány és szintén nagyon jó minőség. Én most vettem egy szettet 7000 helyett 3500-ért, bontatlan csomagolásban, hirdetésből. Ugyanitt adtam el egy hatalmas Duplo készletet 14.000-ért, aki megvette nagyon jól járt vele, mert új ára kb 40ezer volt (több készlet). Szóval érdemes szétnézni, mint gagyit venni :-) ! Sztem....
2014. jan. 27. 15:37

Mi is nagy duplofanok vagyunk a 3,5 éves kisfiammal.

JDLT-t nem szabad venni, nagyon hulladék (tavaly kaptunk egy szettet belőle, először örültem, aztán eltettem mosolyogva).

A képes elemeken sima műanyagos matrica van, ami gyorsan kopik, éles, tágul vagy épp erőszakolni kell... hulladék.


A másik ilyen kiábrándító ajándékunk az abrick volt- hasonló élmény.


Viszont a MEGABLOCKS (ugyanúgy Mattel gyártmány) teljesen kompatibilis a duploval és ugyanolyan megbízható minőség.


Azt is kevesen tudják, hogy a maxi lego- a dupolo lego és a sima legokockák is összeépíthetőek! (szóval a pici legót is rá lehet tennia duplora stb.)


Mi maradunk a duplonál. Eddig sme vettem más, az ajándékokkal kapcsolatban pedig ahol tudom, finoman jelzem, hogy köszönjük nem kérjük- ahol nem, ott meg mosolyogva elfogadjuk és elteszem.

2014. jan. 27. 10:54
Nekünk Unico Plus márkájú van néhány. Teljesen passzol. Valamivel olcsóbb, mint a duplo. Vannak benne csajos dolgok, ezért csábultam el. :) Nem bántam meg.
2014. jan. 26. 23:09
Karácsonyra mi is kaptunk egy Kre-o nevű utánzatot (nem duplo)de mire kiraktam egy kis kamiont(mert ugye nekem is ki kell próbálnom :) ) megfájdult a kezem,komolyan,nehezzen passzolt,sőt inkább nem is passzolt,talán ha összekalapáltam volna..A Lego lényeges jó tulajdonsága h minden hajszál millire stimmel!különben oda a végeredmény..
8. Cippora (válaszként erre: 7. - Kártyavár06)
2014. jan. 25. 19:14
Hát akkor vegyél duplot...nekünk is van jdlt,én nem tapasztaltam ezeket a problémákat...
2014. jan. 25. 16:38

hú, mit találtam:

[link]


azt hiszem több kérdésem nincs

6. kártyavár06 (válaszként erre: 4. - Cippora)
2014. jan. 25. 16:29
ez kinézetre pont olyan, mint a duplo
5. kártyavár06 (válaszként erre: 3. - 25b103246c)
2014. jan. 25. 16:26
ettől tartok én is!
2014. jan. 25. 15:24

Abric-ünk van két fajta is,nekem nagyon szereti a lányom.Tény,hogy mindkét szettben van 3-4 db ami "kitágul" de ezt nem tartom olyan nagy problémának.


Most Karácsonyra ezt kapta a déditől,ez minőségben is jó,árban is viszonylag,szereti:


[link]

2014. jan. 25. 15:14
Amit az én gyerekeim kaptak rokonoktól, az hiába kompatibilis a Lego duploval, nem olyan pontos a mérete. Egyszóval rossz minőségű. Némelyik szétesik, némelyik szorul, ha összerakod, és a széle is élesebb, mint a Legonak, karcol.
2014. jan. 25. 13:38
Egyre több jelenik meg, Abrick, Maximillian ami hirtelen eszembe jut. Sok kompatibilis a Duploval, viszont harmad áron kapható. Van valakinek tapasztalata hasonló játékokkal, köszi
2014. jan. 25. 13:37
A Lego-Duplo utánzatok mennyire minőségi játékok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook