Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A legkisebb csoda! fórum

A legkisebb csoda! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legkisebb csoda!

2009. júl. 3. 12:52
szia Tinagalamb.csináltam ujabb tesztet de szintén negatív lett.új fent egy csalódás ért,de legalább tisztán látok már.most már csak várom hogy kopogjon be végre a mikulás és a gyerkőc még így várhat egy pár hónapot és talán az után tervezni is fogjuk a dolgokat a párommal.ahogy beszélgettem vele ő is szeretne csak még egy kicsit késöbb.végül is korba már mind a ketten ott vagyunk ő35 én 27 éves vagyok.köszi mindent szia.mmoni
21. tinagalamb (válaszként erre: 20. - Ce00df587e)
2009. júl. 3. 08:34
Szia Móuuni!Várom jelentkezésed és nagyon szorítok hogy minden úgy alakuljon ahogy azt TE szeretnéd!Légy jó és vigyázz magadra!Szia
2009. júl. 2. 20:42
szia Tinagalamb.még nem tettem meg a következő lépést nem szántam el magam,de úgy érzem holnap reggel az lesz az első hogy megyek a gyógyszertárba.rég éreztem magam így.olyan a hangulatom ,hogy semmihez nincs kedvem és a fejemet is inkább a homokba dugnám és nem gondolnék semmire és nem érdekelne senki csak az a baj hogy ezt nem tehetem meg.mondjuk már egyszer megtettem ez elött 1 évvel akkor ért véget ugyanis egy 7 éves kapcsolatom de annak se lett jó vége.ugy hogy inkább maradok a józan gondolkodás melett.köszönöm szépen az érdeklődésedet nagyon jól esett.teljesen más egy vad idegennek ilyeneket mesélni mint egy hozzám közel állóhoz.ha lesz ujabb eredmény jelentkezem szia.
19. tinagalamb (válaszként erre: 18. - Ce00df587e)
2009. júl. 2. 09:10
Köszönöm szépen!Neked azt kívánom,hogy úgy alakuljon az életed ahogy azt szeretnéd!Ha nem gond érdeklődésem,majd írd meg mi van veletek!Nagyon szorítok neked ,nektek!Szioka
2009. júl. 2. 00:32
Tinagalamb!most olvastam el igazán az életed rövid részét hát mit ne mondjak le a kalappal elötted.itt látszik hogy egy nő mire nem képes gratulálok mindenhez
2009. júl. 2. 00:26
szia tinagalamb.köszi hogy reagáltál a gondolataimra.azóta csináltam egy terhességi tesztet ami azt mutatta hogy nem vagyok terhes ez a dolog egy kicsit elszomoritott meg nem is.de még azota se jött a mikulás ugy hogy ugy döntöttem holnap csinálok még egyet hátha még is az vagyok ki tudja.elég furán érzemmagam testilg de azokat a tüneteket meg nem produkálom mint egy kismama.szoval holnap okosabb leszek remélem.de annak is tudnék nagyon örülni ha még is állapotos lennék szoval nagyon sok gondolat jár a fejembe.még egyszer ezer köszönet hogy reagáltál a dolgomra.és kívánom légy boldog a gyerkőcökkel.
16. tinagalamb (válaszként erre: 15. - Ce00df587e)
2009. jún. 26. 17:22
Szia!Én úgy vállaltam a 4. babámat,hogy megmondtam az apukájának,vagy vele vagy nélküle de megtartom a babát!Azóta is együtt vagyunk!A gyermeked életed végéig melletted lesz,de a párod nem biztos!Én nagyon boldog 4 családos párkapcsolatban élő édesanya vagyok!
2009. jún. 25. 17:54
hát igen sajnos rengeteg ilyet hallani és egyre több nővel meg is esik ez.én is kezdek hasonló cipőbe járni.igaz én még nagyon az elején.27 éves vagyok 6 hónapja vagyok párkapcsolatban és most nagyon úgy néz ki hogy kopogtat a gólya.csak az a nagy kérdés hogy mi tévő legyek.a párom még nem igazán van rá fel készülve én meg egymagam nem merek ekkora felelőséget vállalni.de ha meg tényleg állapotos vagyok elvetetni se szeretném.adjatok tanácsot ti mit tennétek a helyemben.
2009. máj. 28. 11:27

még az a szerencse,hogy nem a gyerekeidet bántad meg :) Hát pont ezért mondtam,hogy először meg kell ismerkedni, és utána gyerekeket gyártani :)

Nem is úgy értettem,hogy 25 évedhez 4 gyerek (habár nekem az is sok,de az csak tiszteletre méltó,hogy ennyire szereted a gyerekeket, és mindent megadsz nekik) , hanem hogy 25 évesen már ennyi férfitól.. remélem nem haragszol meg :)

13. tinagalamb (válaszként erre: 12. - 874eb11dfd)
2009. máj. 28. 08:49
Tudod én próbáltam megismerni őket,de ha egy harmadik személy belép egy "jól"mükődő kapcsolatba akkor valakinek menni-e kell!Sajnos én voltam a gyengébb és én léptem ki a kapcsolatokból.Viszont a mostani páromnak még akár több gyermeket is szülnék,hiszen megtaláltam azt az embert akinek bármikor bármit megtennék!Imádom őt is és a gyermekeimet!Szerintem az anyaságot nem korhoz kötik!Én egyik gyermekemet sem bántam meg,csak azt hogy kiknek szültem.EX-férjek-re gondoltam!
12. 874eb11dfd (válaszként erre: 11. - Szzsuzska88)
2009. máj. 27. 15:07

Hát örülök,hogy boldog vagy, és gratulálok a kis jövevényhez :)

Persze,hogy nincs pasihoz útmutató..csak nekem kicsit sok, 25 évesen 4 gyerek, és minimum 3 apától. először meg kell ismerni, és utána gyereket gyártani :D addig meg vigyázni, hogy ne legyen gyerek :) Én szerintem...de lehet,hogy már maradinak számítok..

( amúgy én igy vágyok már nagyon egy babyre..csak még nem jött el az én időm :D )

11. szzsuzska88 (válaszként erre: 10. - 874eb11dfd)
2009. máj. 27. 14:58
Tudod nem minden pasihoz jár kezelési útmutató.Én örülök neki,hogy kilenc év szenvedés után megtaláltam azt az embert akivel boldogan élhetem életem.Remélem neked elsőre sikerült!Amugy lehet,hogy fiatalon szültem,de nem bántam meg!Ennél nagyobb öröme egy nőnek nincs mikor rá néz a gyermekeire!!!Imádom őket!:)
2009. máj. 27. 09:36
nem semmi...ilyen fiatalon ennyi gyerek..meg ennyi pasitól..
9. tinagalamb (válaszként erre: 5. - Gonoszdi)
2009. máj. 27. 08:35
Köszönjük szépen!
8. tinagalamb (válaszként erre: 4. - D89d9f2f77)
2009. máj. 27. 08:34
Nagyon szépen köszönöm!
7. gonoszdi (válaszként erre: 6. - Gonoszdi)
2009. máj. 27. 08:13

Csak elrontottam megint. Rossz a billentyűm:(

Utoljára megint kijavítom.

Gyerekekhez

6. gonoszdi (válaszként erre: 5. - Gonoszdi)
2009. máj. 27. 08:12
Javítás:gyerekehez
2009. máj. 27. 08:11
Gratulálok a szép gyerekekehez. Jó egészséget boldogságot kívánok Nektek!
2009. máj. 26. 20:21
Gratulálok a gyönyörű gyermekeidhez!!!!
3. tinagalamb (válaszként erre: 2. - 1977éva)
2009. máj. 26. 19:45
?Mit nem kommentálnál???
2009. máj. 26. 19:03
Ezt nevezem! Nem kommentálnám inkább!
2009. máj. 26. 16:03
Három egészséges gyermek után elhatároztam, teljes az életem és nem szeretnék több kis jövevényt! De az igazi boldogságomhoz kellett az én kis csodám! Látszólag boldog párkapcsolatnak indult, aztán jött a rideg igazság négy és fél év hazugság megint...

Ugrás a teljes írásra: A legkisebb csoda!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook