Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A legjobb ránctalanító és szemránckrém fórum

A legjobb ránctalanító és szemránckrém (beszélgetős fórum)


6. a1f813b884 (válaszként erre: 41. - Kisnusi)
2010. júl. 27. 16:32
Basszus! Ezek a kencék tényleg jók lehetnek, ugyanis 43-nak se nézel ki, nemhogy 63-nak!!!! Gratulálok!
5. 448f1a930a (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2010. jún. 17. 17:56
Kíváncsi voltam,hogy hiszel-e a csodaszerekben,de látom te is bojkottálod a kencéket,bár én évek óta használok egy csodakrémet,nem tesz csodát,de pótolja a vízhiányt.Fiatal koromban még hittem a csodákban.A ráncaim,pedig nem zavarnak.
2010. jún. 17. 17:32
Télen langyos víz, nyáron hideg víz és nem szárazra törölni az arcot, hanem a vizet belecsapkodni ujjheggyel. Ha nagyon hideg van, pici Nívea vagy körömvirág krém vékonyan. Ennyi. És méltósággal elfogadni az éveket.
3. pgiz (válaszként erre: 10. - Mandulaszem)
2010. máj. 12. 20:57

A Helia D nem kőolajszármazékos szemét, mint ahogy mondod.Napraforgószár kivonat, napraforgóolaj és vitaminok vannak benne.

Nem tudom, hogy az értesüléseidet honnan szerzed, kérlek, hogy nézz utána a valóságtartalmának.

Nagyon régen egy idős magyar egyszerű néni találmánya volt. Gábor Zsazsa nyilatkozta, hogy a legendásan szép bőrét a Hélia-D-nek köszönheti.

Van szemránckrémük is.

Jelenleg is Magyarországon gyártják, magyar napraforgóból, nem kell a hatóanyagért Dél-Amerikába menni. Lehet, hogy ez az egyetlen probléma vele?

2010. máj. 12. 19:42
uborka, elnézést
1. Veronika27 (válaszként erre: 45. - Judyt640)
2010. máj. 12. 19:42
Az unorkapakolás ráncok ellen nem sokat használ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook