Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A legcsodálatosabb fájdalom! Jolly születése fórum

A legcsodálatosabb fájdalom! Jolly születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A legcsodálatosabb fájdalom! Jolly születése

7. bettike2007 (válaszként erre: 6. - Jollymama)
2010. jún. 21. 14:21

Bár ilyenkor is tudja ha van baba,barátnőm 4-5hetes volt,mikor kézi vizsgálatkor megmondta hogy baba van.Mért kellett várni vele az uh-val??

Bár már lényegtelen van egy szép gyermeketek vagyis már nem egy:-)

6. jollymama (válaszként erre: 5. - Bettike2007)
2010. jún. 21. 12:45
mert nem csinált akkor ultrahangot hanem azt mondta várjunk még vele ,csak megvizsgált.
2010. jún. 20. 21:55
Gratulálok nektek a gyerekekhez!De mi az hogy a doki nem tudta hogy tényleg terhes vagy-e??Én 5hetes terhesként voltam először és látta a kis petezsákot.
2010. jún. 19. 21:29
Gratulálok.Nagyon szépen leírtad a történetedet.Nekem is van 2 csodálatos kisfiam.
2010. jún. 19. 16:51
Gratulálok. Szépen megírt, szép történet.
2010. jún. 19. 16:12
most illene egyetértenem én nov 26.-án szültem,de nekem azért igencsak kellet 1nap mire felfogtam mi van,mikor rám tették akkor is a fáradságtól alig voltam észnél,fel se fogtam mi történik,nemhogy azt mondjam ez a legcsodálatosabb fájdalom..
2010. jún. 19. 16:08
Alig múltam 20 éves, mikor életem párjával az esküvőnket kezdtük tervezgetni. Mindketten nagyon szerettük már akkor is a gyerekeket, így nem védekeztünk, vártuk, hogy a csoda velünk is megtörténjen. Minden kismamát megcsodáltam és alig vártam hogy én is anya lehessek.

Ugrás a teljes írásra: A legcsodálatosabb fájdalom! Jolly születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook