Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legaranyosabb karácsonyi emlékem fórum

A legaranyosabb karácsonyi emlékem (beszélgetős fórum)


1 2
2007. júl. 23. 11:56
A tavalyi,ahol már itt volt velünk Réka baba.
2007. júl. 23. 06:22
Az utolsó karácsony,amin együtt volt az egész család
2007. máj. 30. 09:05
Mi hárman vagyunk testvérek!Nagybátyán Ausztriában él, és onnan hozott az anyu karácsonyi függelékeket, meg díszeket.Ez utóbbi nem érdekelt minket különösebben,de a szekrény aljában felfedeztük a kis üvegcséket, amiben különböző ízű ital volt.(Biztosan ismeritek ti is ,itt is lehet ilyet kapni)Na mi szépen rájártunk erre! Sajna papírforgács közé csomagolták az édességet és nem vettük észre, hogy elfogyott a csemegénk.Karácsonykor számonkértek minket melyikünk volt. Ott derült ki, hogy egymástól függetlenül mindegyikünk rájárt.
2006. dec. 23. 17:23
Úgy 5 éves lehettem (1960-ban) az öcsém pedig kettő, amikor a szüleink elhatározták, hogy élő angyal is l4esz a karácsonyfa mellett. Nyílt a szobaajtó, a szomszédék két gyerekével besereglettünk a szobába. Az asztalom a feldiszített karácsonfa, a mellette lévő széken egy fehér ruhás, fátylas ni állt és szépen énekelt. Amikor befejezte az éneklést, közöltem a jelenlévőkkel, hogy a néninek pont olyan ruhája van, mint az anyukám menyasszonyi ruhája. Azt hiszem ekkor mondtak le a szüleim végleg arról, hogy templomba járassanak :))
2006. dec. 14. 08:40
Jó régen történt. Apa levitte lányunkat sétálni, míg a Jézuska feldiszítette a fát, mikor jöttek az úton hazafelé intettem az ablakból, hogy kész, s mire visszafordulok borul fa. Újabb integetés: ne gyertek még! Azóta minden fát kikötünk, minden karácsonykor megmosolyogjuk ezt a kis történetet.
2006. dec. 2. 07:30

Pár éve egy hatalmas, terebélyes fenyőfánk volt.

Szilveszteri buli után hajnalban mentünk haza, mentünk volna be a szobába de a fa keresztbe elállta az útunkat. Éjjel önállósította magát: felborult, az egész szobát beterítette.

No problem: a másik szobába feküdtünk le pihizni, hagytuk a fenyőt is ott kipurcanva.

2006. dec. 2. 00:00

Mikor kicsi voltam kaptam egy biciklis barbit és a fa körül játszottunk vele apuval,ment körbe körbe a bicos baba,aztán egyszer csak felborult a karácsonyfa!

Azota nincsenek törékeny diszeink!

2006. dec. 1. 22:34
A gyerekeim, már viszonylag nagyok voltak (8-12 évesek), szokás szerint "Szent Este" náluk jött össze a család. Én egyke vagyok és évek óta így oldottuk meg, hogy mindenki együtt legyen ezen a szép napon. A férjemék ketten vannak testvérek. A családból mindenki itt volt. Akkor sikerült vennem először igazi méhviaszgyertyákat. A vacsora előtt ahogy illik, gyertyagyújtás, ajándék átadás, és annak rendje-módja szerint elfelejtkeztünk a gyertyákról. Este ahogy elmentek a családtagok meg akartuk gyújtani a maradék gyertyákat. A gyertya tartók megvoltak, de gyertya egy szál sem. Apukámnak voltak "hülye" viccei. Így rögtön felhívtam hova tette a gyertyákat? Hát ne tudjátok meg mennyire kikérte magának a gyanúsítást. Másnap reggel találtuk meg a járólapon, a gyertyák nyomait. Sajnos sem Ő, sem anyósom nem lesz köztünk az idén (személyesen), de gyertyagyújtáskor fogják a kezünket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook