Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A lázkiütés lehet hólyagos? fórum

A lázkiütés lehet hólyagos? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 25. 11:15
De csak holnapután tudok dokihoz menni.
2011. jan. 25. 11:15
Igen, ez pörkös, mindenben a bárányhimlpre hasonlít, és ahol kialakultak a hólyagok (nem minden pöttyből lett hólyag, azok,ahogy elnézem, több, mint egy hét alatt fognak teljesen elmúlni. Ebben is ab. himlőt mintázza.
3. Szeszipuszi (válaszként erre: 2. - Cac78ceb03)
2011. jan. 25. 11:09
Kicsi korban könnyen túleshet a bárányhimlőn. Én terhesen voltam himlős és alig volt rajtam néhány hólyagos pötty. Viszont a bárányhimlő nem gyógyul túl gyorsan, még ha nem vakarják el, akkor sem. No meg viszket is, ahogy gyógyul. Ha a kiütés pörkösödni kezd, akkor valószínűleg bárányhimlőtök van. Én mindenképp megmutatnám orvosnak, ő rögtön felismeri, ha az.
2011. jan. 25. 10:44
A 3 éves fiam 1 napig lázas volt, majd másnap, harmadnap-negyednap kiütései lettek, de csak egy kevés: az arcán, a kezén, a lábán. Először herpeszenk hittük, de ahhoz sok, aztán bárányhimlőnek - és hasonlít is rá nagyon - de ahhoz meg kevés és rendkívül gyenge lefolyású. Nem tudom eldönteni, mi lehet ez. Orvoshoz már nem viszem, mert mindjárt elmúlik. Lehet, hogy lázkiütés? Vagy ennyivel megúsztuk a himlőt?
2011. jan. 25. 10:40
A lázkiütés lehet hólyagos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook