Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A lányomnak a belső combján hízástól vagy fogyástól piros csíkok vannak, tud valaki valami krémet ajánlani? fórum

A lányomnak a belső combján hízástól vagy fogyástól piros csíkok vannak, tud valaki valami krémet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 14. 21:16
Esetleg halványodik, de ennyi. "terhességi csíkok" ami soha nem tűnik el.
2013. ápr. 14. 16:06
sajna a hizastol/piros repedezett meg es ha lefogy a hegg ott marad...tal masszor segithet ne varj sokat
2013. ápr. 13. 10:44
Ha már megrepedt a bőr, az nem fog eltűnni teljesen. A csíkok színe valóban halványul az idővel, ennek gyorsításában esetleg segíthetnek a kencék.
2013. ápr. 13. 10:22
Nálunk a család összes nőtagja ilyen "szép" egyedi mintázatú bőrrel rendelkezik,a 12 éves lányom is.Nézz szét "Lukrécia kencéi" oldalon,a receptek között,vagy kérdezz a fórumon.Nagyon segítőkészek a lányok!
2013. ápr. 13. 09:59

Nekem 15 évesen lett ilyen a combom, 1-2 nap alatt az egész belső rész szétrepedt.....Nagy dózisú steroidot szedtem, attól híztam rövid idő alatt sokat. Sajnos akkoriban (20 éve) erre senki nem figyelmeztett és a csíkok is megmaradtak.....halványabbak, de hidegben fázik és sajnos a bőr sem eléggé feszes....

Kentem és sokféle dolgot rá (persze később), de nem segített....

Remélem, hogy Nektek sikerül találni valami hatékony krémet rá!

2013. ápr. 12. 20:20
Hát ahhoz hogy kialakuljanak hirtelen növés és vagy hízás,és utána fogyás kell..ez a kamaszokra ellemző,de nem tudom Moninak mekkora a gyereke...
2013. ápr. 12. 20:15
hízástól vagy fogyástól?
2013. ápr. 12. 20:11
striák...Szemét egy dolog ,de majd idővel halványodnak..Hirtelen nőtt ,vagy hízott?Hány éves?
2013. ápr. 12. 20:06
a lányomnak a belső combján hízástól vagy fogyástól piros csíkok vannak, tud e valaki valami krémet ajánlani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook