Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A lányom barátja öngyilkossággal fenyegetőzik fórum

A lányom barátja öngyilkossággal fenyegetőzik (beszélgetős fórum)


1 2
2015. szept. 26. 09:31
Azzal, hogy fiatalkorú a lányod, nem lehetne kezdeni valamit? Szóval hogy ez az idióta fiatalkorút zaklat? Lehet, hogy ez is nyom a latban, ha feljelentitek.
2015. szept. 7. 16:42

1.) fel kell jelenteni a srácot

2.) a lányod minden kapcsolatot szakítson meg vele, tiltsa le mindenféle fórumon, ha kell váltson telefonszámot

3.) pszichológus minél hamarabb

4.) tanuljon, érettségizzen le

5.) ha kollégád a srác, akkor -ha kell-, igenis főnök bevonásával rendet tenni az agyába, valahogy megfenyegetni, hogy álljon le

6.) a srác szüleit is elővenni, figyeljék a fiúkat

35. anyu70 (válaszként erre: 34. - Dad7fdd2d7)
2015. szept. 7. 13:36
A balesetin volt, nem a pszichiátrián. Amint járóképes volt kirakták. Pénzük tuti nincs, most állítólag árulják a házukat, hogy ki tudják fizetni az üzletben és a parkoló autókban is a kárt.
34. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 31. - Érdekes73)
2015. szept. 7. 13:27
Úgy tudom hogy pszichiátriai kezelés alatt álló személynek nincs meg hozzá a joga. Szerencsére. Nem is értem hogy szabadulhatott 1 hét után. Bááár, pénz beszél kutya ugat...
33. 2ab16d5612 (válaszként erre: 25. - Anyu70)
2015. szept. 7. 13:20
Akkor nincs mese, a lányoddal kell beszélni, ha kell egy időre számítógépet telefont is elvenni tőle. utálni fog de csak nem annyira hülye hogy mindenáron személyesen is találkozzanak..
32. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Anyu70)
2015. szept. 7. 13:18
a zsarolás bűncselekmény,én a helyetekben feljelenteném.. aztán bent elgondolkozik.
31. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Dad7fdd2d7)
2015. szept. 7. 13:13
Saját felelősségére szerintem távozhat ha nagykorú és nincs gyámság alatt.
2015. szept. 7. 13:10

Ha a rendőrség nem tud semmit tenni,akkor letiltanám.Ha erre megöli magát,ő dolga.

Megkaptam már én is ezt egyszer egy pasitól,hogy megöli magát miattam.Mondtam,hogy tessék,ő döntése!

Szerinted megtette?

Ne engedd hogy érzelmileg terrorizálja és zsarolja!

29. dad7fdd2d7 (válaszként erre: 26. - Anyu70)
2015. szept. 7. 13:06
Ilyen nincs hogy megígértetik vele, addig nem engedik ki. Öngyi kísérlettel pszichiátrián kellett volna kezelni, és minimum 1 hónapig. Megígértették vele... ugyanmár akkor ennyi erővel velem is megígértethetnék, hogy holnap szülök egy zsiráfot :D És ha menni akarok, naná hogy megígérem. Ez így tök hülyeség :)
28. Érdekes73 (válaszként erre: 26. - Anyu70)
2015. szept. 7. 13:05
Azóta jogok vannak...
2015. szept. 7. 13:00
Ne engedjetek a zsarolásnak, mert akkor a srác tudni fogja, hogy kötélen ráncigálhatja a lányt és később is ezt a fegyvert fogja bevetni ellene. A srác szüleinek kell szólni, hogy próbálják kezeltetni a gyereket.
26. anyu70 (válaszként erre: 16. - Aville)
2015. szept. 7. 12:58
Hívtak mentőt, bent is volt több, mit 1 hétig a kórházban. Hogy ott kezelte e pszichiáter azt nem tudom, tudtommal addig nem engedhetik ki, amíg meg nem ígéri, hogy többet nem csinál ilyet. Legalábbis annak idején az átkosban így volt. Akkor éjjel a rendőrök elvitték a búcsúlevelet, meg megkérdezték a lányt, mit tud.
25. anyu70
2015. szept. 7. 12:54
A kislányom amúgy is elég lelkis, rendszeresen jár pszichológushoz. Voltam most a rendőrségen, de azt mondták, ők nem tehetnek semmit, mivel nem a lány életét fenyegeti, hanem a sajátját, ez nem a rendőrségre tartozik, hanem pszichiáterre. Nekem a saját 3 gyerekem mellett, hadd ne legyen az én feladatom ezt is rendezni. A szüleivel beszéltünk többször is, de mivel már elmúlt 20 éves, sok mindent ők se tehetnek akarata ellenére. A rendőrségen még annyit tanácsoltak, hogy tiltsa le. Kösz, én is ezt papolom neki! :-(
24. algea (válaszként erre: 1. - Anyu70)
2015. szept. 7. 10:56

A kislányodnak mielőbb pszichológishoz kellene mennie szerintem. Rettenetesen nehéz helyzetbe került, mert egy dolog, hogy mi tudjuk és az eszével nyilván ő is tudja, hogy amit a fiú csinál, az mocsok dolog, de ha mégis megteszi, vagy inkább mondjuk úgy, egy másik ijesztésnek szánt manővere véletlenül úgy sül el, hogy tényleg meghal vag ykomolyabb baja lesz, hiába minden észérv, egy érzékeny lány életét mégis tönkre tudja tenni vele. A pszichológus talán a leírás alapján a fiú személyiségét is jobban átlátHATja, és ennek megfelelően segítheti a lányt a vele szembeni megfelelő viselkedésben és szakemberként megerősítheti abban, hogy bármit is tett, tesz vagy fog tenni a fiú, azért csakis ő maga a felelős.


Annál többet a fiú érdekében nem tehettek, mint hogy a saját szülei figyelmét felhívjátok a helyzetre, de zsarolásnak engedni, az életeteket tönkretenni ne engedjétek semmiképpen!

23. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 22. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 7. 10:15

Kérni távoltartási határozatot.

Egyértelmû, hogy a srác bekattant.

Ez már pszichés zavar, amit kezeltetni kell.

Suicid hajlam.

2015. szept. 7. 09:53

Ez lelki terror! Feljelenteni!

Adjátok a kezébe a kötelet!!

21. Érdekes73 (válaszként erre: 16. - Aville)
2015. szept. 7. 09:06
Senki se lehet saját akarata ellenére bezárni. Azért van annyi agyatlan mindenfele. A Lipót is rég megszűnt ...
20. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2015. szept. 7. 09:04
Akiket tudok hogy megtették nem fenyegetőztek ezzel csak megtették de úgy hogy ne lehessen őket megmenteni mire megtalálják már késő legyen :(
19. Boszy28 (válaszként erre: 1. - Anyu70)
2015. szept. 7. 08:52

Bocs, ha érzéketlennek tűnök, de:

-szakítottak...ha öngyilkossági kísérlete volt a srácnak, vigyék pszichiátriára

- a lányod -bár könnyű ezt tanácsolni- tojjon a fejére, érettségi évében ez nem hiányzik neki, igaz, máskor sem

- vannak a fiúnak szülei, ez legyen az ő problémájuk

- ha meg akar halni a srác, úgyis megteszi

- tiltsa le Face-en, sőt, jelentheti is

- nehogy kibéküljön vele a lányod, mert folyamatosan fogja a srác érzelmileg zsarolni!

18. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - Mezei Virág)
2015. szept. 7. 08:39
Ja és kerek-perec megmondanám neki, hogy ne zaklassa a lányt, mert zaklatásért és drogozásért feljelentem!
17. Mezei Virág (válaszként erre: 15. - Anyu70)
2015. szept. 7. 08:34

Én biztosan beszélnék vele!

A zsarolás igen aljas dolog. A saját életével mindenki azt csinál, amit akar. Aki drogozik, azt jó messzire el kell kerülni, mert csak tönkreteszi mások életét.A leszokás pedig...ha nem is akar, nem is fog soha.

Egyik ember sem tulajdona a másiknak, a szeretetet pedig nem lehet kényszeríteni.

16. Aville
2015. szept. 7. 07:49

A fiúnak gyógyszerekre, pszichiátriai kezelésre van szüksége. Kcsit fura nekem, h nincs ott. Ugyanis, ha betört egy kirakatot és kijött a rendőrség, és megtudták, h öngyilkossági kísérlet volt, akkor már rég ott kéne lennie, hiszen a rendőröknek hivatalból mentőt kellett volna hívni. És onnan nem olyan könnyű kikerülni. És miért kereste a rendőrség a te lányodat éjszaka?!?! Ez sem jellemző...

Itt egy kicsit sántít a sztori nekem, de ha igaz, akkor a srácot pszichiátriára, a lányodat meg pszichológushoz kell vinni minél hamarabb.

15. anyu70
2015. szept. 7. 07:47
Holnap az egész délutánt vele kell töltenem a munkahelyen. A lány kimondottan megkért, hogy ne beszéljek vele, de nem fogom tudni megállni, hogy ne üvöltsem le a fejét.
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Anyu70)
2015. szept. 7. 07:42
Le kell rúgni a veséjét.
13. anyu70 (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2015. szept. 7. 07:40
Csak attól retteg, hogy megint jön a rendőrség az éjszaka közepén. Nem tud aludni, nem tud enni, csak sír folyamatosan. Nár 4 kilót fogyott 3 hét alatt. Attól fél, akkor tényleg megteszi megint.
2015. szept. 7. 07:33

Semmiképp ne béküljön ki vele.

Amúgy tényleg le kellene tiltania.

11. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Anyu70)
2015. szept. 7. 07:32

Tedd meg!


Minél előbb, annál jobb.

10. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2015. szept. 7. 07:32

Persze, akkor már múlt lenne.


Ez egy tetű.

9. andi6020 (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2015. szept. 7. 07:31
De ez a gyökér nem akar. Ha akarna, bekussolna és megtenné.
8. anyu70 (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2015. szept. 7. 07:30
Én is fontolgatom! Mármint, hogy feljelentem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook