Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kutyám nem akar játszani fórum

A kutyám nem akar játszani (beszélgetős fórum)


2014. júl. 1. 18:41

Az én kutyusom is átalussza a nap nagy részét. Néha alig várja, hogy elmenjek itthonról, mert minden neszre felkel. :)

Mi lenne, ha keresnél neki új barátokat? Hátha a másik kutya társaságára felélénkül. A mienk velem nem is játszik annyira, mint pl a Párommal. Mármint ezt úgy értem, hogy egy másik kutyával lehet, hogy játszana, annak ellenére, hogy Veled nem igazán.

Egyébként érdemes megfigyelni azt is, hogy a frontra érzékenyek. :) Az én kutyám a minap teljesen bágyatag volt, aztán jött a lehűlés. Nem akart se sétálni, se semmit, csak aludni. Másnap meg pörög ezerrel. :)

2014. júl. 1. 18:19
hát remélem mert olyan rossz igy látni :(
2014. júl. 1. 17:26

Szomoru, de hamar kiheveri. Jatsz vele sokat!

Az en kutyam hetekig depresszios volt mikor meghalt a baratja - a masik kutyam.

Ugyanolyan erzeseik vannak mint nekunk!

6. Ata06 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2014. júl. 1. 17:17
Mindkét ok közre játszik. A kutyák amúgy is sokat alszanak. Ha nincs valami ami érdekelné őket, akkor a nap nagy részét pihenéssel töltik. A Te kutyusod még kisgyerek korban van, tehát ez teljesen normális. Persze hozzájárulhat az is, hogy szomorkodik, de ezen hamar túl fogja magát tenni, ne aggódj!
2014. júl. 1. 16:40
pedig már 4 napja elmentek :( de látszik is rajta h szomoru..hogyan tudnék neki segiteni :(
2014. júl. 1. 16:38
Szomorú, mert elment a barátja...
2014. júl. 1. 16:36

A kutyák alszanak ha épp nem történik semmi érdekes.

Teljesen normális a viselkedése.

2. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2014. júl. 1. 16:33
igen, szomorú. vagy megkomolyodott.
2014. júl. 1. 16:32

Sziasztok


Van eg fél évesmáltai kiskutyám. Eddig mindig aktiv volt, mindig játszott, ugrált..1 honapigna´lunk vendégeskedett egy kis yorki baba, akivel nagyon jol kijöttek..mindig játszottak, együtt aludtak..viszont most elmentek..azota teljesen megváltozott..alig játszik..magátol nem is, csak ha én dobálok neki valamit, deakkor is csak kb 15-20 percet, aztán lefekszik aludni..ha kint vagyunk és labdát dobálok neki akkor nagyon aktiv..de ha bent vagyunk, akkor képes lenne egész nap aludni..mi történhetett vele? talán szomoru h elveszitette a barátját? mennyit alszik egy fél éves kutyus napközbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook