Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A kutya is gyereknek számít? fórum

A kutya is gyereknek számít? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2014. febr. 18. 09:21

Nekem sincs gyerekem,de kis karácsonyfadíszem van,igen,mert olyan mint egy kisgyerek!

Ha zavar,hát zavar..

"ja és hétvégente lepasszolják a kutyát,anyósnak, hogy vigyázzon rá, kvázi rátestálja a sógornő anyósra a felelősséget.."

Mi van??miért nem bízhatná rá a kutyát?

5. *HoldViola* (válaszként erre: 1. - E83ed59672)
2014. febr. 18. 09:21
Az sem jó, ha az egyik unokával foglalkoznak, a másikkal nem.. ergo, ez is elég gáz, sőt! Nem azért, mert a kutyára családtagként tekint, azzel nincs baj.. de azzal igen, ha előbbre való, mint a saját unokája..
2014. febr. 18. 09:20

Igen a kutya is gyereknek számít.Majd,ha lesz kutyátok és a gyereked megtanulja azt,hogy mit is jelent egy állat igazán,akkor majd rájössz,hogy ez a kérdés abszolút felesleges.


Tapasztalatból beszélek!A gyerekem nem volt oda anyámék kutyájáért,de mióta sajátja van,azóta sok mindent megtanult az állatokról és egész másképp viszonyul hozzá.

3. e83ed59672 (válaszként erre: 2. - Globus)
2014. febr. 18. 09:17
Szerintem a gyereknek annyira nem jó, hogy a kedves nagyi inkább a kanapén heverészik a kutyával ahelyett, hogy a 2 havonta látott egyetlen unokájával 2esben eltöltene 5 percet is...
2014. febr. 18. 09:14
Gyereknek jó, anyósnak jó, sógornőnek jó. Mi a gond? :)
2014. febr. 18. 09:12

Kedves sógornőmnek nincs gyereke, egy 2 éves szobakutyája van, akire az egész család (anyósék) gyerekként tekint. Nekem van egy lányom, 4 éves, akit nem nagyon érdekli a kutya.. anyós a kutyával összebújva nézi a tv-t, a lányomat ez hidegen hagyja, hogy mama inkább kutyázik, engem se érdekel, hogy inkább kutyázik , ahelyett, hogy egy mesét megejtene vagy ilyesmi.. a lányommal való foglalkozás kimerül abban hogy gyere játssz a kutyával, a lányom nincs oda érte.

Kérdezem én ez normális? A kötözködők kedvéért, itt már le is írnám, hogy nem érdekel hogy anyósom illetve a lánya a kutyát nyalja falja. Csak szimplán érdekel az emberek véleménye. Még azt hozzá tenném, nem egyszer a fejemhez lett vágva, hogy a kutya a sógornő gyereke, ugyanannyi törődést igényel, mint az igazi gyerek.. ja és hétvégente lepasszolják a kutyát,anyósnak, hogy vigyázzon rá, kvázi rátestálja a sógornő anyósra a felelősséget..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook