Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A kuponozás tapasztalatai fórum

A kuponozás tapasztalatai (beszélgetős fórum)


12. BookKeepR (válaszként erre: 11. - Z. Betti)
2012. júl. 9. 23:56
A 2-3 hónap teljesen reális, különösen ha a nagyobb cégektől várod a megjelenítést. Nekem volt ismerősöm, aki 1 éve volt megjelenése az egyik nagynál, és most amikor megint meg szeretett volna jelenni, nem nagyon hatotta meg a kuponos céget. Tudok ajánlani olyan céget, ahol kicsit nagyobb a mozgástér, a rugalmasság és tervezhető a megjelenés. Sürgős esetben ez akár 4-5 munkanapot jelenthet. Írj üzenetet, ha érdekel.
2012. jún. 4. 09:39

A véleményeteket szeretném kérni a kuponos cégekről. Nekem a megjelenés tevezhetőségével vannak gondjaim. Adok egy megbízást, és a jó Isten tudja csak, hogy mikor fog megjelenni. Esetleg 2-3 hónap múlva. Ez normális?

Várom a tapasztalataitokat.

Betti

2012. jan. 10. 19:29
Azt hiszem válaszoltam priviben, de ha mégsem, most pótolom. A KV az a kuponos cég.
9. Fanatic (válaszként erre: 8. - Z. Betti)
2011. okt. 30. 12:33
Melyik ez a cég, mert akkor inkább tőlük vásárolnék.
2011. okt. 30. 09:23

Kedves Fanatic!

Bizonyára igazad lehet. Ez azonban általánosságban nem igaz. Mi kértük, hogy hosszabbítsák meg a kuponok felhasználhatóságának idejét 1 hónappal (mert még kb.50 kuponosunk nem jelentkezett), és gond nélkül mindenkit kiértesítettek e-mailben.

Tehát közöttük is van ilyen is, olyan is.

2011. okt. 29. 11:28
A kuponos cég csak arra hajt, hogy minél több pénzt beszedjen. Nekik az érdekük az, hogy a kuncsaft ne vegye igénybe a szolgáltatást, hisz akkor ez a pénz a zsebükben marad. Én már megjártam a napi kuponossal. Még a leveleimre sem válaszolnak.
6. Z. Betti (válaszként erre: 5. - Z. Betti)
2011. szept. 10. 18:30
Szerencsére alaptalannak bizonyult a félelmem. Késéssel ugyan, de maradéktalanul fizetett a cég.
2011. aug. 27. 21:29

Nos, kipróbáltam az egyik kuponos céget. Vegyesek a tapasztalataim. Szenzációsan jó adatbázissal rendelkeznek, ennél fogva, sok jó vendéget kapunk általuk.

A kampányok viszont időben előre pontosan nem tervezhetők. (lehet, csak az én kapcsolattartóm nem elég ügyes?)

A másik, ami nagyobb gond, a fizetési fegyelem. Kb 70 kavitációs kezelést megcsináltunk, időben küldtük a jelentést, (a kampány óta eltelt másfél hónap) és egyetlen forintot sem utaltak. Remélem ez a nyári szabadságolásoknak tudható be, na de akkor is! Én a fizetéseknél, járulékoknál nem csúszhatok meg! A vásárló azonnal fizet a kuponos cégnek, a szolgáltató meg csak dolgozik, és reménykedik.

2011. júl. 10. 22:18
A kuponozás tapasztalatairól értékes hozzászólásokat olvashatsz az "Ultrahangos kavitációs zsírbontás" fórumon. Különösen jók angie's írásai. Én kipróbálom mennyire hatékony.
3. Z. Betti (válaszként erre: 2. - Homern)
2011. jún. 5. 07:51
Szia, szép napot. Megpróbálom máshol is feltenni ezt a kérdést, hátha itt nem bukkannak rá.
2011. jún. 3. 11:10

De jó,már kerestem,hogy van-e ilyen fórum :)

Olyat már hallottam,hogy máshogy bántak velük :S

Jó lenne hallani több,konkrét tapasztalatot.

2011. jún. 3. 11:06
Nagyon kiváncsi lennék, hogy milyenek a tapasztalataitok a kuponozós cégekkel és a kupon beváltásokkal kapcsolatban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook