Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A körömlakk nagyon hamar elkezd leválni a körmömtől... Mitől lehet? fórum

A körömlakk nagyon hamar elkezd leválni a körmömtől... Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 9. 16:30
Jah és nem tudom mennyire vagy a műköröm meg az ilyenek hive,de van olyan hogy a természetes hosszúságú körmödre zselét tetettsz,ez megerősiti és teljesen saját,és tartósabb is mint egy lakkozás.:)
2008. máj. 9. 16:28
Én ugy tudom ha valakinek izzadékonyabb a keze ,akkor a körmei felülete is zsirosabb,és ez ledobja a lakkot/műkörmöt is.
2008. máj. 9. 16:04
Szerintem a körömlakk a rossz:)
2008. máj. 9. 15:53

Sziasztok!


Vettem körömlakkokat, életemben először. :D 4 félét, tökmindegy. Szépen lereszeltem a körmömet, ahogy illik, acetonnal jól átmostam őket. Vásároltam ilyen Lakkszárító és fény folyadékot kifejezetten ilyen fodrászkellékesnél...


Másnapra felpuposodik, megváltozik a színe és el kezd leválni a körmömtől. Azért kezdtem el festeni, mert eléggé hajlonganak ide-oda (mint a papír). Már 3x-4x kifestettem őket, másnap már le kellett mosnom, mert leváltak. Nem is pattogott, hanem felpuposodott, aztán simán le lehetett húzni az egészet, mint ha zsíros lenne a körmöm, vagy nem tudom...


Mit tehetek, hogy legalább 2 napot kibírjon szépen a festés?


Köszi....

2008. máj. 9. 15:51
A körömlakk nagyon hamar elkezd leválni a körmömtől... Mitől lehet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook