Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kopasz férfiak mivel mossák a fejüket? fórum

A kopasz férfiak mivel mossák a fejüket? (tudásbázis kérdés)


15. Panna.33 (válaszként erre: 14. - Smirnoff)
2018. máj. 18. 14:31

Nem az anyagiak miatt kérdeztem.:)

De amúgy de, sokat tud válogatni. :D

14. Smirnoff (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2018. máj. 12. 14:24
Ha kifogyott a samponpm, vagy nem vittem magammal, mostam már hajat nem egyszer tüsfürdővel vagy akár szappannal is. Mindez balzsam nélkül hosszú hajra... Van különdség. Én nem hiszem, hogy borotvált fejen különbség lenne, de ha ő úgy érzi magát selymesnek, akkor már megérte. Gondolom túl nagy fogyasztása úgysincs, hogy a háztartást ezzel a luxussal földhöz verje :D
13. Smirnoff (válaszként erre: 6. - Channa*)
2018. máj. 12. 14:20
Idézőjelbe raktam, csak lemaradt az egyik jel. Én is általában szappant használok. Arra a jellemzően férfi mentalitásra gondoltam, hogy szappan legyen (vagy tudfürdő), aztán csá. Nem fog beszerzésnél sokat válogatni meg agyalni.
12. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Smirnoff)
2018. máj. 7. 12:42

Csak kíváncsiság. Kifogyott a samponom, és a zember fejésvállaktúinván samponjából loptam, és szöget ütött a fejembe, hogy minek neki sampon, ha mindig kopaszra nyírás után mos fejet. :))

Szóval ezért kell neki, hogyha nekem kifogy, legyen mit a hajamra kennem. :D

11. db0a864f81 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. máj. 7. 12:24
Egyszer voltam egy legénybúcsún. Otthon hagytam a személyes cuccokat, egy haveromtól kértem tusfürdőt. Ezt a babát adta ide. Másnap reggel több, mint fél órát autóztam a civilizációba, hogy ne kelljen még egyszer azt a szart magamra rakni.
10. 549be03e80 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. máj. 7. 02:31
Jol tetted! Sajnos majdnem kopasz vagyok(ferfi), de sampont es condition-t is hasznalok,mert szerintem sem veletlenul talaltak ki hajra es FEJBORRE mast mint szappant... :)
9. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Panna.33)
2018. máj. 6. 21:40

Kinek mi az ideális.

Nő létemre soha nem használtam tusfürdőt se testápolót.kb három hónapja hajat is naponta szappannal mosok.

Nekem jó,tiszta vagyok

2018. máj. 6. 19:01

Az én férjem borotválja a fejét, és az éppen aktuális tusfürdővel mossa.

(A végén after shave balzsamot ken rá.)

Hallani sem akar samponról. xD

7. Channa* (válaszként erre: 4. - Globus)
2018. máj. 6. 19:00

:DDDDD


Nálunk a fiúknak van haja, a fiam balzsamos sampont használ.


A férjem baba tusfürdővel fürdik és azzal mossa a haját is, bár épp a napokban említettem meg neki, hogy nem véletlenül találták ki a sampont:DDDDD

6. Channa* (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. máj. 6. 18:58

Miért igénytelen valaki, ha szappannal fürdik?


A fiam 29 éves, elég piperkőc típus, de szappannal (baba) fürdik, mert a tusfürdőktől vakaródzik.

Mindig tiszta és illatos.

2018. máj. 6. 16:09
Miért kérdés?
4. globus (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. máj. 6. 07:33
Enyém sem tölt drága másodperceket azzal, hogy silabizálja a flakonok feliratát. Egy adidasos, valaha tusfürdőst kell neki újra és újra feltölteni valamivel, de az tök mindegy :D Ha más csomagolás kerül a polcra, napokig tud dohogni. Könnyebb megértés kedvéért az a legjobb, ha a flakonon egy férfi FEJ ábrája van. Olyanokkal, hogy "purely pampering, shower, nourishing, skin, Q10, body and hair", nem tud mit kezdeni. Mosott már hajat balzsammal is, mert ott maradt a kád szélén :)
2018. máj. 6. 01:44
2018. máj. 6. 01:26

Apám a feje tetején kopasz, de ott már 20 éves korára elmúlt a haja. Amúgy tök rövidre nyírva hordta egész életében. Szappan. Ilyen téren az a klasszikus "igénytelen férfi.

Kopasz férfi fürdőjében én még nem láttam sampont. A tüsi hajúaknál sem. Gondolom, mert felesleges. A lágy esés hiába cél, a félsülhetőséggel meg nincs gond :P

A pasimnak sincs külön samponja, max. 2in1 tusfürdő és sampon (szerintem ezt csak ráírják, hogy akinek ilyen dilemmája van, az azt emelje le a polcról), pedig ő minden reggel mosás után beszárítja a pár centis haját.

2018. máj. 5. 23:56
A kopasz férfiak mit használnak a fejbőr tisztítására? Sampont, vagy tusfürdőt/szappant? Miért? Melyik az ideális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook