Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kistarcsai kh.-ban tud e valaki JÓ nőgyógyászt ajánlani? fórum

A kistarcsai kh.-ban tud e valaki JÓ nőgyógyászt ajánlani? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 27. 08:54

Szia!


Rékát azért szeretem, mert én egyrészt egy nővel jobban meg tudom beszélni a problémáimat, ami nőgyógyászattal kapcsolatos, másrészt mindig mosolyog, kedves. Egyszer a főorvoshoz kellett mennem, hát az lehet h van szakértelme, de a stílusa! Majdnem elbőgtem magam!


Sokan vannak, az a baj, és szokott csúszni az időpont is, én magánrendelésén egyszer voltam csak, anyagi okok miatt többször nem mentem, így inkább ültem a kórházban, de a magánon viszont még több idő jut rád, persze pénzért, de megéri.


Szülésénél maximálisan ott volt, amikor kellett, nem kiabált, és utána minden reggel megnézett minket, amíg ott voltunk.


Talán ennyi, ha van kérdésed, szívesen válaszolok még.

2009. nov. 27. 07:51

Kedves Lányok!

Köszi szépen, ha lehet indoklást is írjatok.

Üdv.,M.

5. verosz (válaszként erre: 1. - Momo65)
2009. nov. 27. 07:17

Szia Momo!


Dr Kovács Réka és dr Fábián.

2009. nov. 27. 06:58

Szia!


Én Kovács Rékához járok, és Nála is szültem. A mellvizsgálatra kértem, az tény, de egyébként meg vagyok vele elégedve.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Momo65)
2009. nov. 27. 06:45
ment privi
2009. nov. 27. 06:35
dr. Szőke Béla
2009. nov. 27. 05:20

Sziasztok!

Csömörön élek, a XVI.ker.-ben laktam, ott maradtam a körzeti dokimnál, ő ajánlotta a kórházat, mert a kerületi nőgyógyászokkal nem voltam megelégedve, de konkrétan orvost sajnos nem tudott ajánlani.

Kérlek segítsetek.

Olyan doki kellene, aki pl.a tenyésztést nem külön kérvényre csinálja, átnézi a mellemet is és általában odafigyel rám.

Köszi szépen,M.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook