Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kislanyom torpe lesz a farsangi balon, na de milyen egy torpe jelmez? Adjatok tanacsot fórum

A kislanyom torpe lesz a farsangi balon, na de milyen egy torpe jelmez? Adjatok tanacsot (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 22. 18:34
Gondolom már tárgytalan, de az adatlapomon nekem a fiam volt ovisként törpe. Nem egy bonyolult, nézd meg.
2008. nov. 17. 22:26
Nezzetek meg a Walt Disneys Hofeherket:) Mindjart 7 fele kozul valaszthattok:)
2008. nov. 14. 12:07
csákány,sapi,vastag harisnya:)
2008. jan. 25. 13:02
Koszi az otleteket ezekbol mar kitudok hozni vmit
2008. jan. 24. 17:08

kell egy törpe sapka, esetleg egy szakáll, ha szereti a kislány az ilyen viccesebb dolgokat.

Esetleg orr, fül, nagy fül, lehet kapni bolondos boltokban, bár így farsang idején mindenütt.

2008. jan. 24. 16:45

hát sok mindentől függ, pl attól hogy csoportos jelmez ötlet ez a törpés dolog mert akkor egymással megbeszélhetitek.

ha pedig egyéni akkor akár kölcsönözhetsz is és ugy egyszerűbb

2008. jan. 24. 16:31

Hupikék törpikékhez mit szólsz? Szerintem ez még kivitelezhető is!

A keresztfiam táncol, és ők a Hófehérke és a hét törpét adták elő. Zöld kantáros nadrág, aminek az alja gumis, kockás ing, esetleg fehér póló, sapka (svájci sapi formájú), valamint kartonpapírból lámpás, ami egy fa rúdra van ráakasztva! Remélem segítettem!

2008. jan. 24. 16:27
A kislanyom torpe lesz a farsangi balon, na de milyen egy torpe jelmez? Adjatok tanacsot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook