Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisfiam nagyon szeretne egy pedálos moszkvics-ot vagy hasonlót, hol tudnék ilyet szerezni? fórum

A kisfiam nagyon szeretne egy pedálos moszkvics-ot vagy hasonlót, hol tudnék ilyet szerezni? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 12. 17:21
Én is igényt tartanék egyre, ha lenne valakinek egy fölös, már nem kellő!!! Szóljatok!!!!
2009. márc. 12. 16:36
Köszönöm a tippeket! Sajnos műanyag nem jó,félek hamar tropára menne,valami erősebb anyag az jó lenne. A kisfiam konkrétan azt mondta,hogy olyan autót szeretne vezetni,mint amilyen a kisvakondnak van. Na puff,olyat honnan szerezzek?:))
2009. márc. 12. 16:09
Hétvégén a Babyoutlet-ben láttam ilyeneket, bár ezek műanyagból voltak. Az árát nem néztem, de a honlapjukon érdemes szétnézni.
2009. márc. 12. 15:45

Jajj, nekünk is volt ilyenünk, hogy mennyit nyúztuk :D


De már nincs meg sajnos...

2009. márc. 12. 15:42

mi is nagyon hajtanánk egy ilyenre... csak még nagyon rossz állapotban is iszonyatosan drága... :( már próbáltuk falvakban is, de sehol nem találtunk...

minket is érdekelne, ha valaki tud valami olcsó megoldást ajánlani... nekünk az is jó, ha rossz, csak ne adják drágán :)

2009. márc. 12. 15:39

Szia!


Jaj azok a régi szép idők...:)


Én egyszer egy bolhapiacon láttam ilyet, egész szép állapotban volt. Talán érdemes ilyen helyeken körbenézni!

Manon

2009. márc. 12. 15:37
Segízsetek a kisfiam nagyon szeretne egy pedálos moszkvics-ot vagy hasonlót, hol tudnék ilyet szerezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook