Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A kisfiam nagyon rossz alvó. Van megoldás? fórum

A kisfiam nagyon rossz alvó. Van megoldás? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 7. 18:28
sok sok türelem és kitartás kialakul majd de sok türelem kell hozzá
2008. dec. 16. 13:46
altató
2008. szept. 14. 12:22

Orulok neki, hogy nalatok akkor nem ilyen problemarol van szo..Kicsit kellemetlen volt irni rola, epp azert mert az h en az miatt nem tudtam aludni,az nem jelenti azt h masnak is ilyen problemaja van..

Ha a tv miatt van, akkor majdcsak "atmegy rajta"

udv, tovabbi szep napot

3. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Buhu bahu)
2008. szept. 14. 12:13

Szerintem nálunk nem erről van szó, mert szerencsére nem mindig van ez, és nem is rugdossa le a takaróját. Volt, hogy hetekig aránylag jól aludt, de akkor is korán felkelt reggel és ráadásul pár hete látott valami ijesztőt a tévében és még egyedül se mert bemenni a szobájába, és azóta olyan nyugtalan.

Meg a fiam tisztára olyan, mint apám volt, természetre és egyéb másra értem. Na mármost apukámnak is mindig nagyon kevés volt az alvásigénye és a fiam ebbe is ráütött. Sajnos nem olyan, mint a lányom aki még ágyúszóra se ébredne fel. Azért köszi, hogy írtál.

2008. szept. 14. 11:57

Szia tucsimucsi!

En is ilyen voltam, allandoan felriadtam, nem tudtam kipihenni magam, az agynemu levolt reggelve turva, osszevissza forogtam. Anyuek elvittek az orvoshoz es kiderult, hogy epilepsziam van.

Ez most nagyon ijesztoen hangzik, de ket fajta epilepszia van: az egyik amikor gyermekkorban alakul ki- TELJESEN ki lehet gyogyitani, a masik pedig amikor felnott korban alakul- ott mar nagyon kicsi esely van ra, hogy kigyogyulunk belole.

NEkem semmilyen rohamaim nem voltak, csak abban nyilvanult meg, h nem tudtam pihenni.

Orvossagokat szedtem eveken kereszult,kimondottan fajo - rossz emlekem nincs.Persze nem mindig orultem, h havonta ket havonta orvoshoz kell menni.Ami a sportot illeti, nekem nem volt szabad megerolteto tornat vegeznem, es magasba mennem..

Hogy oszinte legyek, ha rohangaltam akkor sem tortent semmi, de en ezzel "huztam ki magam" a tavaszi es oszi nagy futoversenyekrol.

Ez persze az en esetem, lehet, h a te picidnek semmi ilyen baja nincs, es remelem nem haragudtal meg,h leirtam.

Ami meg ezt a futoversenyt illeti csak azt akartam vele mondani, hogy lelkileg, pszihikailag semmmilyen teren sem kerultem hatterbe, sot nehany dolgot megusztam ez miatt..

Ami viszont fontos, hogy idoben elkezdjek kezelni a gyermeket.

2008. szept. 7. 21:08

3 éves lesz, bölcsis, este nagyon nehezen alszik el és nagyon éberen. Mindig is ilyen volt, de már mostanság éjszaka, ha felébred kiabál és nem alszik vissza addig míg valamelyikünk be nem megy hozzá. Ott kell maradni míg vissza nem alszik. Csak az a gond, hogy éjjel 2-3 szor is felébred.

Van valakinek valamilyen ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook