Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Kinder Édes arc pályázatra neveztem volna kislányomat, de a nevezési felületre semmit nem tudok írni.Van valakinek tapasztalata ezügyben? fórum

A Kinder Édes arc pályázatra neveztem volna kislányomat, de a nevezési felületre semmit nem tudok írni.Van valakinek tapasztalata ezügyben? (tudásbázis kérdés)

2013. febr. 14. 20:35
Igen,a lebonyolítással megbízott cégnek megkerestem a számát, velük fogok beszélni, de megpróbáltam regisztrálni újra, hátha így sikerül. De megpróbálom az általad javasoltakat is, köszönöm a segítséget!:-)
6. bd5e718401 (válaszként erre: 4. - Kryssz)
2013. febr. 14. 20:27

Úgy tűnik, félreértettem, hogy miben kell segítség. Biztos találsz telefonszámot az oldaon, holnap munkaidőben próbáld meg felhívni, ha nem mennek az alábbiak:

· törölj minden előzményt a böngészőből - néha egy cookie meg egy másik oldali hiba a ludas

· próbálj másik böngészőből bejelentkezni - a legjobb, ha Microsoft Exporerrel tróbálkozol, mert a legtöbb fejlesztést elfogultan erre pozicionálják. Második próba a FireFox (Microsoft és Mac esetében is).

5. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2013. febr. 14. 20:16

Nem szeretném végigböngészni a teljes kiírást, hogy miről van szó, de ha megírod kitöltendőre vonatkozó részét, segítek kreatív szöveg írásban.

Talán nem lesz elsőre jó, de ha más is beszáll a brain-stormingolásba, összeütünk valami jót.

4. kryssz (válaszként erre: 2. - Mkriszti81)
2013. febr. 14. 20:13
Persze, reisztráltam, de nem megy,már levelezgetek napok óta az ügyfélszolgálattal, de semmi eredmény.:-(
2013. febr. 14. 19:42

Az én fiam/lányom olyan mint a kinder tojás :)


édes mint a csoki és tele van meglepetéssel :)

2013. febr. 14. 19:42

Regisztráltál előtte?


Én most tettem meg, és engedi kitölteni.


Törölni magamat viszont nem tudom sehol.. nekem ez a gondom! A nevezésnél most láttam csak sajnos, hogy 3 évnél kisebb gyereket nem lehet nevezni :(

2013. febr. 14. 19:29
A Kinder Édes arc pályázatra neezetm volna a kislányomat, de a nevezési felületre semmit nem tudok írni.Van valakinek tapasztalata ezügyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook