Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Kika-s konyhabútorok mennyire jók? Véleményeket szeretnék! fórum

A Kika-s konyhabútorok mennyire jók? Véleményeket szeretnék! (beszélgetős fórum)


2014. jan. 27. 18:30
Gyerekszobába vettem szekrényeket,íróasztalt nem volt vele problémánk. Kinőtte a gyerek ugyan olyan ujszerű állapotban adtam el ahogy vettem. Tény,hogy az összeszerelés feladta a leckét :)
2014. jan. 27. 18:27
Én is szekrényt vettem, és már szinte azonnal meg kellett erősíteni. Amióta meg van semmi mást nem csinálunk, csak ragasztgatjuk, csavarozgatjuk, stb.
2014. jan. 27. 11:04
Nem konyhabútort vásároltam, hanem az előszobába szekrényt, kritikán aluli a minősége. Tehát inkább tettem volna hozzá pár forintot és vettem volna egy minőségit a mostani eszemmel. A hibák akkor jöttek elő, amikor lejárt a garancia, mert nem nagyon volt használva a nem idény ruhák tárolására lett véve. Ajtók "kajszák" asztalos ismerős alig tudta beállítani, fiókokra új sin kellett és sínvezető. Ha nincs ismerős aki ingyen megjavítja, mehetett volna a kukába.
2014. jan. 27. 10:59
Árfüggő is lehet. Olcsón jót nem valószínű, hogy kifogsz. Ami pozdorjából kézsül, ragasztott fóliával, biztos sosem lesz olyan tartós, mint egy fából készült. A fióktartó részek, ajtócsapok jobban "elnyíródnak" egy farost, pozdorja bútornál.
2014. jan. 27. 10:48
Mi 12 éve ott vettünk egy alsót, egy mosogatós alsót és egy üveges fölsöt. Még mindig azokat használom, és még semmi bajuk :)
2014. jan. 27. 09:44
A Kika-s konyhabútorok mennyire jók? Tapasztalatokat keresek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook