Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A keményítő napon kívül is lehet zöldséget enni? Milyet? fórum

A keményítő napon kívül is lehet zöldséget enni? Milyet? (tudásbázis kérdés)


13. Flex76
2011. okt. 23. 10:19

Sziasztok!


En is elkezdtem ezt a dietat, meg soha nem csinaltam de sok jot hallotam rola, es anno a munkatarsaim is sokat fogytak tole. Nekem 20 kilot kell leadnom, szules utan vagyok 5 honappal.

Kerdesem az lenne hogy huslevest kotelezo inni?

Vacsorara ugyanazt kell ennem mint ebedre? Vagy ehetek mast is?

12. Nívea
2008. okt. 31. 19:36
Hát az a páromnak is gond volt. De megoldottuk: éhgyomorra csak 1 banán, azután meg jöhet a többi gyümi. Mostmár vígan elvan Ő is. Kitartok :) Legfeljebb hányok protein napon :D még gyorsabba is fogyok :P
11. ae12cc5be5 (válaszként erre: 10. - Nívea)
2008. okt. 31. 19:33
Kitartás. Én is szenvedtem anno, főleg gyüminapon (savat csinál, éhes lettem), még a víznapot is jobban bírtam!
10. Nívea
2008. okt. 31. 19:22
Oké.Köszi! Csak a savanyút nem szeretem, befőttet nem ehetek. A cékla főzve van :S :( Ilyen problémáim vannak. Salátától meg már undorom van, mert egy hónapja fogyózok és már rengeteget ettem. Bár a húsokkal is így vagyok. A tojás és a tejtermékek meg valahogy nem lakatnak jól. Na de nem baj. Már nincs messze december 28 :D
2008. okt. 31. 14:20

Van itt egy fórum, szerintem több is, olvasgasd, többet fogsz tudni:

pl:"gyakori kérdés a 90 napos diétáról"

8. ae12cc5be5 (válaszként erre: 7. - Nívea)
2008. okt. 31. 14:06

Szia!


Én is csaltam párszor, mégis hatásos volt a f.kúra. Van az úgy, hogy nem "illik" visszautasítani azt a sok finomságot.

Mit egyél a hús mellé? Ez a legjobb nap, nem lehet vele probléma. Sztem savanyúságot nyugodtan, vagy friss zöldségekből salátát, tojássalátát stb. Nyugi, fehérjenapon is ehetsz zöldséget. Én úgy tudom, csak nem párolva, főzve, sütve.

2008. okt. 31. 14:01

köszi a válaszokat! Azt tudom mit ehetek keményítő napon, azokkal nincs bajom, csak már azt nem tudom mit ehetek a hús mellé. Mert pl: káposzta? de ha megpárolom, akkor már az is keményítő?! Bár, mitől lesz benne keményítő, ha megfőzöm?? Elvileg a krumplit is azért főzik meg, hogy ne legyen benne olyan magas a keményítőtartalma.

Hát de ma nagyon nagyot vétkeztem :( Gyülölcsnapom van, anyukám töltöttkáposztát főzött. Én meg jól belekóstoltam a káposzta részébe. Kb 1 alma mennyiségnek megfelelően :S Na de letornázom. Bár már fogytam 5-6 kilót(mindig változik), de egy hete nem mozdul lefelé. :(

2008. okt. 28. 18:05

Csak keményítő napon ehető zöldségek:burgonya,bab,borsó,sütőtök,kukorica,lencse,gesztenye.

Ezen a napon eheted a többi féle zöldséget is,de az előbb felsoroltakat csak keményítő napon.

2008. okt. 27. 21:48
nem vágom ezt a diétát. de sok züldség van ami tele van keményítővel. mint a hüvelyesek, kukorica, krumpli stb.
2008. okt. 27. 19:36
A 90 napos diéta, tényleg nehezen érthető egy kicsit a megfogalmazás, főleg annak, aki még nem csinálta ezt a fogyókúrát.
3. ae12cc5be5 (válaszként erre: 2. - Ae12cc5be5)
2008. okt. 27. 19:35
Ja, bármilyen, minden mennyiségben.
2008. okt. 27. 19:34

Keményítő nap: párolt zöldség.

Más napokon nyers zöldség, kivéve gyümölcs és víznapon.

2008. okt. 27. 19:25
Milyen zöldségeket lehet enni még a keményítő napon kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook