A karma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A karma

2021. ápr. 19. 23:22

Azt majd a "törvény" tudja, kit, miért, mikor, hol, hogyan!


[link]

2020. nov. 29. 16:24

Hoppá! Azt olvastam: A kamra.

Gondoltam, benézek, mi van a kamrában.

De nem az, amire gondoltam. :)

2020. nov. 29. 16:15

Fiatal, középkorú és idős lelkek karmikus ciklusai


[link]

2020. nov. 29. 04:47
A karmaismeret önismeret függvénye. Van egy pont, amikor a tudatos kereső szépen átfolyik az önismeretből a karmaismeretbe. Ez az időben való mozgáshoz vezet (múltba, jelenbe, jövőbe > miközben a jelenben marad)! Először csak gondolatai támadnak, majd érzései, végül "bevillannak" az információk. Inspiratív hatással lehetnek a külső dolgok (emberek, helyszínek, megnyilvánulások), de a külső és/vagy belső mesterrel való kapcsolat is! Itt a "mester" szót egy megvilágosodott személyre értem, aki fizikai szinten jár-kel a világban (ritkaság számba megy)! Ha komoly a kereső, nagy valószínűséggel megtalálja a mesterét, csak kérdés hogy felismeri -e?
2015. szept. 10. 19:23
Nem nagyon értek ehhez a karma dologhoz, azért kérdezném, hogy a mentális betegségeken szenvedők karmája az milyen szinten lehet vagy ezt hogy lehetne megközelíteni.
18. 60dc903c1a (válaszként erre: 16. - Linda49)
2010. jún. 18. 22:23
igen, de sajnos nem csak jót :(
17. Tündér69 (válaszként erre: 16. - Linda49)
2010. jún. 12. 18:10

Szia!


nem hallottam róla, de a Karma korrigálásban én nem nagyon hiszek, és ha létezik is nagyon nem jó ötlet. Az a Te Karmád, Neked kell korrigálnod. Különben nen lenne értelme az egész

folyamatnak, hiszen kikerülnéd a tanulás folyamatát. Nem másoktól kell várni, hogy megoldják a problémáinkat, azokat mi kaptuk, és van oka, hogy miért:-)

16. linda49 (válaszként erre: 1. - Tündér69)
2010. jún. 7. 06:57
Sziasztok.Hallott már esetleg valamelyikőtök Ursinyi Juliannáról?Olvastam egy könyvét,nagyon szépen kifejti a dolgokat.A sorsunk a gerincünkbe van kódolva.Ha az beteg,elakad az energia áramlása.Ő fizikai és szellemi szinten is gyógyít.Én még nem voltam nála,de ismerek olyat,aki igen.Állítólag a karmát is tudja korrigálni,ha szükséges.
2010. máj. 27. 17:09
Nagyon tetszett a cikk.Sokat foglalkoztat engem is az ilyen féle dolog.Köszi hogy megosztottad velünk.
2010. ápr. 8. 19:59

Nekem is nagyon tetszett a cikk! :)

Különösen egy mondat késztetett közben elgondolkodásra : "Ha szabad akaratunkkal mások szabad akaratát nem sértjük, akkor a helyes úton járunk, és pozitív karmát teremtünk, ellenkező esetben újabb negatív karmát építünk." Azt hiszem, ezt eddig nem sikerült igazán tudatosítanom magamban (pedig nem ártott volna), csak most, miközben a cikket olvastam...

2010. ápr. 2. 12:53

Sziasztok:-)


Örülök, hogy tetszett az írásom. Ha megírjátok, miről olvasnátok szívesen, akkor legközelebb abban a témában írok. (persze, csak ha hozzá tudok szólni)


Mindenkinek boldog Húsvéti ünnepet kívánok!!

2010. ápr. 2. 08:28
Tetszett a cikked! Engem is nagyon érdekel ez a téma
11. Gligi
2010. ápr. 2. 08:19

NAGYON JÓ A CIKKED!!!


Jól megfogalmaztad a lényeget! Sok-sok embernek kéne elolvasnia, hogy ne magyarázzon félre olyan dolgokat melyeket nem ért!

2010. ápr. 2. 00:10

Elolvastam a másik sikkedet is. Tetszett! Oda válaszoltam is bővebben.

Jó lenne beszélgetni veled. Ha van dolgunk egymással,akkor úgyis összefutunk:o)

2010. ápr. 1. 23:57

Személyes tapasztalat, ki van próbálva!!! Az ok-okozat működik!!! Igenis léteznek visszahatások...

Régebben volt hogy dühös voltam valamiért de nagyon!!!! Senki nem volt az utcán mert hajnal volt!!! Abban a pillanatban megjelent két ürge akik szintén nagyon dühösek voltak, és lazán kiraboltak minket!!! De volt hogy egy sötét helyen bandukoltunk és haza akartunk jutni!! Éreztük hogy baj lesz!! És megjelent egy nagy autó, kinyitva az ajtót egy behemód!!! Belénk kötöttek aztán elhajtottak!!! De van pozitív is amikor valakivel jót teszel és veled is jó dolgok történnek. Elmesélsz egy viccet és utána folyamatos jókedvben tellik a napod!!! Szóval bármi is történjék, jó vagy rossz, mindig a jelen állapot számít!! És a tudatosság!!!

2010. ápr. 1. 23:51
NAGYON JÓ A CIKK! KÖSZÖNET ÉRTE!!!
2010. ápr. 1. 23:32
Látom írtál az egoról is. Elolvasom,és visszanézek:o)
2010. ápr. 1. 22:36
Remek cikk... tömören benn van minden, ami a lényeg. :o)
2010. ápr. 1. 22:23
Köszönöm, irányt mutatott.
2010. ápr. 1. 18:40
Nagyszerű munka!
3. cel
2010. ápr. 1. 18:03

Nagyon szép cikk, bizonyára minden helyesen van benne leírva. Nekem olyan érzésem volt az olvasása közben, hogy egy nívósan összeollózott munkáról van szó. Nyilván ez nem von le semmit az értékéből.

Nem tudom és nem is akarom megfogalmazni a karma fogalmát, noha nagyon is tisztában vagyok a sajátoméval.

Ha valamivel nem értek egyet, az valószínűleg abból fakad, hogy karmikus szempontból nem ugyanazon a szinten állunk.

Gratulálok a cikkhez!

2010. ápr. 1. 17:32

A szabad akaratot ha bölcsen értelmezzük, nem egyéb, mint önként engedelmeskedni az Univerzum Törvényeinek.


:-)

2010. ápr. 1. 16:03
Biztosan sokan elgondolkodtak már azon, vajon sorsunk meg van-e írva előre, vagy van lehetőségünk változtatni rajta. Létezik-e a szabad akarat. Sorsod néhány fontos állomása bizony fix pont az életedbe. De ez a kisebb százalék. A többi 90 százalékot úgy alakítod, ahogy szeretnéd.

Ugrás a teljes írásra: A karma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook