Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Kangoo Jumpsról szubjektíven fórum

A Kangoo Jumpsról szubjektíven (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Kangoo Jumpsról szubjektíven

1 2
2008. febr. 1. 20:43
Miskolcon megszünt. Tud valaki arról hol lehet? nagyon szeretnék menni, tetszik nagyon. Ha tudtok üzenjetek légyszi
2008. jan. 11. 16:43
Sziasztok!Biztos nagyon jó lehet én szívesen kipróbálnám,de itt Szarvason szerintem nincs.Legalább is nem hallottam.:((((Melinda
9. 175c71a378 (válaszként erre: 8. - Via77)
2007. nov. 8. 20:00
hol vidéken.. nálunk Komlón van..
2007. nov. 8. 14:21

Sziasztok!


Esetleg valaki tud Kangoo edzéseket vidéken is?

2007. okt. 8. 09:51

Sziasztok!


Úgy látom már régen írtatok! Én sajnos csak ex kangoos vagyok. Én 8 hónapig jártam órákra, mert elvitték az összes cipőt és azóta egyik fittiklub sem szerzett be cipőket. Én vettem sajátot, azóta is használom és várom, hogy valahol induljon ilyen óra. Ha esetleg tudjátok hogy hol, vagy kitől lehet Kangoos DVD-t vásárolni, kérlek írjatok nekem, tudnánk cserélni!

2007. ápr. 23. 21:52
Én már 2 hónapja járok, kisebb megszakításokkal, és bár a mérleg nem sok változást mutat, a popsim sokkal feszesebb, és a derekam is kacsúsodott!
2007. ápr. 23. 21:16
Ma voltam az első órámon, majd meghaltam....nagyon nehéz...de remélem hatásos lesz
4. Hoxa (válaszként erre: 2. - Mágika75)
2007. ápr. 16. 11:06
Igen, oda. Szerintem jó hely, bár az akciós bérletárak a nyitás körül kellemesebbek voltak, mint most.
2007. ápr. 16. 10:21
Én Mammutban próbáltam ki annak idején amikor csak divatba jött. Azt kell mondjam, hogy óra közben vhogy kiment a térdem és azóta sem tudom rendbehozni, mindenki kezdő volt az órán, mégis valamit elmulasztott az edző. Hozzáteszem, nem vagyok annyira tapasztalatlan sport terén, szüleim tesi tanárok, gyerekkorom óta sportolok, nem az utcáról sétáltam be a terembe. Nekem nagyon rossz tapasztalataim maradtak, soha többé nem csinálnám újra ezt a sportot.
2007. ápr. 16. 09:01

Szia Hoxa!


Te melyik terembe jársz? Újhegyi?


Köszi,

Mágika

1. Hoxa
2007. ápr. 15. 20:55
Évekkel ezelőtt tűnt fel először a tévében ez a mozgásforma. Már akkor is nagy érdeklődéssel néztem, merengve azon, hogy vajon egyszer lesz-e alkalmam kipróbálni. A Sors úgy hozta, hogy eljött ez a nap, kangoo cipőt öltöttem a lábamra, ami valljuk be, az én súlyommal már önmagában is csodaszámba ment. :)))

Ugrás a teljes írásra: A Kangoo Jumpsról szubjektíven
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook