Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. szept. 3. 23:56

Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy régen jártam erre,( bár a visszaolvasás során láttam, hogy sajna nem nagyon hiányol engem senki:-(( )de elég sok házimunkám összegyűlt az utóbbi napokban és ezeket többnyire akkor tudom elvégezni mikor Luca alszik. Mikor meg már elvégzek és ide tudnék ülni kicsit, akkor már ébredezik és nem hagyja. Ilyenkor jutok géphez nyugodtan, de csak arra van időm, hogy nagy vonalakba visszaolvassak.


Bibócska! Nagyon szorítok neked, hogy sok szép petéd fejlődjön!!


Reményke! Rád is sokat gondolok, drukkolok!!! Tuti, hogy már megkapaszkodtak és növekedésnek indultak a kis babóid!!


Smarti! Jó nyaralást ott Velencében! Remélem jó időt fogtatok ki és csodásan telik a nyaralás!


Babuska! Remélem az allergiádnak jót tett ez a kis enyhülés és a fejed sem fáj már olyan gyakran!


Katax! Igen, nincsenek véletlenek. Lehet, valami gond lett volna a babával ezért látta jobbnak Isten ezt a megoldást. Fej a fejjel kislány! Most már csak jót kaphatsz fentről! Így lesz!!


Zsani! Neked is megy a drukk ezerrel!! Nemsokára repesztheted a tüszőcskéidet Bibócskával együtt!


Szimpi! Vigyázz magadra és a kicsi fiadra!!


Közben velem is történt ez-az. Szeptember 17-re előjegyeztek műtétre. Remélem minden rendben lesz és nem kell megint elhalasztani, bár most is ahogy ezeket a sorokat írom összerándul a gyomrom!! Aput tavaly szeptember 18-án műtötték... A többit tudjátok... :-(((

A munkahelyemen is jártam, lehet pár órába visszamegyek dolgozni. Még utána kell járnom hogy éri meg jobban.


Na szép kis regényt hoztam össze, bocs ha túl hosszúra nyúlt!

Jó éjszakát Mindenkinek! Puszi Lányok

2634. Hellamona (válaszként erre: 2616. - Zsanetta)
2009. szept. 3. 22:37

Szép estét mindenkinek! :)


Holnapra szorítok nagyon! Jó sok érett petikét kívánok! amikből esetleg igazi Petike is lehet... akár több is, ugye... :D

Én is a másodikban bízom. Nekem elsőre nem igazán ment semmi... azért a páros szám mégiscsak páros. :)

Ja, ja voltunk ill. voltam már Krizsánál. Ez még csak a bemutatkozás volt. A java hátra van.


No, lassan elteszem magam holnapra, megvolt a heti 2. edzés is, jó volna még holnap is, de ha megjön, bizti nem tudok menni. Pedig már leszaladt 1 kiló. Másfél hete kezdtem, a punkcióig (ha lesz) abba nem hagyom. Nagyon belelkedűsedtem! /Vesztemet érzem :D/ Itt abba is hagyom, mert zöldségeket beszélek nemsokára.


Szép álmokat!

2633. bibócska
2009. szept. 3. 21:09
he-he
2632. bibócska
2009. szept. 3. 21:09
ja és ha nem írtam volna szép álmokat:-):-)
2631. bibócska
2009. szept. 3. 21:08

szép álmokat mindenkinek én is búcsút veszek de holnap igérem jövök..

szép álmokat kívánok:-D

2630. Remény21 (válaszként erre: 2629. - Bibócska)
2009. szept. 3. 21:00

Szia BibóManóm! Biztosan úg lesz! Akkor rápihizhetsz most már lassan a nagy napra! :) holnap várunk az eredménnyel! :)


Jó éjt Babus, jó éjt lányok! - én is elrakom magam! Babás álmokat mindenkinek!

2629. bibócska
2009. szept. 3. 20:53

sziasztok kislányok szép estét mindenkinek...

na végre ithon vagyok és teljesen kimerültem de most már nem gond egy darabig nem megyek dolgozni.

jobb is mert egyre sűrűbben és erősebben nyilallik a két fészkem:-(

persze örülök meg ismerős az érzés csak melóval párosítani nem túl kellemes.

holnap meg doki kivi vagyok mint mondd majd. remélem van egy pár jó alakú kis petesejtem:-D

2009. szept. 3. 20:52

puszi lányok:)

jó éjszakát, szép álmokat:)

holnap talizunk:)

2627. Remény21 (válaszként erre: 2620. - Vnékata)
2009. szept. 3. 20:31
Szia Kata! - üdv itt...figyi csak, én először meddőségi centrumban kezdtem inszemmel (nem a Kaáliban), és ott TB támogatta, "csak" a gyogyikat kellett fizetni (na nekem csak az volt 45 e körül)TB asszem abból is 5 alkalmat (beavatkozást) támogat... ha spórolni akarsz, érdemes utána járni!
2626. Remény21 (válaszként erre: 2618. - Katax)
2009. szept. 3. 20:27
Nem kell elnézést kérned, csak aggódtam, mert olyan szűkszavú vagy mostanában, meg "befelefordulós", ne hari, h így fogalmaztam...de gondolom, h nem könnyű lelkileg a múltkoriak után Neked, és azt hittem "muszáj"ból köszönsz be, vagy írsz ide nekünk 1-2 sort...de te se hari, ha rosszul gondoltam! gyere közénk gyakrabban, ha teheted...tudod, itt megkönnyebbülsz...
2625. Katax (válaszként erre: 2624. - Vnékata)
2009. szept. 3. 20:02
Szívesen :)
2624. vnékata (válaszként erre: 2623. - Katax)
2009. szept. 3. 20:00

Köszi ismét, legalább tudom mire is számítsak, csak azt furcsálom, hogy ezt eddig miért nem mondta nekem senki Tapolcán? Igaz még pontosan nem tudni mi is lesz, inszem vagy lombik?!

Kösz mégegyszer!

2623. Katax (válaszként erre: 2622. - Vnékata)
2009. szept. 3. 19:58

Na igen nem voltam eléggé pontos az előbb.


Maga az inszeminálás 45e Ft, plusz a gyógyszeres kezelés ami kb. 15 körül lesz hozzávetőlegesen.

2622. vnékata (válaszként erre: 2621. - Katax)
2009. szept. 3. 19:49

Szia Katax!

Köszi a választ, annyit még leírnál, hogy ebben a 45 E-ben mi is tartozott pontosan?

Köszike

2621. Katax (válaszként erre: 2620. - Vnékata)
2009. szept. 3. 19:41

Szia Kata!


Nekünk 45-e kellett fizetni.

2620. vnékata
2009. szept. 3. 19:37

Sziasztok Lányok!

Tudnátok Nekem abban segíteni, hogy az inszeminációs eljárásnak mennyi a költsége a Kaáliban? Én már azon is meglepődtem, hogy a laborért fizetni kell. Az anyagiak nem akadályoznak meg célomban, csak a mihez tartás végett szeretném tudni!

Előre is nagyon köszi!

Kata

2619. Katax (válaszként erre: 2618. - Katax)
2009. szept. 3. 18:55

Megtaláltam Kedves amit írtál tényleg elkerülte a figyelmemet.

Igen visszamentem dolgozni két napra, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy még korán mentem vissza,úgyhogy kiírtak megint.

Lelkileg hogy hogyan viselem?? Megpróbálom elfogadni Isten akaratát, mert hiszen minden Tőle van. Ezzel az esettel is csak a javamat akarta.

Úgyhogy most csak előre nézek minél előbbi beültetésre. :).

2618. Katax (válaszként erre: 2617. - Remény21)
2009. szept. 3. 18:44

Szia Remény!


Elnézésedet kérem, ha nem válaszoltam volna, tényleg ne haragudj, nem volt szándékos :):)

Próbálom követni az eseményeket, de nem mindig vagyok képben bocsika :)

2617. Remény21 (válaszként erre: 2608. - Katax)
2009. szept. 3. 17:07
Figyi Katax! Ne tudom, h csak nem olvasol vissza, mindenesetre már többször nem válaszoltál, és ezt nem tudom hová rakni...mind1, nem muszáj itt mindenkinek mindenkivel beszélgetnie, ugye lányok?
2616. Zsanetta (válaszként erre: 2615. - Hellamona)
2009. szept. 3. 15:17

ma kapm a 6.pergoveris inj-ot.

holnap uh és akkor döl el hogyan tovább.

nekem ez lesz a 2. lombikom.

krizsánál voltunk eddig is.ti voltatok már nála?

2615. Hellamona (válaszként erre: 2613. - Zsanetta)
2009. szept. 3. 14:04

Cin-cin...


Szia Zsani! Hányadik napon vagy? Ez már punkció előtti állapot? Mikortól menjen a nagyon-drukk?

2614. 10d89b51ea (válaszként erre: 2613. - Zsanetta)
2009. szept. 3. 13:58

Biztos vagyok benne, hogy van sok szép petécskéd:))


100%, hogy minden okés odabennt:))

2613. Zsanetta
2009. szept. 3. 13:39

babus ahogyan fájdogál most mindenem remélem is hogy van sok sok petesejtem.

holnap meg doki.

sajna egyedül megyek,de nem baj.

fel leszek villanyozva mert kimozdulok itthonról és kicsinositom magam,itthon kicsit lestrapáltabb vagyok:):):

és megtudom mi a helyzet odabenn!!!:)

2009. szept. 3. 13:22

Drága Rita Boldog születésnapot kívánok itt is:))


puszi

2611. 10d89b51ea (válaszként erre: 2604. - Hellamona)
2009. szept. 3. 13:21

Szia Hellamona:))


Szintén örülök a te jóhirednek is, már nemsoká itt van 24.-e és utána meg repülni fognak a napok.


Sok sikert a beültetéshez:))


Velem nincs semmi, jól vagyok, köszike:)

2610. 10d89b51ea (válaszként erre: 2603. - Zsanetta)
2009. szept. 3. 13:18

Szia Zsanetta!


Biztos vagyok benne, hogy mostanra már van sok petesejted és annyira örülök, hogy Te is mindjárt célbaérsz:))


köszi én is megvagyok, semmi különös:)

2609. 10d89b51ea (válaszként erre: 2599. - Bibócska)
2009. szept. 3. 13:16

Szia drága bibócskám:))


örülök, hogy jól vagy és közel már a célhoz:))


Továbbra is megy a drukk, sikerülni fog:)))



köszi, nincs semmi baj, okés minden, egy pár napja a fejem sem fáj:)

Bár ma már várható lesz, mert mondja a hidegfrontot.


Sziasztok lányok:)

2608. Katax
2009. szept. 3. 12:25

Sziasztok Lányok!


Szia Hellamano, köszi jól vagyok, még pihizem itthon vagyok a nőgyógyász még azt javasolta, hogy maradjak itthon.

Titeket mikortól irt ki az orvos táppénzre?

Puszi mindenkinek.

2607. Remény21
2009. szept. 3. 12:23
Zsani, Bibócska! - úgy örülök, h Tis is itt tartotok! Nemsoká tüszőrepesztőőőőő, kitartás Csajszik! pussz
2606. Szimpátia (válaszként erre: 2603. - Zsanetta)
2009. szept. 3. 12:20

Szia Zsani!

Úgy látom te is jól haladsz, alakulnak a dolgok odabent. :)

Nálunk nem sok újság van, ma itthon dolgozgatok meg pihenek. Gond nincs továbbra sem. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook