Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3595. bibócska
2009. szept. 15. 13:10

ddddddddeeeeeeeeeee jjjjjjjjjjjjjjjjjóóóóóóóóóóóó

na kislány most már te is sinen vagy ám de piszkosul...

úgy eltelik ez a hét meg a jövő hétből egy kicsi és utána.....

kismami leszel anya!!!!

3594. Bibe80
2009. szept. 15. 13:09

Látszik mennyire kettyós vagyok!

BIBÓMANÓM!

Egyem meg kicsi szívedet, nem felejtkeztem ám el rólad sem!

Pusszantlak téged és a PÖTTYEIDET is innen a szomszédból!:-))))

3593. Bibe80
2009. szept. 15. 13:06

SZiasztok Cuncogók!:-)

Itt vagyok már, röpke 1,5 óra várakozás után....de megérte!:-)

AZ ösztrogén szintem kellőképpen alacsony, így holnaptól mehet a GonalF és a 1/2 Decapeptyl + a csomó-csomó vitamin!:-)

REPLAY: Pénteken 8 óra vv., majd du 15:00 uh.!:-)


Bocsi Szimpike, hogy így félre értettelek a 7 éves ügyében, de teljesen igazad van: nagyon odáig lehet lenni a tesók gyerekéért is!

Nálatok mindjárt érkezik az uncsitesó, s remélem mielőbb nálunk is hasonló örömről lehet majd beszámolni!

De ez még odébb van!!!:-)

ÓÓÓ, el tudom képzelni milyen vagány szobát kap majd Töki. Istenem, már a 30. hétben jársz, hogy repül az idő. Szerinted ki fogod bírni a kiírt időpontig???:-)


Adri!

Végre, hogy sikerült mindent elintézned.

Holnap nagyon drukkolok neked, illetve, lehet hogy holnapután kellene koncentráltabban a +++++++++++++++ energiákat küldenem??

Mindegy, tudd, hogy lélekben veled vagyok és szorítok neked drága!:-)


Reménykém!

Jó munkát neked, kicsi csillagom. Majd jelentkezz, ha kiléptél a taposómalomból!:-)


Babus, Mártás, Zsani!

További szép napot nektek is!


BB.

3592. bibócska
2009. szept. 15. 12:57

ó szivem ez a pár hét meg olyan hamar el fog telni...észbe sem kapsz és már itt a nov.


hát inkább rászánom a napomat aztán majd lesz valahogy.csak azt nem tudom lajosom hogy fogja bírni nem az a nyugodtan ülök a váróteremben tipus..bár mostanában szokhatta:-D

2009. szept. 15. 12:21

Ha kell dopping is akkor egy kicsit tovább élvezed majd a vendégszeretetüket. :) Meg ha csúszik...no legkorábban akkor kora délután keveredsz majd elő holnap. Remélem minden rendben lesz veletek. :)


Meghát! :D De ott van a vonalzómon is az infómban. November 30. De mivel beléptünk a 30. hétbe innentől jobb az óvatosság. Ezért döntöttem úgy, hogy tapasztalat és segítség hiányában felkészülök a nagy napra.

Tudod..szívem szerint már ölelném..de még maradjon és várja meg a maga idejét. Ezt minden nap megbeszélem vele. :) Vagyis a pocakommal. :D

3590. bibócska
2009. szept. 15. 11:39

szimpikém megkérdezhetem hogy mikorra vagy kiírva?

ja bocs már megkérdeztem:-)

mert szoba festés lassú de biztos készülődés a korház és szülés felmérése....

szóval közel lehetsz töki öleléséhez:-)

de ha mondtad is nem emlékeszem mikorra vagy kiírva.bocsi ha elfelejtettem....

3589. bibócska
2009. szept. 15. 11:36

8.-kor vv és fél 11.-kor randi atyánkal...

és ha kell fúzió...

3588. Szimpátia (válaszként erre: 3585. - Bibócska)
2009. szept. 15. 11:28
Helyes! Bíztassad csak szorgalmasan a bébibogyókat! Nagyon kíváncsian várom én is a holnapi napodat. Mikorra mégy?
2009. szept. 15. 11:26

Szia Adri!

Holnapra egy nagy kalappal kívánunk mi is neked. Gondolom nem elég stressz az ami vár rád, még jól meg is várakoztatnak. :/

Jelentkezz majd ha tudsz és van erőd és kedved...


Már elkezdtem a pakolást. Átmosok és vasalok mindent, valóban csak így leszek már nyugodt.

A festés része náluk is kész, ma vagy holnap jöhet a dekor. És akkor végre a szoba is készen áll. :)

3586. bibócska
2009. szept. 15. 11:06
jaj adrikám akkor holnap nagyon szorítunk ám neked...
3585. bibócska
2009. szept. 15. 11:05

na szimpi baba akkor most kicsit magnyugodtam...

de term.bélát mindenképpen megkérdem mi a szitu...

3584. bibócska
2009. szept. 15. 11:04
hajrá bibém amint otthon vagy rögtön gép elé és mesélni!!!
3583. db2225bc4d (válaszként erre: 3546. - Szimpátia)
2009. szept. 15. 11:03

Szia Szimpike!

Köszi az érdeklődést "csupán" három óra várakozásomba telt, de megvan az altatáshoz szükséges papírom! Holnap fekszem be. Nagyon félek, pedig nem ez lesz az első.

Igen, most festettük a nappalit és a konyhát. Az előszobát tegnap fejeztem be. kész vagyok!! Lucának is nagyon tettszett. :-))

Örülök neki, hogy jól vagytok és hogy pozitívan gondolsz az előtted álló feladatra! Jól teszed ha becsomagolsz, ez is egy megnyugtató érzést biztosít majd meglátod!

2009. szept. 15. 10:48

Sziasztok lányok! Szép napot Mindenkinek! Tegnap már csak visszaolvastam, írni már nem volt időm, meg erőm sem olyan fáradt voltam. Csak tudni akartam mi van Veletek. :-))

Nálunk is gyönyörű napsütéses idő van, kicsit fúj a szél. Egyszóval igazi szép őszi idő.

Most csak bekukk, mert Lucával még lemegyünk a szokásos délelőtti sétára. Ha elaludt jövök. puszi

3581. Szimpátia (válaszként erre: 3575. - Bibe80)
2009. szept. 15. 10:25

Háj BibeBaba! :)

Ma nem apróztad el híreket, csak nézek ám a fejemből... Remélem csak jót fog mondani a dokid. Már mindjárt ott az idő. :))

Adásügyileg má mindegy, de legalább jókedvnek nem lett sírás a vége..

Töki remekül van, reggeli tornázik. :D

Jah, és nincs lányunk, a tesómnak van. Mi csak megkapjuk néha hogy még jobban vágyakozzunk erre a csodára. :) Minimum annyira odavagyok érte mint te a 3 évesetekért. :)

3580. Bibe80 (válaszként erre: 3578. - Bibócska)
2009. szept. 15. 10:20

Igen, olvastam a naplódban, hogy a fő ok, amiért gizit működésbe kellet hozni azok a szexi tangáid voltak!:-)

he-he-he

OKSA Bébi, tessék azért még pihengetni és a finom poros padlón se idegesítsd magad!:-))))

Lassan lépek, puszika: bb.

3579. Szimpátia (válaszként erre: 3574. - Bibócska)
2009. szept. 15. 10:18

Kész vagyok én is...

Mostmár olvastalak bogaram. :) Emlékezzél apánk bíztatására. Az a jó ha nekünk nem jó. :)

Holnap pedig kérdezzél rá természetesen, azért van hogy segítsen, sőt gondolom magától is kérdezni fogja mi a helyzet.

Nálam végig "fájdalmas" volt az egész, ha ez megnyugtat. Apánk azt mondta a petefészkek lassan húzódnak vissza eredeti méretükre, azt érzem.


És ne rágódj a biológus szavain... Nekünk se adott Emese fikarcnyi esélyt sem. Szerencsére Töki döntött nem ő. ;)

3578. bibócska
2009. szept. 15. 10:15

velem minden rendben..legalábbis remélem:-)

ne aggódj értem hidd el nagyon vigyázok magamra most is pihenek de muszály volt kimosnom is mert holnap alul semmiben kellett volna mennem bélámhoz:-)

ahhoz meg már hideg van kicsit:-D

3577. Bibe80 (válaszként erre: 3576. - Bibócska)
2009. szept. 15. 10:09

REMÉLEM: azt is, hogy marad vérem és azt is, hogy jó lesz az eredményem is!:-)

Elég gyengus vagyok, de ilyenkor ilyen szoktam lenni!:-(

Veled minden OK, poci nem fáj???

3576. bibócska
2009. szept. 15. 09:58

szia bibém....

szóval ömlesz drága...azért remélem marad egy kis véred:-)remélem minden ok lesz..

nem baj bébi talizunk mi még...meglásd!!

3575. Bibe80
2009. szept. 15. 09:35

Sziasztok, szép napot mindenkinek!

Meteorológiai helyzetjelentés Debrecenből:-)

Ragyogóan süt a nap, 22-24 fok körüli hőmérséklet, sehol egy felhő!JEEEEEE!:-)


Bibócskám!

Csak óvatosan azzal a mosással és teregetéssel. Biztos, hogy lehet neked már ilyeneket csinálni??

Tessék kímélni magad!!!Punk-tum! :-)

Manócskáid jól viselkednek, küldök nekik egy kis ragacsot, oksa??++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Egyébként Piri olyan elemi erővel rontott rám, hogy a holnapi randevúnkat sajnos sztornózni kell!:-( Úgy sajnálom, de ami késik nem múlik!

Ma reggel voltam vv-en, 11:00-ra megyek Zolkóhoz az eredményért!:-)


Szimpi!

Tegnap szerintem már az agyamból is kiáramlott az a kevés vér, így nem igazán sikerült vennem az adást!:-)

Köszi a haszn.utasítást!:-)

Kispuca hogy van?

Nem is tudtam, hogy neked már van egy 7 éves lányod!:-) Hogy hívják?

Bocs, ha ennyire kíváncsi vagyok!:-)


TÖBBIEK!

Gondolok ám rátok is csajok!

Most megyek melózni egy kicsit, mert hamarosan léphetek megint!:-)


Millió puszika és ölelés MINDENKINEK!


BB.

3574. bibócska
2009. szept. 15. 09:30

szimpi olvastad a naplóm??

neked volt esetleg ilyen tapasztalatod a fészkeddel??

szerinted?

2009. szept. 15. 09:28
Hihi..én is erre az eksönre készülök. :)
3572. bibócska
2009. szept. 15. 09:25
már ki is teregettem!!
3571. bibócska
2009. szept. 15. 09:10

én is megyek mindjárt mert le járt a mosógépem és gyors kiteregetek...

na jó vicceltem lassan!!:-D

2009. szept. 15. 08:54

Jó reggelt Bibócskám! Ma hogy ébredtetek?

Itt is jó friss levegő van. Már voltam kint. :)

3569. bibócska
2009. szept. 15. 08:39

szép napot kislányok...itt most csodásan süt a nap

olyan szép a reggel:-)

szimpikém tudod drága néha muszály vagyok apát is a géphez engedni hiszen egész nap én uralom...

2009. szept. 15. 08:15

BibeBaba+Remény! :D

No szóval nálam "így jött át" a szitu. Olvastam-olvastam és egyszercsak beestetek majdnem egyszerre és ahogy csuklóból jött a reakció... És vízuális alkat vagyok, hozzáképzeltem a széles mosolyokat. De már kellően komoly vagyok. :D

2009. szept. 15. 08:11
Jó reggelt jánykák! :) Szép napot és kevés munkát mindenkinek. :)
3566. Bibe80 (válaszként erre: 3563. - Remény21)
2009. szept. 14. 20:25
Na, de én ezt már holnap fogom megtudni és bent a melóhelyen fogok olyan hatalmasat röhögni (remélem), hogy lefordulok a székről!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook