Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


5125. mrvRita
2009. szept. 30. 10:06

Ja mondták, hogy rám bízzák, ennyi.

Magamtól szedek Elevitet, Búzacsíra kapszulát. Omega 3 Kapszulát és Flavonoidot ezek immunrendszer erősítők is, és vasat , folsavat is tartalmaznak. Ja és méhpempő mézet

2009. szept. 30. 10:05
Azt mondta egyébre nincs különösebben szükség.
5123. mrvRita
2009. szept. 30. 10:04
jajaja..hahaha:-)))))))))))
2009. szept. 30. 10:04

Amúgy Rita, neked mondták, hogy szedj valamiféle vitamint?

Én tegnap hivtam fel a nődokim, azt javasolta csak folsaavat szedjek, az nagyon fontos!

5121. mrvRita
2009. szept. 30. 10:03
így bízom Bennük:-)
5120. mrvRita
2009. szept. 30. 10:03
Végülis az elsőnél ilyenkor már rég nem voltak tüneteim:-)
2009. szept. 30. 10:03
Csak pozitivan gondolkodni!!!!!!!
5118. mrvRita
2009. szept. 30. 10:02
Teljesen igazad van:-)
5117. mrvRita
2009. szept. 30. 10:01
Szia!Aranyos vagy, én is bizakodom, és beszélgetek a kicsikéimmal:-)
2009. szept. 30. 10:01
Gondold el Rita, van aki 4 hónapos koráig nem is tudja, hogy terhes, mert végig menstruál normálisan, és aztán 9 hónap után egészséges babát szül!
2009. szept. 30. 10:00

Köszi Ritus, pihenek, mást nem tehetek. :-))))))

Te meg ne aggódj, amig csak barna pötty, szerintem nincs baj.

5114. mrvRita
2009. szept. 30. 09:59

Márti!Kevés munkát kívánok.

ma vagyok 12. napos:-)csak ez a pötty:-(

5113. mrvRita
2009. szept. 30. 09:58
sunchi!jobbolust kínánok, pihikélj.
5112. mrvRita
2009. szept. 30. 09:57

szofi!Gratulálok a picurkához:-)


remélem pénteken nekem is siker lesz.

de ez a barna pöty már megint nagyon nem tetszik.mindig csak kúpkor?érdekes és a 9. nap estén volt először most meg 12 naposak vagyunk:-)

2009. szept. 30. 09:55

Ma már jobban vagyok, mint tegnap, de még fáradok, igy amellett döntöttem, hogy ma még pihenek, holnaptól meló újra. Őrület, hogy mennyire nem boldogulnak nélkülem a suliban.ÁÁÁÁÁÁÁÁ


Mártika, meló?

2009. szept. 30. 09:53

Szép jó reggelt drága kincseim!!!!!


Babus megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!


Bibe-baba petécskék osztódnak szépen????


Mártika, mennyi van még Piri érkezéséig?


Szofi gratula drága!!!!!!! Babaragacs továbbra is!!!!!!!!!


Szitaszivi, tünemény a kiscsajod, nem lehet ám unatkozni mellette, micsoda aranyköpések, érdemes lenne őket lejegyezni valahova!!!!

5109. smarti8
2009. szept. 30. 09:52

Látom most sincs senki!!

remélem mindenki jól van és teszi a dolgát,nem pedig táppénzért esedez:D

Elég szarcsi-foscsi az idő,de azért szép napot kívánok mindenkinek.

5108. smarti8
2009. szept. 30. 09:29

Jó reggelt csajok!

Mostanra sikerült végigolvasnom a tegnapi napot!Hát nem semmi kislányod van Szitaszivi!Nagyon édes lehet:D

Este volt bringázás?Jut eszembe milyen az a zöld muffin????Ma bogjozódva van a hajad??:DCsak vicceltem,de nagyon jó:)Teccett!!

Babus drága gondolok ma rád,remélem minden rendben van a vérvételen.Várlak a jóhírekkel!!:D

Bibe baba,hogy döntöttetek a baba kérdéssel??3 vagy 2?Izgalmas ez is?Kíváncsi vagyok,még én is járhatok így!

Szunika,köszi a tanácsot,de képzeld tegnap már vettem be 1 E-vitamint.Gondolom nekem már mindegy.Pirit várom,és kezdhetem a stimut!!Gyógyulj meg mielőbb.

Szofi!GRATULÁLOK!!Megy a babaragacs!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jaj csajok,reggel alig bírtam felkelni,olyan szarul voltam.Most is fáj a tök:(

Haza akarok menni.

5107. mrvRita
2009. szept. 30. 09:17

szép jó reggelt!

Hogy alukáltatok?

Mi jól egyszer wc hajnalban valamikor, de jól aludtam.

5106. mrvRita
2009. szept. 29. 22:24

szép álmokakat kívánok Mindenkinek!


Köszönöm a bíztató szavakat, arik vagytok!


A mézet én reggel és este kaja előtt 2 mokkás-kávéskanálnyit eszem, ami megfelel egy kiskanálnak.


Ne haragudjatok, de most eléggé latergiás vagyok, nehéz a bizalom, de bízom.


talán holnap beszédesebb leszek.


puszi!Küldöm a bababrancsokat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Bibe!nagyon ügyik a petécskéid:-)drukkolok nagyon, és köszönöm a bíztató szavakat, remélem itt vannak velem. ma vagyok 11. napos.


puszi!

2009. szept. 29. 21:07

Eszembe jutott mégvalami, lányok! Ez is Abival kapcsolatos, de egy nagyon kellemetlen élmény! Fogadjátok meg a tanácsomat és sose hagyjátok gyerekmegörzőben a kicsit! Ugye nagyobb hipermarketekben szokott ilyen lenni.

Mi miskolc végén a kurvasor közelében bementünk egy bútorboltba. Az ajtóval szemben volt a pénztár és közvetlenül a pénztár mögött a gyerekmegörző tele játékkal. Abi egyből rávetett magát egy babakocsira és mondta az eladó, hogy maradjon ott, vigyáznak rá, míg mi szétnézünk. Nyugodt voltam, gondoltam a pénztárba mindig van valaki. Elmondtam Abinak, hogy itt leszünk, szétnézünk és megyünk is. "T" alakja van az üzlethelyiségnek, az egyik felét átfutottuk és megütötte a fülem, hogy szokatlanul nagy a csend. Odaszaladtam a megörzőhöz, Abi sehol sem volt, elkezdtem rohangálni, pénztáros csajt megtaláltam az üzlet másik végén, a babakocsit pedig a bejárati ajtónál. Ne tudjátok meg mi minden futott át akkor az agyamon. Azt hittem megfulladok, nem kaptam levegőt, hányingerem volt, biztosra vettem, hogy soha, de soha többé nem látom.

Szerencsémre tényleg nagyon okos és kiváló a memóriája. Odament a kocsinkhoz, megállt előtte és hangosan sírva azt mondogatta: "Istenem, anyukámék elhagytak, most mit csináljak????"


Azt hittem a pénztáros csajt felpofozom! Nem vagyok agresszív, de őt nem kíméltem volna. Soha többet nem megyek oda vissza, Abit pedig inkább szemmel tartom én, másban nem bízom.

Szerencsére nem történt baj, de ha fordítva sült volna el az egész,azt nem éltem volna túl.

2009. szept. 29. 20:49
jó éjt reményem!
5103. Remény21 (válaszként erre: 5054. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 29. 20:47

elnézésedet kérem, hozzánk meg jöttek, azért tűntem el hírtelen :(

ez az én formám, ha vagyok mostanában, akkor nálatok meg pizsamaosztás van! Imádnivaló a kis Abi, élveztem én is a storykat! Pussz nektek!


Puszi Babusom! Holnap 1000-rel gondolok rád látatlanban is! Bibém! küldöm az osztódós sugarazókat! :)


jóéjt Mindenkinek! sok-sok ölelés lánykák, mamikák!

5102. 10d89b51ea (válaszként erre: 5101. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 29. 20:42
köcci:))
2009. szept. 29. 20:38
oké, szép álmokat! és egy kalappal holnapra
5100. 10d89b51ea (válaszként erre: 5098. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 29. 20:33

Neked is:))


majd holnap délután valamikor leszek:)))

5099. 10d89b51ea (válaszként erre: 5097. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 29. 20:32

bele sem gondolok mi lett volna ha elviszik.


nagyon ügyelj a kis örökmozgó mumuskára!!

2009. szept. 29. 20:28
puszi babus!
5097. szitaszivárvány (válaszként erre: 5092. - 10d89b51ea)
2009. szept. 29. 20:28
igen tudom, képzeld el, hogy kb. 1-1,5 éves volt, babakocsival elmentünk vásárolni. Az egyik boltban megkérdeztem otthagyhatom-e, mert a mellette levőbe nem fért be a kocsi és az utcán nem akartam hagyni. Sík ideg voltam, míg vissza nem értem hozzá, ő meg mintha semmi sem történt volna, elszórakoztatott mindenkit és egyáltalán nem vette zokon, hogy idegen környezetbe és idegen emberek között hagytam. Úgyhogy nagyon kell vigyázom rá!
2009. szept. 29. 20:25

pusza lányok:)


További szép estét, jó éjt Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook