Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jó házasság titka. Menjek vagy maradjak? fórum

A jó házasság titka. Menjek vagy maradjak? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

15. Zamus (válaszként erre: 10. - Bettsy23)
2010. márc. 28. 15:25
Azt írod lenne hova menned és segítenének és még munkád is van. Én a te helyedben mennék.
14. Zamus (válaszként erre: 9. - Marcsy006)
2010. márc. 28. 15:22
Szeritem menj el egy anyaotthonba, hátha ott tudnának neked segíteni, vagy tanácsot adni.
13. a14deb9047 (válaszként erre: 10. - Bettsy23)
2010. márc. 28. 14:58
Elnézést az előbbi beszólásért, nem olvastam végig a soraidat. Szomorú, hogy ilyen ok miatt romlott meg a házasságod, vagy ez inkább csak ürügy?? Egyedül élni a gyermekkel egyébként könnyebb. A 11 napos (!!!!!) gyermekemmel maradtam egyedül, szóval doktorit írhatnék. De ez így nem élet, így nem lehet leélni. Illetve lehet, de nem érdemes. Ahol nincs szeretet, megértés, tolerancia, segítés, akkor mit ér az élet? Milyen élete, élményei lesznek a kicsi lányodnak?? Mert ugye az intenzív osztály nem szépségszalon. Én keresnék egy lakást, ahová nyugodtan lehajthatjátok a fejeteket. Végig csináltam.... Erőt, egészséget, kitartást kívánok!
2010. márc. 28. 14:50
Ahol a férj süket, a feleség pedig vak...
11. realbrigitte (válaszként erre: 10. - Bettsy23)
2010. márc. 2. 09:51

de fiatal vagy még!!!

beszéljétek meg a dolgot. ha nem tudjátok megbeszélni, akkor ez a házasság nem fog működni a jövőben sem.

még fiatal vagy, ahhoz hogy elrontsd az életed.

de elöszőr megbeszélni, ki mit akar a másiktől és ez teljesíthető-e mind a két fél részéről.

10. Bettsy23 (válaszként erre: 9. - Marcsy006)
2010. márc. 2. 09:21
Sziasztok!Sajnos mi 4év házasság után jutottunk ide,bevallom én adtam rá okot!Mert olyan hibát követtem el ami alapján nekem lenne más,pedig csak azt akartam,hogy jobban figyeljen rám!Meg lett lépten nyomon azt nézte mit csinálok lekodolta a telefonom ,hogy mikor kivel beszélek stb... Azt hozzá kell tennem van egy 4 éves kislányunk,akit soha nem hagynák el!Ő az ökormányzatnál dlgozik köz munkn napi 8órát ha!-nem jön haza délbe leül gépezni és ennyi a napi teendőe!Én lassan egy éve dolgozom folyamatos munkarendbe (6nap munka 2nap pihenő)és délelőtt délután éjszaka!E közbe nevelem a 4éves kislányomat s este valahogy hozz már nincs energim!Tény,hogy keveset vagyunk együtt szex terén!Nem hiszi el hogy nagyn fradt vagyok,neki napi szinten kellene minimum egy!Nálunk az állandó veszekedés erről megy!Nem csaltam még meg,de ő erre azt mondja,hogy ha vele nem akkor mással légítem ki a vágyaimat!Pedig nem!Már nagyon sokszor elzavart az alvásom miatt mert mindig alszom!Töbször lekurvzottt mert nem szexelek vele!én mondtam neki,hogy elmegyek de Viszem a nyomat is persze amit ő nem enged!olyanokat mondott,hogy intenziv sztlyról nem lehet gyereket nevelni!Annyira megaázna mindenki előtt hogy elvegyék tölem a lnyomat!lenne hov mennem lenne ai segit mig dolgozom,de nagyon élek bele ezdeni ebbe az egészbe!Nekem kell mennem mert a nyosoméknl lakunk!Idegileg tejesen ivagyok nem sokáig birom!Ti mit csinálnátok a helyembe!Ja Ő kap 60ezer fizetést én 95ezret!Vélemény?
2010. febr. 27. 08:49

Sziasztok!

A férjemmel elvileg ma van a 28. házassági évfordulónk,ha volna értelme,de már hónapok óta külön vagyunk és régóta úgy érzem tovább kell lépnem.Sajnos nem ilyen egyszerű az egész,szívem szerint mennék bárhova,s akár ebben a pillanatban.Az élet sosem egyszerű,munkanélküli vagyok,nem rendelkezem 1 fillér jövedelemmel sem,nincs hova mennem,nem beszélve arról,hogy férjem ragaszkodik hozzám és nem enged,szó szerint megzsarolt,hogy mehetek,de pénz nélkül és 8 éves kislányomat az életben nem adja nekem.Teljesen kilátástalan az életem,ha hozzám ér kiráz a hideg és nem tudom mi tévő legyek!:((

2009. febr. 12. 17:44
40 év házasság után mit mondhatnék. Néha én is vagyok szerelmes (plátói) de hát ilyenek vagyunk.
7. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 5. - Csorba ágnes)
2008. aug. 6. 15:55

Szia!

Ne csináld sokáig ezt, mert kikészülsz! Nálunk is így kezdődött, mert nem voltam rendben lelkileg. De éppen a volt férjem miatt... Aztán fel is rúgtam a házasságomat, és nem bántam meg. Most megint szerelmes vagyok.

6. Nyuszó68 (válaszként erre: 5. - Csorba ágnes)
2008. jún. 22. 11:24
Én annál szörnyűbbet el sem tudok képzelni mint amikor már csak kötelező gyakorlat a szex.Érzelmek nélkül???Csak azért hogy a pasinak jó legyen? Na neee!!!Hidd el pasi nélkül is lehet boldogan élni, és lehet hogy újra függetlenül,könnyebben találod meg életed pasiját.
2008. jún. 20. 08:39
24 éve élek egy rosz házasságban,már csak kötelező gyakorlat a szex.mégsem vagyok képes felrugni az egészet mert összeköt az élet.Még sosem csaltam meg mert nem jött olyan pasi aki megszéditett volna
2006. aug. 17. 17:37

Párkapcsolatom 28,házasságom 26 év boldogságban!

v.erika!Viszont kivánom!

3. tinendo (válaszként erre: 2. - V.erika)
2006. aug. 16. 14:56
Köszike. :)
2006. aug. 16. 12:48

Nagyon tetszett a cikk.

Mindenkinek Boldog,szerelemmel eltöltött házasságot kívánok.

2006. aug. 14. 12:51
Néha egyetlen pillantás elég, hogy két ember tudja: egy életen át összetartoznak. És az is előfordul, hogy valaki hosszú évekig keresi az igazit, míg végül megtalálja. Megpróbáltuk kideríteni, hogy min múlik a jó házasság.

Mottó: „Így szól az Úr: Nem jó az embernek egyedül, szerzek néki segítőtársat, hozzá illőt. S ezért elhagyja a férfiú az ő anyját és apját, ragaszkodik az ő feleségéhez és ketten lesznek egy testté.” (Genezis 2,18.24.)

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook