Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jó házasság egyik titka fórum

A jó házasság egyik titka (beszélgetős fórum)


1 2
51. ina87
2013. okt. 4. 23:30
Párom elött nemis tudnék titkolni semit,sok minden,szerelem,öszinteség nem elfelejteni h ő is ember egy érzö személy,sok beszélgetés,bizalom és még sorolhatnám.azt hiszem h minden kapcsolatba vanak hulám völgyek és olyankor tudni kell h mit akarunk mit kell tenni érte és erös maradni!
2013. szept. 5. 04:08
adni,nemcsak elvarjuk,hogy mi kapjunk mindig.
49. f758a7200f (válaszként erre: 45. - Csillag***)
2012. okt. 13. 10:47
:)
48. 116199a424 (válaszként erre: 47. - Töprengő)
2012. okt. 13. 07:57
Engem nagyon nem erdekel a tema, hogy oszinte legyek :/ Es nem is kell, hogy megemlitse, igy is az ember tobbet hall a kedves muveszno privat eleterol, mint szukseges...
47. töprengő (válaszként erre: 46. - 116199a424)
2012. okt. 13. 07:43

Hát igen nem mindenki teheti meg a több lakást.

Pár éve hallottam, hogy van egy külön lakása.

Állitólag a családot ellátja, hűtő feltankolva és mehet is.

Arról nem tesz ( tett ) említést, hogy a férje nem látogatja e meg egy " pásztorórára " azok a napok valamelyikén?

46. 116199a424 (válaszként erre: 42. - Regin_a)
2012. okt. 13. 06:24

Soma (Spitzer Gyongyi) -IS- a kulon elesre eskuszik, a 21.hazassagi evfordulojan elmondta, hogy ok heti 3-4 napot nem toltenek egyutt, a kulon kis "leanylakasaban" lakik olyankor. Haaat, igy ki lehet birni... legalabbis jobban, az tuti! Az embernek van ra 3-4 napja, hogy kiszelloztesse a fejet a masik hulyesegei miatt :D


Csak felmerul a kerdes, hanyan engedhetik meg, hogy 2-3 hazat/lakast tartsanak fenn ilyen celbol...?

45. Csillag*** (válaszként erre: 44. - F758a7200f)
2012. okt. 12. 21:31

Húúú, ez nagyon kellemetlen szitu lehetett.

Úgy utálom az olyan embereket akik vendégségbe mennek és képesek belenézni a másik fiókjába , illetve magánszférájába, végül is mi köze van a személyes dolgaidhoz???

Most már ne bánd, hogy szóltál, mert elmondásod szerint anyósod pont az a típus, aki még tettenérés esetén is kimagyarázta volna magát és akkor is te éreznéd magad c@rul. Megsértődött és nem megy fel többet, elérted amit akartál.

Értem én, hogy a békére törekszel a férjeddel (ez a normális) de azért állj ki az igazadért!

44. f758a7200f (válaszként erre: 41. - 116199a424)
2012. okt. 12. 14:30

Igen, persze de nem kerhetem azt sem hogy valasszon az anyja es koztem. Amugy masban nem ilyen csak ha az anyjarol van szo, ezert is gondoltam, barcsak ne szoltam volna, megtarthattam volna magamnak es kesz. De meg utolso pillanatban is (felreismerve anyost) azt gondoltam hogy ha tenyleg urino, legalabb nem hazudik igy a szemembe hanem konnyebb lett volna azt mondani hogy mittudomen, papirzsepit kerestem vagy ilyesmi...


O az a tipikus noszemely akinek viszont a ferje mindenben igazat adott az o anyosa ellen, igy neki ez kijar, es igy a ferjem aposomtol latta hogy megvedi, olyan jol sikerult hogy elottem is megvedi. Jatszmak...

43. Antigonia (válaszként erre: 42. - Regin_a)
2012. okt. 12. 11:14

:)

Még a nyugdíjas éveket sem kell kivárni. Ez a kérdés már évekkel előtte is felvetődhet.:)))


És ezután fogalmazódik meg bennünk a kérdések hada:

Hova tettem a szemem?, mit vétettem?, megőrültem?, sárgalázat kaptam?:), és stb.:)

A betörhetetlen musztángok pedig ilyenkor lelépnek, mert nem olyan jó ám bezárva lenni az istállóban, miközben kint várják őket a végtelen mezők!:)

De pont ettől szép az élet.:)

42. Regin_a (válaszként erre: 38. - Antigonia)
2012. okt. 12. 10:46

:))


Én meg , a nem kedvelem ellenére, Müller Péter vagyok, illetve az ő általa emlegetett nagyapja, ha nem is pontosan úgy


Sokszor mondtam a b.nőmnek viccböl, pedig nem az, hogy "azért vagyunk együtt ennyi ideje, mert nem lakunk/élünk együtt".


És igen, sokszor a nagy gondok a nyugdijas évekkel is jöhetnek, amikor egymásra nézve azt kérdik maguktol "ki ez az idegen ember a lakásban?"

41. 116199a424 (válaszként erre: 39. - F758a7200f)
2012. okt. 12. 10:38

De ciki lehetett.... :/ De azert igazad volt, kar, hogy ilyen rosszul sult el a "rajta kapas"

Egyebkent ki nem allhatom az olyan pasit, amelyik nem kepes kiallni a parja mellett... - jol ertettem, hogy RAD neheztel a ferjed?

2012. okt. 12. 10:32
Kettőt írok: szeretet, tisztelet.
2012. okt. 12. 10:30

Szerintem a mondas inkabb arra utal, hogy ne tegyel olyat titokban ami ha kiderulne, elforditana toled a hazastarsadat.


Szoval mas az, hogy vannak bizonyos titkok amik megengedettek(nem jarunk ferj elott pakolassal az arcunkon vagy nem gyantazunk elotte honaljat es mas egyeb dolgok) de megint mas titkolni egy olyan dolgot ami ha kiderul, bazi nagy beeges. Ezek olyan titkok legyenek hogy sose deruljon ki, lakat a szajra! Viszont van hogy megis kiderulnek es az nem fuszerezi egyaltalan a kapcsolatot:/


Pl egyik ilyen peldam hogy tudom, hogy anyos ha itt van es en nem latom, allandoan kutat a holmim kozott. De soha nem tudtam rajtakapni. Hat inkabb nem hagytam egyedul. Egyszer ugy hozta, hogy megis ide kellett jonnie vigyazni az egyik gyerekre, nekunk meg elmenni a masik kettovel. Resnyire nyitva hagytam az ajtomat (ahol kutat) es mikor hazajottem tarva volt.


Megkerdeztem udvariasan hogy valamire szuksege volt-e onnan? Aszongya, nem, nem is volt ott. Hat mar csondben is maradtam volna hogy jol megjegyzem de nem tudtam elkerulni hogy a ferjem ott es akkor rakerdezzen egyenesen, hogy miert kerdeztem? Kenytelen voltam valaszolni. Mondtam, nyitva volt az ajto. Erre o: na es? Te mindig nyitva hagyod:) erre en (bar ne tettem volna!), hogy mielott elmentem, csak resnyire nyitottam ki. Ezek utan oriasi patalia jott ki, hogy en gyanusitgatok meg minden! Na, pl ezek utan 3 napig nem szolt hozzam mert leegettem anyost...


Nem hiszem hogy szerelmesebb lett, masreszt ha titkoltam volna, akkor sem lett volna jobb, mert akkor anyos folytatja a kutatast. Igy meg ugy megsertodott, hogy azota fel sem megy tobbet az emeletre:) de az uram neheztel

38. Antigonia (válaszként erre: 36. - Regin_a)
2012. okt. 12. 10:23
JÉ!Ezek szerint én is hindu vagyok!?..már ami a gondolkozásmenetet illeti.:)
37. 116199a424 (válaszként erre: 31. - Regin_a)
2012. okt. 12. 10:21

Belekukkantottam, erdekes a video :)

Szuleimnek jovore lesz az 50.hazassagi evfordulojuk, nekunk meg csak az 5.lesz nov.ben a ferjemmel, de mar most elmondhatatlanul felnezek a szuleimre, mert bizony folyamatos es kemeny munka, hogy az ember megorizze a szeretetet, vonzalmat, stb. hosszu eveken at, ja es hogy "ugyanarra a zenere tancoljanak" - Muller Peter szavai szerint, tehat ne "kulon eletet eljenek" egymas mellett.

36. Regin_a (válaszként erre: 34. - Antigonia)
2012. okt. 12. 10:15

És mégse kedvelem


Legyen egy, akit kedvelek és ugyanazt magyarázza

Bár boldogtalan kapcsolatok a címe, de pontosan ezekböl szűrhető ki/talán/, hogy mi a jónak a titka


[link]

2012. okt. 12. 09:57

Szerintem régen még ami elromlott ugye megakarták javítani és nem kidobták..manapság az emberek hajlamosak ami nem megy azt inkább..

Nem éppen a jó szerető szerintem hanem az odafigyelés őszinteség..sok párkapcsolat és válás lesz azért mert nincs komminikáció vagy ha van akkor elbeszélnek egymás mellett.

Legalábbis szerintem. Pedig ha őszinteség meglenne és a komminikáció a másik félhez való türelem és egyebek akkor működne. A házasság egy jó csapat kezdete férfi és nő között.

Öreg korukra pedig jó lehet majd visszagondolni mennyi mindent elértek közösen..


Bűnös 3-ok gonosz csábítók mindig is lesznek..viszont mindig is lesznek jól működő holtomiglan holtodiglan házasságok hála a jó istennek ami ugyebár nincs..de szuper pasik és nők vannak:-)

34. Antigonia (válaszként erre: 31. - Regin_a)
2012. okt. 12. 09:25
Müller Péter okos és bölcs bácsi.:)
2012. okt. 12. 09:09

Szerintem itt alapvető félreérés van, mindenki szemében. Nem azt jelenti ez a mondás, hogy azonnal, mindent el kell mondani a házasfelednek, a legutolsó gondolatot is.

Annyit tesz, hogy nincs olyan CSELEKEDET, amit el KELL titkolni a házasfeled elől. Magyarul, nem cselekszel olyat, ami bántaná, sértené őt vagy a kapcsolatot.

32. Regin_a (válaszként erre: 26. - 342402de6d)
2012. okt. 12. 08:58
Hacsak ennyi, akkor 60-70 évesen el fogsz válni?
31. Regin_a (válaszként erre: 25. - 116199a424)
2012. okt. 12. 08:55

[link]


A nagypapa pédája

30. töprengő (válaszként erre: 15. - 26092879c1)
2012. okt. 12. 07:11
Igaz. Listámba ez is szerepel.
29. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - 81012deb94)
2012. okt. 10. 07:48
:D
28. 116199a424 (válaszként erre: 27. - 298b15dfdd)
2012. okt. 10. 07:36

Remelem, megerem... :-) Na es foleg a ferjem oldalan ;-)

De azt nem mondtam hanyadik ferjem!!! :D He-he :D

27. 298b15dfdd (válaszként erre: 23. - 116199a424)
2012. okt. 10. 07:14
Gyere 10 év múlva!:)
2012. okt. 10. 07:10
egy jó szerető
2012. okt. 10. 06:37

- Gyerekek, ki tudna mondani egy példát a harmónikus házaséletre? - kérdezi a tanárnő.

Móricka jelentkezik:

- Az én nagyszüleim harmónikusan élnek. A nagypapa horkol, a nagymama meg süket :D

24. korteforma (válaszként erre: 21. - Idl367)
2012. okt. 9. 20:38
:)
2012. okt. 9. 13:14

* Jo eros idegrendszer... :D

* Humorerzek

* Gyorsan rendezni a nezetelterest (mar a korulmenyekhez kepest...) nem megvarni, hogy a dolog elmergesedjen

* Meg egy csomo dolog, ami mar fel lett sorolva elottem, legfokepp tolerancia :-)


- "Kemeny" 5 eves tapasztalatom alapjan :D

2012. okt. 9. 12:55
Szinte látom magyam előtt a madarat amelyik sövényt rókázik. Ennyi népmesét egy helyen...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook