Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1157. Kukacc
2012. szept. 19. 09:58

Szerintem Ditttinek kisebbségi komplexusa van, azt igyekszik palástolni némi felsőbbrendűséggel a diplomáját fitogtatva.


De azt azért hozzáteszem, hogy csak annak nincs már Mo.-n diplomája, aki nem is akar, szóval ez abszolút nem tesz senkit semmilyen szinten és formában magasabb rendűvé.


És mindegy, hogy meg van-e a diplomája, vagy sem, egy szegénységi bizonyítványt jelessel tőlem kapott..

1156. 0a84e34983 (válaszként erre: 1153. - Dittti)
2012. szept. 19. 09:53
Akinek nincs diplomája az nem tudatlan,szégyelld magad ha így gondolod.
1155. 093a17e5d8 (válaszként erre: 1153. - Dittti)
2012. szept. 19. 09:42

Te még csak jársz az egyetemre, ez az a megbocsátható időszak amikor a diákok azt hiszik , hogy ők sz....k a spanyol viaszt. Az értelmesebbjénél elmúlik.


A cicivillantós képedet vedd le, ízléstelen.

1154. zsanci79 (válaszként erre: 1153. - Dittti)
2012. szept. 19. 09:17

Aki nem diplomás, az nem tanulatlan!

Erre harapni szoktam, hogy fejet kell hajtani a felsőbbrendű diplomások előtt.

Nem a fórum témájához tartozik, de azért elmondom személyes tapasztalatom. Nekem csak kereskedelmi technikusi képesítésem van. EU-s mezőgazdasági pályázatokat írtam anno egy cégnél több évig, fiatalon.

Pénzügyi-számviteli főiskolát végzett fiatalok jöttek hozzánk gyakorlatra, a munkaügyi központ által szervezett pályázatírói tanfolyam keretein belül.

Egyik fiatal sem tudott kiolvasni szinte semmit egy mérlegből, vagy eredménykimutatásból. Üzleti tervről ne is beszéljünk. Én tanítottam őket, az alsóbb rendű végzettségemmel. De ha még fogékonyak lettek volna rá...... Nem is tudom hogy kaphattak diplomát! Úgyhogy engem innentől kezdve nem érdekel kinek milyen diplomája van, az életben majd úgyis bizonyít.....

Persze akinek nem inge ne öltözködjön! De aki tanulatlannak nevezi a nem diplomásokat, az megérdemli, hogy tükröt mutassanak neki!

1153. Dittti
2012. szept. 19. 08:39

Csak a tanulatlan emberek nyugtatják magukat azzal a közhellyel, hogy "nem a papír számít". Ha nem az számít, akkor Ti minek is szereztétek meg? Kérkedek? Nem..csak közöltem az egyik szuperanyával itt, hogy mert kertet túr és lefogyott X kilót még nem lett megagigaszuper nő.

Nem kívánok idióták között többet topikolni :)

Mindenki annyit kívánok a későbbiekben legalább, amennyit én eddig elértem az életben ill megkaptam tőle :) "oszt most gyűhet a sok rinya" :)valószínűleg már nem fogom elolvasni, mert igen...nekem még dolgom is akad :) pááá

1152. Kukacc
2012. szept. 19. 08:02

Szerintem csak tehetetlenségében írta a diplomás dolgot, de eléggé bebukta, visszanyalt a fagyi :D


Bár nekem "csak" felsőfokú végzettségem van, nem diplomám, én is túrom a kertet, nem kezdem ecsetelni, miért, mert szerintem mindenki érti úgy általában.


Ettől eltekintve sosem piszkos a körmöm, lefürdök, minden nap akkor is, ha nem dolgozom a kertben, heti 1-2-szer mosom a hajam(állapotától függően), néha, ha van kedvem, itthon is sminkelek, de ha nincs, akkor nem. Nem a legjobb ruhákban vagyok itthon, de egyértelműen itthoni, mert bár nem szakadt-foltos,kinyúlt, nem mennék be vele a városba. Van még rajtam 7kg felesleg, amit igyekszem megfelelő ruhadarabokkal takarni, viszont sminkelek és hajegyenesítek, ha elmegyünk valahova. Tehát én magam az anya1-es kategóriába sorolnám, de onnan "kiestem", mert nem vagyok olyan, mint szülés előtt...

Azért ez így elég röhej, nem? :) :D

1151. trapiti (válaszként erre: 1150. - A0c1361e44)
2012. szept. 19. 07:18
Nem kell átesni a ló túloldalára sem... van amihez nem lehet érteni egyetem és diploma nélkül.
1150. a0c1361e44 (válaszként erre: 1144. - Mazsinka)
2012. szept. 19. 04:24
Én sem szeretem, mert nem ez számít, de annyira utálom, ha valaki ezzel kérkedik, és igen, ahogy írod is nem tükrözi a valódi tudást, hozzáértést sem a számuk, sem ahol szerezték.
1149. Mirandas (válaszként erre: 1148. - Mirandas)
2012. szept. 18. 22:44

Na mit mondtam? : D


* el szoktam menni

1148. Mirandas (válaszként erre: 1139. - 0a84e34983)
2012. szept. 18. 22:29
Akkor én meg az arany középút vagyok! Mert elszoktam menni a barátnõmmel kávézni, ebédelni kettesben gyerek nélkül is. Bár ez általában munka megbeszélés is... és kellemest a hasznossal. (Egyébként anno négy hónap különbséggel szinte egyszerre szültünk.) És igen jól esik. De legtöbbször gyerekes programot szervezünk. És az is kikapcsol, imádom.
2012. szept. 18. 22:22
nekem tetszik:D
1146. Mirandas
2012. szept. 18. 22:18
Diszlexia diszgráfia.... ha diplomás vagy nem kell elmagyarázni. Én például szörnyen írok gépen helyesen. Elütöm, egybe, külön ..néha magam meglepõdõm magamon.. pláne táblagépröl alkotok szõrnyûeket.....mert a gondolataim elõrébb járnak, mint ahogy beírom. Én nem tanultam gyors és gépírást. .. Ha pedig belassul a netem, van pillanatok múlva jelenik meg a szöveg. Bár gondolom ezt tapasztaltad te is. Ilyenkor van, hogy nem bogarászom vissza... De ez a topik eleve nem egy nyelvmûvelõ tábor. Illetve, ha látom valaki hibázik már csak a tanultság, és jólneveltség okán sem illik hangosan konstatálni. Szerintem.:)
1145. timycat
2012. szept. 18. 21:38

ezt nem kellett volna... nem a diploma méri az embert, az intelligenciával meg sajnos egyre gyakrabban nem jár együtt


(és mielőtt támadásba lendülnél, nekem is van néhány, de azért túrom a kertet is -már ha van időm- "önszórakoztatásra")

1144. Mazsinka
2012. szept. 18. 21:35
Jaj, nem szeretem a kinekvantöbbdiplomája vagy az éndiplomámtöbbetér magatartást. Sajnos sokszor a diploma nem tükrözi a valóságot. Sógornőm szerint a milyen így írandó: mijen, pedig elvégzett egy egyetemet. Szóval...
1143. a0c1361e44 (válaszként erre: 1141. - Dittti)
2012. szept. 18. 21:30
Megnéztem a képedet, jól gondoltam....
1142. a0c1361e44 (válaszként erre: 1141. - Dittti)
2012. szept. 18. 21:29

De tudok olvasni. Nem hiszem, hogy olvastál annyit egész életedben, amennyit én 1 év alatt olvasok.

És ha már te így, akkor én is:)

Diplomás közgazdász informatikus vagyok és 2 nyelvvizsgám is van, tőzsdei szakvizsgám is és még sorolhatnám...


Ne haragudj, de nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen itt a hoxán, aki nem tudja, hogy hány gyereked van:)

És, hogy fokozzam az összes többi 358341 felhasználó közül is csak keveseknek tudom, hogy hány gyereke van.


És igen, lehet azért nem tűnt fel az egy gyerek, mert baromira nem érdekel, hogy hány van neked.


Te tudsz olvasni? Akkor érts is! Diplomás gyógypedagógus:)))))) Járhattál volna hozzá te is.


Bocs, de te kezdted, mert az érvekből kifogytál? Vagy azért mert kövéren zsíros hajjal ülsz a gép előtt egész nap a diplomád ellenére, a gyerek meg üvölt a kiságyban és fut a lakás?

Borzasztó ember vagy, így ismeretlenül is!


Légy szíves ne válaszolj, nem vagyunk egy szinten. Ugyanis, ahogy írtam már fentebb, több vagyok nálad és nem csak egy mondva csinált diplomám van, hanem azt alkalmazom is a való világban, te pedig hülyíted szegény szülőket.

1141. Dittti (válaszként erre: 1136. - A0c1361e44)
2012. szept. 18. 20:18
te sem tudsz olvasni. Még mindig egy gyerekem van! Mint írtam, csak szeretnék majd többet. Jesszus, olvassunk már rendesen és ne, mint egy elsős..sem :)
1140. Kukacc
2012. szept. 18. 18:42

Egészségetekre! :)

Érezzétek jól magatokat a barátnőddel és a Férjeddel is :)

1139. 0a84e34983 (válaszként erre: 1133. - Kukacc)
2012. szept. 18. 18:39
Hát én meg szívesen elmegyek moziba,és kávézni a barátnőmmel.Évente kb.3szor,és emiatt nem fogom rosszul érezni magam.Te meg csak vidd magaddal a kicsit ahova akarod.Sőt a férjemmel is elmegyek néha kettesben.
1138. 093a17e5d8 (válaszként erre: 1136. - A0c1361e44)
2012. szept. 18. 18:23
Mi az, hogy költségesebb? Az elsõnek ugyanúgy meg kell venni nem? Ha öröklik is a tesók, minimum ugyanannyiba kerül nem? És ha külön nemûek? Az enyémek egy méretet hordanak, mindenbõl kettõ kell.
1137. a0c1361e44 (válaszként erre: 1118. - 0a84e34983)
2012. szept. 18. 18:14
Én egy tökéletes anyuka vagyok, de ennek ellenére az én fiam is csak 2 évesen kezdett beszélni:)
1136. a0c1361e44 (válaszként erre: 1115. - Dittti)
2012. szept. 18. 18:10

Miért? Szerinted egy gyerekkel nem kell foglakozni?

Te ezt tennéd?

Amikor egy gyereked volt, akkor a gyerek bent volt a kiságyában, lepasszoltad és élted az életed?


Egy gyerekkel még több is a dolog, hiszen nincs aki játszon vele, valamint költségesebb is, hoszen neki mindent meg kell venni, mert nincs tesó, akitől örökölhetne.


Ez annyira szánalmas, amikor ezzel jön valaki!

1135. a0c1361e44 (válaszként erre: 1108. - Zsanci79)
2012. szept. 18. 18:06

Igen, ez így van.

Velünk sokszor eljött a barátnőm és én is elmentem vele játszóterezni, de ilyenkor egyik szemünk mindig a gyereken volt és bizony nem volt olyan kikapcsoló a beszélgetés, ahogy lennie kellett volna. Persze tudtunk kommunikálni, vissza sem kellett kérdeznem, mert megértettem mindent, de természetesen a téma ilyenkor nem volt komoly.


Én bizony lepasszoltam időnként a gyereket, meg is sértődtek volna a nagyszülők, tesók, barátnők, ha nem teszem:), így sokszor elmentem barátnőzni, csámborogni.


Amiért más fórumon kaptam már: én a gyerekemet sokszor elvittem házibuliba, illetve koncertre is.

1134. trapiti (válaszként erre: 1133. - Kukacc)
2012. szept. 18. 16:43
Mi is együtt járunk fodrászhoz, ha aférjem is itthon van akkor hármasban, ha nincs akkor ketten. És még mielőtt valaki azzal jönne, hogy 5 évesen már nagy... másfél éves kora óta járunk együtt fodrászhoz :)
1133. Kukacc (válaszként erre: 1128. - 0a84e34983)
2012. szept. 18. 16:40

Te támadtál, nem pedig véleményt mondtál.


És leszarom, ezek után mit gondolsz rólam, de cseszettül nincs igényem arra, hogy a gyerek nélkül menjek el akárhova is. Ha szerinted ez szuperanyaságra vall, akkor köszönöm, mert az vagyok. Amúgy meg marhára nem.

De nem fogok hazudni, mert akkor sem érzem, hogy nélküle elmennék bárhova. Fodrászhoz is egyszerre megyünk a Párommal, míg az én hajam vágják, Ő foglalkozik a Babával és fordítva.

Nem állt meg az élet. Sőt! Millió egy lehetőség van úgy is élni az életet, hogy velem van a gyerekem.

Van igényem arra, hogy magammal foglalkozzam, pl: heti 2-3-szor este nem én fürdök a gyerekkel, hanem Apja, aztán ő viszi be a szobába és én tv-zek kicsit a kádban, lazulok, pihenek.

Emellett eljárogatok aerobicra, vagy futni. Ennyi. Nekem ez bőven elég. Nincs arra igényem, hogy moziba menjek, vagy elmenjek kávézni, plázázni a barátnőmmel a gyerekem nélkül. És akkor mi van? Már nem is vagyok Nő?

Nem szűntem meg létezni, csak átértékelődtek a dolgaim.


Én nem szeretném, hogy Te szarul érezd magad, nem azért írtam, amit írtam.

Nem fogok elnézést kérni, mert nem írtam olyat, ami miatt kellene.

Az, hogy Te nem tudod elfogadni az én véleményem/álláspontom és szarul érzed magad miatta, az nem az én dolgom.

1132. trapiti (válaszként erre: 1130. - 0a84e34983)
2012. szept. 18. 16:34
Én tudtam beszélgetni az elmúlt 5 évben... ennyit írtam már az elején is.
1131. 0a84e34983 (válaszként erre: 1099. - Mazsinka)
2012. szept. 18. 16:34
Ezt mondom én is....
1130. 0a84e34983 (válaszként erre: 1129. - Trapiti)
2012. szept. 18. 16:30

És nem érzem úgy ha vele vagyok, hogy én nem létezem...



Nem így értettem,és ezt te is tudod jól.Ezek szerint akkor neked van időd magadra,és én nem ekkora gyerekről írtam amit írtam,hanem kicsiről,aki mellett SZERINTEM nem lehet úgy beszélgetni ahogy én néha szeretnék.Az én kisfiam is normális,csak még kicsi.Mikor a nagylányom ovis korú volt mellette már én is tudtam emberi módon beszélgetni.

1129. trapiti (válaszként erre: 1128. - 0a84e34983)
2012. szept. 18. 16:22

Ezeket honnét veszed??????

Az enyém pl. óvodás. A munkabeosztásom olyan, hogy heti átlag egy napon 24 órában dolgozom. A gyerek a nagyapjánál alszik, reggel ő viszi oviba. Én reggel jövök ki a kórházból, és délutánig szabad vagyok. Általában nem alvással töltöm a napot egy végigdolgozott éjszaka után sem, hanem pl. ilyenkor szoktam moziba menni, ilyenkor van időm magamra. Persze mások szerint ilyenkor kellene takarítanom meg főzni. A barátnőm 8-4-ig dolgozik minden nap, tehát vele akkor szoktunk találkozni amikor a gyerekek már velünk vannak. Az amúgy is "kötelező" havi 5-6 alkalmon kívül amikor a lányom valamelyik nagyszülővel van, már nem passzolom le másnak semmilyen indokkal, szerintem ez így teljesen rendben van, és igen, mivel egy normális gyerek, mindent meg lehet vele együtt is oldani. És nem érzem úgy ha vele vagyok, hogy én nem létezem...

1128. 0a84e34983 (válaszként erre: 1123. - Kukacc)
2012. szept. 18. 16:16
Nem vagyok hisztis,és nyugtató sem kell.Csak a véleményem mondtam el,ami nekem is lehet nem csak nektek.Nem hiszem el,hogy nektek soha nincs szükségetek arra,hogy elszabaduljatok otthonról 1-2 órára.De úgyis azt fogjátok mondani, hogy gondolom én,hát persze hogy nincs.Mert ha nem ezt mondanátok nem éreznék itt sokan sza..l magukat,hogy nekik ez így nem megy.Minden ilyen témájú fórumon ez van.Szuperanyuk hurcolják mindenhova a gyereket magukkal,soha rá nem bízzák senkire,de aki megteszi,annak rosszallóan megjegyzik,hogy én bizony meg tudom oldani.Nektek az élet megállt mikor gyereketek született?Vagy nincs igényetek arra,hogy kicsit magtokkal is foglalkozzatok?Imádom a gyerekeimet,ők a mindeneim,de attól én nem szűntem meg létezni mert anya lettem.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook