Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1217. Petra11 (válaszként erre: 1216. - 0a84e34983)
2012. szept. 24. 13:25
Három szóval összefoglalnám az ilyen ostobáknak aki ilyet ír: A családi pótlékért... :D
1216. 0a84e34983 (válaszként erre: 1215. - Petra11)
2012. szept. 24. 13:24
Látod,pedig egyesek szerint az minek szült aki elvágyik néha otthonról,gyerkőc nélkül.
1215. Petra11 (válaszként erre: 1213. - 0a84e34983)
2012. szept. 24. 13:21
Nekem ez a "csakanyának" lenni mert szültem, kicsit túlzás... Én "nemcsakanya" vagyok. Az is maradtam, aki előtte is voltam.
1214. Mirandas (válaszként erre: 1184. - Zakajeo)
2012. szept. 24. 13:17
Maradjunk annyiban más a muszáj, és a megtehetem dolog. Akinek nincs segítsége egyértelmûen megoldja. De akinek van segítsége, amit igénybe is tud venni, az buta lenne cihölni a gyermeket. Minek törje, fárassza mikor az szépen nyugodtan játszhat az idõ alatt a mamival, vagy az apukával. Nehogy már akkor rossz anya, meg "minek szült..... " mit itt alább elhangzott. Azért a dolgokat tudni kell ám helyén kezelni..
1213. 0a84e34983 (válaszként erre: 1211. - Petra11)
2012. szept. 24. 13:15
Szerintem is így van.De állítják,hogy nekik a kicsijük nagyon el van a fodrásznál..De senki nem írja,hogy mit csinál,mikor a hajukat vágják....
1212. 0a84e34983 (válaszként erre: 1209. - Mirandas)
2012. szept. 24. 13:13
De,hidd el,ezek azt is megoldják....
1211. Petra11 (válaszként erre: 1209. - Mirandas)
2012. szept. 24. 13:10
Én levittem a fodrászhoz magammal, mentünk az apja elé. Jól viselkedett, minta gyerek volt 5 perc alatt. Kirámolta a hajcsavarós állványt (na jó csak két emeletet), elkapta a hajszárító vezetékét, és ha nem veszem észre, megy a maníkűrös asztal is. Egy gyerek nem való oda, egy anyukának pedig szüksége van programokra, gyerek nélkül! Arról nem is beszélve, hogy a gyereknek is jót tesz, ha nem mindig csak az anyja fejét látja.
1210. Petra11 (válaszként erre: 1207. - Erikpipi)
2012. szept. 24. 13:04
Kiságy, fakanál,kukoricán térdeplés. El fogok gondolkodni rajta :)Én eddig soha nem fenyítettem be a lányom a kisággyal, mégsem fekszik bele. :) egyedül, külön szobában alszik, természetesen franciaágyban.
1209. Mirandas (válaszként erre: 1205. - 0a84e34983)
2012. szept. 24. 13:04
Fenéket vagy te közellenség. Fodrászhoz, kozmetikába az anya menjen gyerek nélkül, ha megteheti. Mivel oda felfrissülni, szépülni mennek az emberek. Ráadásul egy gyerek ilyen helyen zavarhat másokat, esetleg még balesetveszélyes is lehet ránézve. ( forró gyanta, elektromos eszközök) Ha nincs ki vigyázzon rá 1-2 órára sem, az más kérdés. Természetesen akkor vigye magával.De lássuk be, hogy vannak helyek ahova célszerû gyerek nélkül menni. Pl. gondolom a nõgyógyászához sem cipeli senki magával. ..
1208. 0a84e34983 (válaszként erre: 1207. - Erikpipi)
2012. szept. 24. 13:03
És ő tartja magát mintaanyának....
1207. erikpipi
2012. szept. 24. 12:46
Kiságy mint fenyítőeszköz?
2012. szept. 24. 12:06
Na ,most állj le ezzel a szöveggel.Miért mert aki gyereket vállal annak otthon kell lenni a négy fal közt,vagy a gyereket magára kötve cipelnie kell mindenhova?Menj mindenhova a gyerekeddel,ha neked úgy jó,de aki néha elmegy nélküle,arra ne mondj olyat,hogy nem is tudod miért vállalt gyereket.
2012. szept. 24. 12:03
Bocs de a kiságy nálam nem lesz fenyegető eszköz,mivel este szépen beleteszem csak és egy hang nélkül elalszik,gondolom ha fenyítő eszköz lenne,nem így lenne.Félre értettél,Én nem AKAROM,hogy a gyerkőc velem jöjjön fodrászhoz,mert jár nekem annyi,hogy nyugodtan ülök egy órát a fodrásznál.Nem tudom,neked mit csinál a gyereked a fodrásznál amíg vágják a hajad?Áll vigyázzban,vagy mi?Nem kértem nevelési tanácsokat,mert jól elvagyok,köszi.Azért lettem itt közellenség,mert néha elmegyek a gyerekek nélkül is egy egy órára itthonról,mert én így akarom.
1204. Kukacc
2012. szept. 24. 10:16

Úristeen, ezért a hsz-ért szét fognak szedni az ellenlábasok...

Szerintem töröld magad és tűnj el a Föld színéről ;)) :DD

1203. Kukacc
2012. szept. 24. 10:15
Meg leszel kövezve, vigyázz. ;)
1202. Mirandas (válaszként erre: 1152. - Kukacc)
2012. szept. 20. 09:18
Miért ne lennél 1. kategória?! Ne viccelj már, pont az a lényeg, hogy nem a súly és külsõ adottságokon múlik. Hanem a belsõn. Ki nem sz...le, hogy kinek mi a végzettsége, hány kg. , ha egyébként egy kedves, jóravaló teremtés. Van barátnõm szakácsnõ 100kg. körüli a súlya ( hatalmas lexikális tudása van irodalom, és mûvészettörténelem témakörben... az, hogy nem tanult tovább egy dolog. Így hozta az élet, attól még lehet okos.... Ráadásul mesterien fõz, solmindent õ tanított meg nekem, hogyan készítsem...), és van a másik barátnõm aki ügyvéd.... Ettõl fûggetlenül a Múzeumok Éjszakája programon közösen remekül éreztük magunkat. Igenis mindenki lehet 1. kategória. Persze, hogy egy rõhej.
1201. Gavrilo1
2012. szept. 20. 07:52
Ezena meg tudom oldani vagy nem témán nem érdemes veszekedni. Én pl. ha az Apeh-ba kellett menni vagy mást ügyintézni mindig vittem magammal a gyerekeket- nem volt senki akire hegyhattam volna. Fodrásznál, kozmetikusnál is voltam többször is gyerekkel- de persze ilyenkor nem lehettaz arcmasszázst élvezni, mert fél szemmel mindig a kicsit lestem, egyáltalán nem tudtam lazítani, de cél, hogy úgymond megszépüljek így is elértem . Sőt a barátnőmhöz is gyerekestől mentem- az ő lányai és az enyém imádják egymást. De volt, hogy csak én és a barátném elmentünk eggyet fagyizni, míg a csajokkal az apukák a játszón voltak. És jót beszélgettünk, anélkül hogy fél percenként valakit megtörölni, felvenni, elzavarni, helyreutasytani kellett volna. És mi rendszeresen elmentünk a férjemmel is néhány órára akár moziba vagy étterembe is. Nekünk kellett és most is kell hogy kettesben , teljes nyugalomban legyünk. Ilyenkor borzasztóan "feltöltődik" a kapcsolatunk.
1200. Kukacc (válaszként erre: 1192. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 19:07

1124 és 1134-es hozzászólásom.

Ennél többet nem tudok, és nem is akarok mondani/írni.


Annyiszor leírtam, már komolyan, én nem is értem, miért lovagolsz ezen. NEKEM nincs igényem, hogy plázázzak,vagy a gyerekem nélkül menjek el bárhova.

NEKED van erre igényed. És az miért lenne baj? Neked az a kikapcsolódás, ha a Kedveseddel beülsz a moziba, vagy akárhova, nekem meg más.

Nem mondtam sosem, hogy sz*ranya vagy, a sorok közt sem utaltam rá, az, hogy Te ezt beleolvastad, az nem az én bajom.


Én nem megyek a gyerekem nélkül sehova, nem érzek rá egyelőre késztetést, ha majd kialakul bennem, akkor otthagyom a nagyinak, nincs ezzel gond.


Nem hiszem, hogy 15évesen még a szoknyám mellett fog ülni, mert igyekszem önállóságra nevelni.

1199. Banyaci (válaszként erre: 1192. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:54
Igen írtam, hogy gyerekkel is jól meg lehet oldani, de soha nem írtam, hogy te sz.ranya vagy, mert másképpen csinálod. Soha nem írtam, hogy nem hagynám másra a gyerekeimet. Soha nem ítélkeztem senki fölött, míg ezt a másik oldalról többen is megtették. Ja és nincs szerintnk, hanem leírtam, hogy nekem másképp is megy. Nem állítottam, de nem is céloztam rá, hogy másképpen nem jó. Olvass vissza. Nem én voltam aki kétségbe vontam az más állítását. Azt meg nem értem, hogy miért baj, ha nem akarok plázázni. Mellesleg nálunk nincs is pláza. Másféle életet éltünk gyanítom, már gyerekvállalás előtt is. Én szülés előtt sem jártam már klönösebben sehova, hát most sem vágyom el itthonról. Ez miért baj?
1198. zakajeo (válaszként erre: 1192. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:26

szerintem csak te érezted ott a sorok mögött én mint kívülálló,nem vettem ezt észre....


amúgy azzal sincs semmi baj ha valaki ki tud mozdulni egyedül,én néha szerettem volna mint írtam nekem nem volt lehetőségem,bár kicsiként én nem is szerettem volna másra hagyni.....


egyszerüen nem kell egymást piszkálni ettől senki nem jobb vagy rosszabb anya....

1197. michelle.r (válaszként erre: 1192. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:26
Tényleg nem értem, miért veszed ezt magadra? Ők meg tudják oldani. Én is meg tudnám, de nem akarom. Imádom a kölykeimet, de nem rendelem teljesen alájuk a saját életemet. Akinek nem tetszik, az csinálja másképpen. Ha mindig arra figyelnék, hogy mások mit csinálnak, esetleg mit kifogásolnak az én módszereimben, már rég felköthettem volna magam ;)
1196. zakajeo (válaszként erre: 1191. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:24

Marianna,mint írtam én mindenhová velük mentem,szó szerint mindenhová....a fiúkat "csak" ösztönből neveltem kötődő elvek szerint a lányomat már "szándékosan"...ő az első életévének nagy részét rajtam töltötte,úgy értem hordozókendőben,később háti hordozóban...közben mondjuk úgy aktív közösségi életet éltem szóval a gyerekeken túl voltak elfoglaltságaim ,de a lányom mindig velem volt,MINDIG....

ez a legnagyobb butaság amit írtál hogy azért mert velünk vannak,nem tudják milyen nélkülünk és majd rajtunk csimpaszkodnak mindig,jelentem a lányom lasszóval sem tudjuk elkapni,bár nem is kell mert ha éhes mindig megjelenik:DD

mindhárom gyerekem egyetlen nap sírás nélkül gyönyörűen beszokott közösségbe,a kislányom is bátran beállt a többiek közé játszani mert tudja hogy ha kell ott vagyok és rám mindig számíthat...a kötődő nevelés önmagában vagy az simán hogy velünk van mindig a kicsi nem jelenti azt hogy nem fog tudni levállni rólunk...sőt sokkal többet segitünk neki az önállósodásban....van némi referenciaanyagom,mert a nagyobb fiam már felsős iskolás és nem,nem űl a szoknyámon:))

1195. Kukacc (válaszként erre: 1191. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:21
Na, ezt is megbeszéltük :)
1194. michelle.r (válaszként erre: 1173. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 18:15
Én nem voltam itt, mert a férjemmel éppen egy belvárosi borozóban borozgattunk. A kölyköket lefektette, mire én előkészültem a mai napra, aztán ott hagytuk őket a bébiszittyóval :o)). Szép kis szülők, ugye? :DDD
1193. michelle.r (válaszként erre: 1172. - Trapiti)
2012. szept. 19. 18:13
Félreérted. Legalábbis ha magamról beszélek, kőkeményen használom, nap mint nap azt a tudást, amit ott szereztem. De az egyetlen hely az állásinterjú, ahol szerintem helye van annak, ahol a diplommal érvelhetek. A hétköznapi életben, egy vitában ütőkártyaként használni szerintem nevetséges.
1192. 0a84e34983 (válaszként erre: 1180. - Banyaci)
2012. szept. 19. 18:04
Én elfogadom.Csak mikor én leírtam,hogy igenis jó nekem néha a gyerkőc nélkül elmenni akárhova,ti rögtön jöttetek,hogy de ezt gyerekkel is meg lehet oldani,meg ti nem hagynátok másra a gyereket,nektek nincs szükségetek plázázásra,meg mozira,meg a férjetekkel kettesben lenni,meg nagyon jól el lehet csevegni,bepisiló,kakiló,éhes,ordító gyerek mellett.Mert szerintetek ez így helyes,és aki nem így csinálja az sz.r anya.Nem mondtátok ki konkrétan,de a rosszallás és ítélkezés ott volt a sorok közt.
1191. 0a84e34983 (válaszként erre: 1188. - Kukacc)
2012. szept. 19. 17:31
Nem tudom mi volt a tuskóság,meg rosszindulatúság?A szuper anyu???Vagy mi?Vagy az ha valaki nem úgy gondolja mint te és itt páran az már tuskóság?Nem így tudom csinálni,hanem így akarom!!!Nem akarok besavanyodni és nem akarom,hogy minden áldott napom mindig,és ugyanúgy teljen!!!Én is leszarom,hogy neveled a gyereked,és remélem még 15 évesen is a szoknyádon fog ülni,mert nem tudja milyen nélküled.ÓÓÓ,most bunkó voltam....
1190. 0a84e34983 (válaszként erre: 1189. - A0c1361e44)
2012. szept. 19. 17:25
Ennyi!!!!
1189. a0c1361e44 (válaszként erre: 1186. - 0a84e34983)
2012. szept. 19. 17:14

Szerintem ne ugrálj ezen a témán:)

Én pl. sosem vittem a gyereket magammal a fodrászhoz, sőt nem is egy fodrászhoz jártunk, ha a fiamat meg kellett nyírni, akkor az apja elvitte.

Én meg egyedül mentem egy csomó helyre.

Nem, nem kell mindig a gyerekkel lenni ahhoz, hogy elhiggyék, hogy ő a legfontosabb a számunkra. Mi, akik lepasszoltuk időnként épp úgy szeretjük a gyerekünket, ahogy azok, akik x évig minden percet a gyerekükkel töltenek, csak mi nem fáradtunk el annyira, mert tudtunk kikapcsolódni:)

1188. Kukacc (válaszként erre: 1187. - Zakajeo)
2012. szept. 19. 17:07

Én csak ezt mondtam pontosan, amit Te leírtál, ő kiforgatta a szavaimat és elkezdte a bunkó beszólásait.

Leszarom magasról, hogy ő hogy neveli a gyerekét, de nekem tuskó módon ne szóljon be azért, mert másképp csinálom.

Ő csinálja, ahogy tudja, én is úgy, ahogy én tudom/akarom, azt jónapot!

Azért, mert én leírtam az ÉN tapasztalataimat, neki nem kell szarul éreznie magát, mert másképp csinálja.

De engem nagyon nagyívben kerüljön el, semmi kedvem ilyen gonosz, rosszindulatú személyekhez.

Gyakorlatilag azért minősített mindenféle szánalmas bezzeganya, meg szuperanya, meg egyéb jelzőkkel, mert én nem úgy élek, mint ő.

HÁT JÓREGGELT, NEM IS AKAROK ÚGY ÉLNI!


Bocsi az offért, itt be is fejeztem, most már még ennyire sem méltatom a hsz-eit.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook