Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
197. irgum-burgum (válaszként erre: 192. - Timycat)
2012. aug. 27. 13:13
Szerintem egy anya3-as típus is lehet csinos és ápolt,Attól mert valaki ducibb,nem feltétlen igénytelen.
196. zakajeo (válaszként erre: 151. - 093a17e5d8)
2012. aug. 27. 13:12
Nem először kóstolgatod már őket....téged nem ismerlek,de véleményem a hozzászólásaid alapján nem túl kedvező....az említett kislány valóban jó súlyban van,mindamellett maximálisan figyelve van az étkezésére és a testsúlyára is úgy látom,megvan hozzá a magassága is bőven,amellett nem hájas hanem izmos kislány....majd ha nagyobb lesz biztosan fog még nyúlni és alakulni,hiszen most még csak egy kisovodás,gonosz dolog valakit a gyerekén keresztül próbálni piszkálni alattomosan.
195. 0a84e34983 (válaszként erre: 192. - Timycat)
2012. aug. 27. 13:12
:)
194. Habospite (válaszként erre: 192. - Timycat)
2012. aug. 27. 13:11
Múlt héten voltunk strandolni, bizony volt lent sok anya3-típus, és a legtöbb bikiniben!!! Persze ha ő így éri magát jó felőlem oké, de azért a büfénél feldobhatnának egy "bulatakarót":)
193. 4244093cd0 (válaszként erre: 184. - 0a84e34983)
2012. aug. 27. 13:10

Ugyan már :))

Ha a férjem büszkesége odáig terjedne ,hogy villoghat-e velem ,vagy sem ,akkor az gáz lenne.

Az én férjem azért büszke ,mert ÉN vagyok a felesége.És nincs szüksége arra,hogy egy tökéletes nő adjon neki pluszt más emberek számára.

És velem vagy nélkülem ,így is úgy is felszegett fejjel megy az utcán.:))

192. timycat (válaszként erre: 184. - 0a84e34983)
2012. aug. 27. 13:08

"párom a lényemet szereti." a szeretőjének meg a testét

És tök igazad van, sokan tényleg alibinek használják a gyereket. De szerintem az utóbbi időben változott ez, egyre több nagyon csinos, igényes anyukát látok a strandon, akik mellett büszkén feszít "apa"

De az is lehet, hogy anyu3-típus nem jár strandra :S

191. 0a84e34983 (válaszként erre: 187. - Mazsinka)
2012. aug. 27. 13:07
Hát nekem fontos,hogy a férjem büszkén menjen velem az utcán,és ez minden nőnek fontos kéne,hogy legyen.
190. Dina68 (válaszként erre: 183. - Mazsinka)
2012. aug. 27. 13:07
Itt a pont:)
2012. aug. 27. 13:07
Kissé fura nekem, ha valaki azt írja, hogy a férje úgy imádja, ahogy van, neki mindegy. De azért gőzerőlvel fogyókúrázik. Akkor csak nem mindegy? ;)
188. 093a17e5d8 (válaszként erre: 182. - Bea0124)
2012. aug. 27. 13:06
Lehet puffogni, attól még boldogtalan felnőtt lesz a gyermekéből.
187. Mazsinka (válaszként erre: 184. - 0a84e34983)
2012. aug. 27. 13:05
Bele lehet sz.rni abba a pasiba, aki szemlesütve jár amellett a nő mellett, aki szült neki(is és persze magának)egy gyereket.
186. irgum-burgum (válaszként erre: 176. - Bea0124)
2012. aug. 27. 13:05

Van.Reggel csak egy gyors hajvasalás,némi smink,normális ruha(nem a legdivatosabb)és kész is vagyok.

Mondjuk soha nem törödtem azzal,mit gondolhatnak rólam,a cikk elolvasása után belegondoltam.

De nem érdekel,addig ne ítélkezzünk láthatatlanban,amíg meg nem ismerjük az embert.

Vannak nekem is lustább napjaim,amikor csak összefogom a hajam,nem festem magam és úgy megyek vásárolni,attól én még ugyanaz az ember vagyok,mint kicsinosítva.Ez a legnagyobb baj,hogy első látásra ítélkeznek az emberek.

Engem biztos a korom miatt,hogy ilyen fiatalon 2 gyerekem van,hogy biztos nem lehetek jó anya és feleség,de a lényeg,hogy én tudom és a családom hogy ők az elsők,és mindent megteszek értük.

185. 4244093cd0 (válaszként erre: 165. - Spinneli)
2012. aug. 27. 13:04

Az a hármas kategória.

De én azokat is ebbe sorolnám,akik igyekeznek minden erejükkel megőrizni az egyes látszatát.Még ha sikerül is nekik a látszat,akkor is 3-sok.

:))

184. 0a84e34983 (válaszként erre: 180. - 4244093cd0)
2012. aug. 27. 13:03
Szerintem meg így nyugtatják magukat azok akik meghíznak,vagy nem törődnek nagyon magukkal.Vagyis,hogy a párom a lényemet szereti...Persze az én férjem is szereti a lényemet,de azért az sem mindegy,hogy büszkén,vagy szemlesütve megy velem végig az utcán.....
183. Mazsinka (válaszként erre: 179. - 731e5b9ffb)
2012. aug. 27. 13:03

Ha zsíros a hajam, és nincs kedvem megmosni, copfot csinálok én is, meg sem látszik olyankor rajta, hogy mi célból lett összekötve.


A fekete nadrághoz, szép színes felső, hozzá illő nyaklánccal, függővel mindig bejön, feldobok egy szempillaspirált, szájfényt és egy kis szemfestéket, s máris jól nézek ki. Sokan meg ilyenkor azt hiszik, hogy órákig szöszöltem, mire összeraktam magam, holott ez egy tízperces mutatvány a részemről.


Nincs babám, aki akadályozna ebben, úgyhogy ezzel csak azt akartam mondani, pár kiegészítő, egy rúzs, hajfeltűzés csodákra képes pikk-pakk.


Mondjuk egy anyuka ismerősömnek 5 perce sincs, hogy kifogselymezze a fogát, állítása szerint, de most is fenn lóg a f.szbukon:/Ettől kezdve megkérdőjelezem, kinek mire van ideje.

182. Bea0124 (válaszként erre: 172. - 093a17e5d8)
2012. aug. 27. 13:00

Tudod ő legalább felvállalja magát és családját!

Te meg nézegesd csak az adatlapod képét és vágyakozz:-D

Ja valószínű te okolod az egész világot hogy nem olyan vagy amilyet szeretnél!

Te biztos ismered őket hogy nyilván ilyet mersz mondani!Kívánom hogy legyen olyan ember aki a te gyermekedre mondjon valami sértőt.csak a gyereked sajnálom!

Az enyém meg anorexiás ugye?

181. zakajeo (válaszként erre: 133. - Kukacc)
2012. aug. 27. 13:00

eddig még soha nem tettem,de ezt szívből "teccikelem":))


voltam 58 és 96 kg is,jelenleg a kettő között állok valahol.....58 kilósan állandóan kaptam a macerát az akkori páromtól hogy nagy a hasam meg effélék....a kompjúter valami 62kg körüli súlyt ír ki nekem mint ideálisat....én pedig 70-75kg körüli súllyal most kezdem azt érezni hogy talán most vagyok a nőiességem csúcsán,és ezt érzem a visszajelzésekből is,félreértés ne essék,kizárólag női visszajelzésekre gondolok nagyon sokan mondták hogy változtam,és azt éreztetik hogy előnyömre....szültem három gyereket és nem kívánok e ténnyel takarózni de sokat változik legtöbb nő alakja a gyerek születésével...nem jobb,nem rosszabb, egyszerűen legtöbb nőnek más...csípő,mell stb akkor is változik ha nem beszélünk a legkényesebb pocaktájékról....ezek sok esetben kilóban is jelentenek változást és azért a genetikailag 40-50kilósnak kódolt nők kevesebben vannak....apropó családban látom ép hogy sokkal könnyebb volt nekem leadni 25kilót,mint a 40kilós hugomnak felszedni ötöt...ebből kifolyólag nem irigylem a vékony nőket...elértem oda hogy szívből mondom hogy már nem vágyok olyanlenni mint a terhességeim előtt voltam....ettől függetlenül szerintem jobban nézek ki mint bármikor:))

180. 4244093cd0 (válaszként erre: 143. - Spinneli)
2012. aug. 27. 12:57

X év együtt töltött idő után annyira nem ez a mérvadó,hidd el.

Mindketten ugyanazok a lények vagyunk ,akik annak idején szerették egymást,ha ez akkor is áll ,ha fizikai síkon kicsit nagyobb a kiterjedésem,vagy - sünk ,akkor nem elvárja a másik ,hogy kívülről legyen olyan amilyen a megismerkedésükkor,hanem elfogadja azt ,hogy most olyan ,amilyen,és ha a társának indíttatása lesz arra,hogy a testével foglalkozzon,akkor persze támogassa ebben.

Én így látom:))

2012. aug. 27. 12:55
Szerintem mindig az adott helyzetből kellene kihozni az optimumot. Pl. ha épp nem frissen mosott a haj, van egy csomó frizura, aminek még kedvez is egy kis természetes vax, a frissen mosott hajbó pl kontyot, copfot nehezebb is csinálni. Vagy ott vannak az elegáns tavaszi kalapok, azt is fel lehet venni adott esetben. Akit sminkkel szokunk meg, az betegnek tűnik smink nélkül. Erre is van egy időtakarékos megoldás, a sminktetoválás. És ez még el se kenődik, évekig nem kell foglalkozni vele. A műkörömről pedig nem tudom honnnan veszitek, hogy nem lehet vele házi munkát végezni(nem a 2 cm hosszúról beszélek). Pont hogy erősíti a körmöt és nem puhul fel a vegyszerektől, mint az igazi, nem jön róla le a lakk kétnaponta mert kemény, sokkal kevesebb macera van vele, mint az igazival.
178. Kukacc
2012. aug. 27. 12:55

Mindenesetre én azt gondolom, egyik csoportba sem tartozom.

Igyekszem alakítani a testem, de nem a férjem kedve szerint és azért mert vissza KELL nyernem az alakomat, hanem mert én szeretnék kicsit formálódni.

Igyekszem egészségesen élni, és ezt a családom miatt. Mert egy egészségünk van.

Mindazonáltal engem nem érdekel, ki mennyit járkál szoliba, fodrászhoz, körmöshöz, franc tudja még hova. Mert ezek külsőségek.

Nem szólom meg azt, aki 5-7 kiló felesleggel küzd, mert nem tudom, ő így érzi-e jól magát. Valószínűleg igen, innentől kezdve nekem mi közöm ehhez?

És az igénytelen, kövér, elfolyt anyuka sem érdekel, akinek zsíros a haja és ápolatlan, mert ez a saját szegénységi bizonyítvány.

Nem érdekel, ki hogy néz ki, mert nem akarom sem fényezni, se ledegradálni magam.

A Férjem szemében én vagy a Totális Nő, függetlenül a pár kiló feleslegemtől, hiszen én Én maradtam, és nem kirakatba szán, hanem a mindennapjaiba.

És nem utolsó sorban igenis Anya vagyok, Feleség, aki ellátja a gyereket, háztartást vezet, és mégsem zsíros a haja, mégsem igénytelen. Sőt.. A Férjem jobban kíván, mint valaha.

Innentől dőlnek a sztereotípiák, mert én nem anya1, anya2, anya3 vagyok. Én "csak" én vagyok :))

2012. aug. 27. 12:55

Őszintén szólva engem nem a duci és gyereküket előtérbe helyező hármas számú anyák akasztanak ki, hanem az überanya egyek. Hogy miért? Szült egy gyerekt, ok, de be akarja mindenáron bizonyítani a fél világnak, hogy ő még mindig szuperszexi és kívánatos. Visszatetsző, ha babakocsit tol egy olyan nő, akinek kivan a hasa, a melle, túl rövid a szoknyája, agyonszoláriumozott, a hétköznapokon olyan sminkben jár, mint aki a farsangra készül, esetleg tangás fürdőruciban pancsol a csemetéivel, miközben a férfiak csorgatják rá a nyálukat. Szerintem ez az undorító, ez a csakazértismegmutatom, hogy NŐ vagyok, holott a terhesség utáni időszakban még tényleg inkább a gyerek kellene, hogy az első helyen álljon, nem a műkörmöslátogatás, meg a tangabugyik. Különben meg az utcán sétálva kinek akar tetszeni? A nőknek, hogy irigykedve nézzék megőrzött alakját, vagy a pasiknak? Miért is, ha van férj, aki úgy szereti, ahogy van?


Vagy sokan a gyerekszülést úgy élik meg, hogy ez egy szörnyű határvonal az anyaság és a nőiesség között? Na, pont ezekből lesznek az egyesek, akik nem képesek egészségesen összemosni a határvonalat. Persze mindent lehet, csak módjával.


Nekem nincs gyerekem, de már előre félek, mi lesz szülés után. Ha meghízom, azért szólnak meg...ha nem, az lesz a baj, biztos koplalok...nem lehet soha, senkinek maradéktalanul megfelelni, és nem is hiszem, hogy kell.

176. Bea0124 (válaszként erre: 175. - Irgum-burgum)
2012. aug. 27. 12:54
Én sem tettem különösebb dolgot érte van ilyen:-D
175. irgum-burgum (válaszként erre: 1. - Ayna)
2012. aug. 27. 12:51
Jó kis cikk,csak ahogy elolvasgattam az anyatípusokat,valahogy saját magam nem tudnám sorolni sehova.Talán anya1-es típus,mert meg sem látszik a 2 gyerek,de nem azért mert annyit törödnék magammal,nem járok kondizni,se szoliba,se manikür meg ilyenek,egyszerűen ilyen adottságaim vannak.És ez szerintem külön kategória:-D
2012. aug. 27. 12:45

Ez az egész megjelenés-súly-alak herce-hurca vita csak arra jó, hogy egy bizonyos réteg jól megszedje magát és a lényegről elterelődjön a figyelem.

Arról már nem is beszélve, hogy rengeteg pénzt le tudnak leginkább a nőkről gombolni.

A műhajas-műszempillás-műmelles nők igazi férfit keresnek??? Ezzel az erővel jöhetne a műszem-műkéz-műláb variáció is...

Vasald a hajad, fesd a szempillád, használj alapozót, rúzst, körömlakkot, dezodort, parfümöt, borotválkozz.... stb. Mert mindezek nélkül nem vagy senki, semmi, nem lehet szép, stb.

Természetesen minél márkásabb, annál drágább és hasztalan. Ezzel az erővel az ablakon is ki lehetne dobni azt a sok pénzt.

Az élet jórésze megrendezett kirakat. Van, aki bedől, van, aki nem.

173. Kukacc (válaszként erre: 172. - 093a17e5d8)
2012. aug. 27. 12:42

Nincs ehhez jogod.

És szerintem a legnagyobb bunkóság más családját kritizálni.

172. 093a17e5d8 (válaszként erre: 160. - Kukacc)
2012. aug. 27. 12:40
Pedig ez is nagyon fontos dolog és 100 %-ban a szülő felelőssége.
171. 328aadd89f (válaszként erre: 145. - 4244093cd0)
2012. aug. 27. 12:38
Big lájk.:)
170. Kukacc (válaszként erre: 165. - Spinneli)
2012. aug. 27. 12:38
100%-ig igazad van :)
169. Kukacc (válaszként erre: 164. - Zebracsikó)
2012. aug. 27. 12:38

"Nem kell visszanyerni, csak tanácsos."


Én erre kértem választ.


Hogy miért tanácsos??

És igen, ezt komolyan kérdem. Miért tanácsos AZT az alakot visszanyerni? Miért, akin maradt 4-5kiló, az már baj? Tanácsos lenne a 4-5kilóját ledobni, hogy visszanyerhesse???? Ápolónő vagyok, tudom, mik a veszélyei a jelentős túlsúlynak. Nem azt kérdeztem.


Te írtad, hogy tanácsos. Jelentős túlsúlyt sehol sem említettél.

168. 4244093cd0 (válaszként erre: 150. - Mese habbal)
2012. aug. 27. 12:36

Dehogy nem!:))

Szerintem igenis látják ,mert van egy bizonyos kisugárzása az embernek ,amitől el is felejtik ,hogy ítélkezzenek felette.

Vagy ha mégis megteszik,akkor az a saját frusztrációjuk eredménye,és azt kérdezgetik,"basszus hogy a csudába érzi így jól magát?Minek örül,miért boldog??"

Addig nem is fogják megérteni ,amíg a külsőségek mögé képtelenek látni!:))

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook