Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt fórum

A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
6. 2c5f60da64 (válaszként erre: 4. - Maya80)
2015. szept. 6. 17:02
Tudod mi a gond? Hogy belém nem szoktak szerelmesek lenni. Valami baj van velem.
5. 2c5f60da64 (válaszként erre: 3. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 6. 17:01
A csaj nem ismerőse. Éppen ez az. Ha az lenne, persze.... de akkor ismerkedett meg vele.
4. maya80 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 17:00
Valószínűleg nem szerelmes beléd, ezért ismerkedik és próbálkozik másoknál is.
2015. szept. 6. 17:00

Húha! Innetől kezdve akkor nem is szólhat más nőkhöz? :)

Ismerősei talán még lehetnek.

2. viva70 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 16:58
Valószínűleg bejön neki a csaj. Mindenesetre nagyon fura ez a viselkedés tőle...:(
2015. szept. 6. 16:51

Randizgatok egy fickóval. Neten ismerkedtünk meg, heti többször találkozunk, meg volt már minden, ami a testi kapcsolatot illeti.

Megyünk sokfelé, kettesben is, meg társaságban is, szinte minden nap találkozunk.


Valamelyik nap edzőteremben voltunk, ahol mindketten edzegettünk, majd emberem egyszer csak elsétál mellettem, oda egy csajhoz, beszélgetni. Nagy heherészést folytattak, bár nem mentem oda, mert nem hívott.

Csak figyelgettem távolról.


Miután befejezte, kérdezem, ki ez a csajszi? És itt a lényeg... a válasz: nem tudja. Hm mondom, tehát te odamentél egy idegen csajhoz, aki egyébként nagyon csinos, beszélgetni, nevetgélni, ismerkedni, úgy, hogy itt vagyok?


Igen, odament, mert egy másik edzőteremben már látta, és meg akarta kérdezni, ez hogy tetszik neki.


Aha, kérdezem, akkor már beszélgettetek régebben is nem? A válasza, nem... eddig csak egy formális hello - t nyomtak, mint másokkal... tehát a jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt és megismerkedett vele :) vélemények?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook