Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt fórum

A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
66. 2c5f60da64 (válaszként erre: 64. - Rinike)
2015. szept. 6. 18:36
Ezek után lehet, hogy nem a "párom"
65. 2c5f60da64 (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2015. szept. 6. 18:35

:D rámutattál arra, amire eddig nem gondoltam, azaz nem eleget, az én helyzetre adott reakciómra. Az nem volt megfelelő, mert ha velem van, oda kell menni és kész.


Másrészt meg, szeretnék végre egy olyan fickót, aki kimutatja, hogy velem van és akkor is egyértelmű ez, ha másokkal cseveg, mert azt úgy, olyan módon teszi, hogy messziről sincs flört szaga az egésznek.

64. rinike (válaszként erre: 58. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:34
Abból, hogy úgy hívod, hogy "egy fickó", vagy hogy a fickó.
63. 2c5f60da64 (válaszként erre: 60. - Vacsa)
2015. szept. 6. 18:32

Hiába győzköd, mert nem érzem ezt a szitut semminek :( ha annak éreztem volna, nem írok ide emiatt.


Nem vagyok én alapból féltékeny, a munkája kapcsán is találkozik rengeteg emberrel, meg nem is szoktam hívogatni állandóan, nem számoltatom el, de ez a szituáció valahogy felháborított. Nem helyénvaló így viselkedni.

62. 2c5f60da64 (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2015. szept. 6. 18:31

:) amikor elment mellettem, éppen a futópadon álltam, és futottam elég jó tempóban, szóval azonnal le kellett volna állítanom és utána menni. Akkor egyértelmű, hogy miért megyek oda, de végül is miért is ne?


Így érdekes lett volna a helyzet, kíváncsi vagyok, hogy reagált volna erre, de ezt már sosem tudom meg...

2015. szept. 6. 18:30
Egyébként a pasi magyarázkodása: ismerem, nem ismerem... Egy pöcsh. De csak azért írtam le, hogy legközelebb, vagy egy másik pasival legközelebb, lépj azonnal közbe! Ha mindig ugyanúgy viselkedsz, nem lesz semmi változás, mindig ugyanazok a szituk történnek majd és te mindig ugyanúgy reagálsz rá és mindig ugyanilyen szarul fogod magad érezni. A pöcsöket be kell égetni, a csajok előtt meg muszáj kimutatni, hogy te együtt vagy a faszival, máskülönben ők nem értik. Ezzel nekik is teszel egy szívességet meg magadnak is.
60. vacsa (válaszként erre: 52. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:30
Ezt akartam mondani, de láttam nagyon győzköd a másik oldal hogy semmi az egész...
59. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:26

Én nem hagytam volna, hogy egyáltalán odamenjen, pláne nem nézegettem volna a távolból. Okos nő ilyen helyeken "körbehugyozza a területét", vagyis eleve nincs olyan, hogy hagyom elmenni magam mellett a pasimat. Tudom, te inkább megvárod, hogy mindig ő mutassa ki esetleg, de ha kettőtök közül te vagy a birtoklóbb, nem kell megvárni, hogy a helyzet ciki legyen, vagy úgy kell csinálni, hogy neki legyen ciki.


Pl. ha együtt mennék valakivel edzeni, akkor ugye ha elmegy mellettem, megállok, és direkt kontakt, megpuszilom, megsimogatom, megölelem. Nemcsak azért, mert nekem igényem van rá, hanem azért is, hogy aki nem tudja, hogy együtt vagyunk, az úgy flörtöljön vele, vagy úgy vegye csak komolyan, hogy már látta, hogy a pali foglalt vagyis a.) ne flörtölj, b.) ha flörtöl a pasi, lásd, hogy a gerinctelenebbje mert itt van a csaja is.


Ennyi. Te egyiket sem tetted, távolban lapítottál, ergo a csaj nagyon nyeregben érezhette magát, a pasit meg egyből be lehetett volna égetni, illetve, ha ártatlan, nem történik semmi. Mikor láttad, hogy dumálnak, még akkor sem lett volna késő odamenni és szólni valamit, (ahogy a pasit becézed), és végigsimítani a karján, meg kedvesen köszönni a csajnak, hogy szia! Ezek után a pasi felé: bemutatsz minket egymásnak? :)))


Aztán ha ő a csaj előtt is barátnőjeként mutat be, akkor oké, és mindjárt megspóroltál egy csomó idegeskedést. Szerintem a féltékeny emberek egy részének pont az a baja, hogy ezt nem meri vállalni, vagy nem tudja humorosan, lazán kezelni. Te ilyen vagy. Nem neked kell magyarázkodnod, hogy odamész és megfogod a kezét, mert megegyeztetek, hogy együtt vagytok. Mit szégyellsz ezen? Miért te "bújtál" el? Másrészt ha gyökér lett volna azok után is, hogy ott vagy a valagukban, akkor nem szeret és pont, de akkor sem neked kell emiatt magyarázkodni, sem elbújni. Ha nincs annyi gerinc benne, hogy bemutasson a csajnak mint a barátnője, akkor ennyi, de ez rá nézve cikibb, mert nem ezt dumáltátok meg. A csaj meg honnan a faxomból tudja, hogy együtt vagytok, ha te sem adod jelét előtte mert elbújsz??

58. 2c5f60da64 (válaszként erre: 56. - Rinike)
2015. szept. 6. 18:26
Miből érzed úgy?
57. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 55. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:26

De, ez kb. az a szint, hogy "Miért like-oltad a képét facebookon?"...


Ennyire nincs önbizalmad?

56. rinike (válaszként erre: 47. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:24

Ezt az ő hordott le részt csak most olvastam el... Mondjuk az én férjem soha nem hordana le engem.


Egyébként úgy érezni, hogy te nem szereted az illetőt...

55. 2c5f60da64 (válaszként erre: 54. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 6. 18:23
Nem gondolom, hogy úgy viselkednék, de könnyű ezt mondani.
54. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 52. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:22

Úgy viselkedsz, mint egy 16 éves tinilány :)

Ennyire nincs önbizalmad?

53. rinike (válaszként erre: 50. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:19
De éppen ez az. Miért ne heherészhetne, ha alapból heherészős. Sőt! Sumákságnak tartanám a férjemtől, ha mikor velem van, nem csinálná, ha nem vagyok ott, akkor meg igen.
52. 2c5f60da64 (válaszként erre: 49. - Rinike)
2015. szept. 6. 18:18

Találkoztam már olyannal, aki közvetlen és kedves volt mindenkivel és kiderült, hogy otthon a párjával meg egy vadállat, meg az exével is az volt. Persze attól megszabadultam.


Az esetek többségében sajnos csajozási szándék van, ha csak egy minimális is, de biztos vannak kivételek.


Ez valahogy nem olyan volt, mintha kivétel lenne. Akkor miért nem mentünk oda együtt a csajhoz?

51. rinike (válaszként erre: 48. - Moonlight13)
2015. szept. 6. 18:16
Az udvarolgatással már nekem is gondom lenne.
50. 2c5f60da64 (válaszként erre: 48. - Moonlight13)
2015. szept. 6. 18:16

Együtt maradtatok a pasival?


Nevetségesek tudnak lenni az ilyenek... és mi értelme van? Ha egy kicsit inteligens, felfogja, hogy ha a nőjével van, ne heherésszen ismeretlen csajokkal.

49. rinike (válaszként erre: 41. - 2ab16d5612)
2015. szept. 6. 18:13

Ezzel is egyet értek.


Úgy látom, hogy nem vagyok az egyetlen, aki találkozott már olyan férfival, akinél az, hogy könnyen köt ismeretségeket, közvetlen, vicces, és viccelődős, udvarias a nőkkel, sőt egyenrangúként kezel nőket és férfiakat (beleértve azt is, hogy nem csak azért szól egy nőhöz, mert ágyba akarja vinni).

48. moonlight13 (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2015. szept. 6. 18:12

Szerintem ez azért elég megalázó helyzet lehetett.

Egyszer velem is eljátszott hasonlót az aktuális barátom. Beültünk egy presszóba, és elkezdett előttem jópofizni meg udvarolgatni a felszolgáló csajnak, aki ugye jóval fiatalabb nálam, és tényleg csinos volt. Viszont tök megalázónak éreztem a helyzetet.

Én szépen beszóltam a csajnak, hogy "az úrnál kapuzárási pánik van, és mostanában minden nőnek udvarol". Majd jót röhögtünk a csajjal. :)

Utána a pasi közölte, hogy én hogy leégettem. Hát szerintem meg ő járatott le, tőlem meg csak visszakapta.

47. 2c5f60da64 (válaszként erre: 43. - Rinike)
2015. szept. 6. 18:12

Köszi, viszont szerintem nem olyannal találkoztam :( tekintve, hogy bevallása szerint félrelépett már párkapcsolatban, és most miután volt ez a helyzet és szóvá tettem, azaz érdeklődtem, még Ő hordott le engem.


A pasik nagyrésze sajnos ilyen, de ez már a pofátlanság teteje, hogy előtte csinálja.


Ha nem akart ismerkedni, akkor se menjen oda nevetgélni, ami már szinte flört...

46. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 44. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:10
Akkor mit problémázol még mindig egy link alakon? Probléma megoldva.
45. Panna.33 (válaszként erre: 40. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:09

Mert nem bízol magadban. Ha úgy gondolnád, hogy szeret, akkor nem változtál volna tűzokádó sárkánnyá, mert valakivel szóba állt. Ezzel persze elég taszítóvá váltál. Lehet, hogy nem is kell neked azon gondolkodni, hogy hogyan is legyen tovább.

Egyébkét bármi oka van annak hogy azt hiszed, hogy csajozni akar amikor ott vagy? Amúgy hogy viselkedik veled? Kedves, előzékeny, tisztelettudó, vagy úgy van vele, hogy pótléknak tart. Mert ha ez előbbi, akkor feleslegesen cirkuszoltál, ha meg az utóbbi, akkor meg kár volt eddig is vele lenni.

44. 2c5f60da64 (válaszként erre: 42. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 6. 18:09

Már leírtam. Akárhogy is nézzük, nem ismerte a csajt, nem a munkája kapcsán kellett csevegniük, és látásból is alig ismerte.

Akkor meg mit jópofizik ott?


Ilyet nem illik csinálni. Szerintem az ilyen egy link, aki minden alkalmat megragad az ismerkedésre.

43. rinike (válaszként erre: 34. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:08
Én csak azért szóltam hozzá a fórumodhoz, hogy olvashass egy olyan véleményt is, ami nem azt erősíti, amit eleve gondolsz. Egyébként könnyen lehet, hogy igazad van! Ugyanis a pasik nagy százaléka olyan, hogy igazad lehetne. DE! Lehet, hogy egy olyan férfiba botlottál, mint a férjem. Akkor viszont kár lenne elveszíteni!
42. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 40. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:05
Te miért nem tudod?
41. 2ab16d5612 (válaszként erre: 28. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:05
Mu lenne ha modell fotós lenne és naphosszat meztelen vagy alul öltözött csajok között lenne? Túlreagálod és el is fogod marni.. Tudod ha meg akarna csalni nem ilyen feltűnően csinálná
40. 2c5f60da64 (válaszként erre: 38. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 6. 18:01
Jó, hogy Te ezt így fogod fel, én sajnos nem tudom.
39. 2c5f60da64 (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2015. szept. 6. 18:01
Ha Te ezt ismerős szerzésnek nevezed :)
38. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 36. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:01

Gondolom ha férfi lett volna az illető, akkor semmi baj nem lenne :)

Nem értem, hogy ha látásból már egyébként is ismerték egymást, miért baj hogy váltottak pár szót.

37. Panna.33 (válaszként erre: 36. - 2c5f60da64)
2015. szept. 6. 18:00
Értem. Tehát új ismerősöket ne szerezzen, mert veled van.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook