Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt fórum

A jelenlétemben leszólított egy vadidegen nőt (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
126. 2c5f60da64 (válaszként erre: 124. - 70ee6fd6ec)
2015. szept. 7. 15:35
Akkor nem a lényeg jött le... nem tépném ki senkinek a szívét, csak beavatkoznék egy idióta, unintelligens akcióba...
125. 2c5f60da64 (válaszként erre: 115. - 2ab16d5612)
2015. szept. 7. 15:34
Mert látod ám :D Te aztán jól látod, az biztos :D
2015. szept. 7. 15:33

Az ilyen nők azok, akik legszívesebben kitépnék a szívét annak, aki csak hozzá mert szólni a barátjukhoz :D

Sőt, már csak azért is mert egyáltalán létezni mernek, és miattuk még kevesebbnek érzi magát.

123. 2ab16d5612 (válaszként erre: 120. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 15:32
akkor lehet én vagyok rosszul összerakva.. feladom :D
122. gribedli*** (válaszként erre: 109. - 2c5f60da64)
2015. szept. 7. 15:32
Like!!!:)))))
121. 76c87e32e1 (válaszként erre: 119. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 15:32

Nem kötöttem bele semmibe, és szerintem nem egyedi eset, hogy egy férfi és egy nő, aki összetartozik, nemcsak otthon, de társaságban is kimutatja egymás iránt az érzéseit fizikai módon is, öleléssel, puszival, csókkal. :) De nem hiszem, hogy ezt nem spontán módon, hanem direkt kéne elővezetni, mikor azt látja, hogy a párja egy ellenkező neművel beszélget. :)

Nekem például ilyenkor eszembe se jut, hogy odamenjek nyalni-falni a páromat, hagyom, hogy normálisan beszélgessen, nem lógok rajta.

120. 76c87e32e1 (válaszként erre: 117. - 2ab16d5612)
2015. szept. 7. 15:29
Biztos sokan túlspilázzák, de egy friss kapcsolatban, amikor még nem ismered annyira a másikat, az érzések sem mélyültek még el, érthető, ha rosszul esik valakinek, hogy a "pasija" egyszerűen odamegy egy idegen nőhöz és flörtöl vele. Mert az azt sugallja, hogy annyira nem is fog elmélyülni a kettejük kapcsolata. Egy friss kapcsolatban még észre sem kéne vennie mást, nem direktbe ismerkedni. :)
119. gribedli*** (válaszként erre: 107. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 15:28

De én is ezt magyaráztam, nyilván csak kiragadsz dolgokat a mondandómból, és azoknlba kötsz bele. Azt magyaráztam neki, hogy ez a pasi egy phöcs. De akkor is odamehetett volna, legalàbb beégetni. Persze, utána kiadhatja az útját, sőt.


De legközelebb meg már gondolkodjon előre is, mert azzal ártani nem árt, hogy kimutatja az érzelmeit. Mint írtam, nekem pl ösztönös, hogy igénylem is a testi kontaktot, megérintem, megölelem, megpuszilom, ahogy itthon is, és engem nem érdekel, hogy mit gondol erről egy másik nő. Ízléses határon belül maradok és ha ezzel valakit elriasztottam a flörtöléstől, így járt.


Lényegében meg sok nő teljesen elfojtja ezeket a dolgokat és nem meri kimutatni, amit érez, és amikor koppan, akkor csodálkozik, hogy vagy a pasija ùgy érzi, hogy nem kap elég figyelmet és elkezd flörtölni, vagy más nők gondolják azt, hogy ez egy gyenge láncszem és be lehet furakodni. Mindig vagy az egyik, vagy a másik.

118. 70ee6fd6ec (válaszként erre: 117. - 2ab16d5612)
2015. szept. 7. 15:28
:DD
117. 2ab16d5612 (válaszként erre: 116. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 15:23

általában a nők túlspilázzák ezt az egészet..


99%-ban oktalan a habzó száj...


[link]


tökéletesen leírja a dolgot :D

116. 76c87e32e1 (válaszként erre: 112. - 2ab16d5612)
2015. szept. 7. 15:20
Attól függ, mit értünk bizalmas beszélgetésen. :) Szerintem aki írta, itt nem kifejezetten bizalmasra gondolt, hanem flörtre, próbálkozásra, felcsípésre. :)
115. 2ab16d5612 (válaszként erre: 113. - 2c5f60da64)
2015. szept. 7. 15:19
Igen, te meg azt hallod meg ami a szívednek kedves :D látom ám.. szegény pasi remélem hamar rájön hogy nem te vagy az akit keres :D
114. 76c87e32e1 (válaszként erre: 110. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 15:19

Ez biztos a ti egyéni temperamentumotok, nálam még nem fordult elő, hogy féltékenykedni kezdtem, akkor sem, ha láttam, hogy egy nőnek tetszik a párom, akivel beszélget éppen. :) Nem tudom elképzelni, hogy ilyenkor odamenjek és azt mondjam a nőnek, hogy kopjon le a páromról. :)))) De a párom sem hozott még megalázó helyzetbe, szerencsére.


Értem amit írsz, hogy ez nálatok megszokott, mert mindketten ki vagytok hegyezve a másik birtoklására picit, de szerintem egy friss kapcsolatban nem megoldás, hogy ha a férfi odamegy egy vadidegen nőhöz, leszólítja, nevetgélnek, akkor bármit tenni kéne. Jól tette a fórumindító, hogy elmondta, ez zavarja és felháborodott. Akkor a férfi eldöntheti, hogy fontos-e neki annyira, hogy visszavegyen és odafigyeljen, vagy neki áll feljebb. Akkor viselje el más nő ezt. :)

113. 2c5f60da64 (válaszként erre: 112. - 2ab16d5612)
2015. szept. 7. 15:17
Ez csak egy vélemény :)
112. 2ab16d5612 (válaszként erre: 109. - 2c5f60da64)
2015. szept. 7. 15:15

"És igen, ha az embernek párja van, ne folytasson egy idegen nővel bizalmas beszélgetést sehol úgy, hogy a párja ott van a közelben."


ezt csak azok mondják akik súlyos önbizalomhiányban szenvednek és/vagy nem képesek bízni a másikban.. de akkor inkább vegyen macskát és éljen egyedül mert emberi kapcsolatok nélkül lehet jobb minőségű élete lesz a többi embert meg hagyja élni..

2015. szept. 7. 15:12
És még hab a tortán, hogy itt a csaj nem volt rámenős, sőt semmilyen nem volt, a hapi ment oda hozzá csak úgy.
110. gribedli*** (válaszként erre: 106. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 15:12
Nyilván nem úgy beszélgetek valakivel egy társaságban, hogy flörtölök. De mint írtam, neki erélyesebb fellépése van és ő ismeri jobban az ő kultúrájukat, tehát akkor lép így közbe ha már látja kezdődő jelét, amit én még talán észre sem vettem, hogy a másik márpedig úgy jópofizik, hogy valami más oka van. Ha pedig már ismeri is, akkor meg eleve ott terem mellettem. Én nem veszem az ilyesmit rossz néven, sőt, engem az ellenkezője zavarna. Az, hogy fél szemmel mindig rajtam van, engem egyáltalán nem zavar. Mindketten ilyenek vagyunk, így egyikünk sem róhatja fel a másiknak, hogy féltékenykedik, mert pontosan ugyanazt csináljuk.
2015. szept. 7. 15:07

Én már csak azért is oda mentem volna, hogy a kedves lovagnak rontsam az esélyeit, meg hogy idegesítsem. Csak úgy mosolyogva, kedvesen, közbeszólva a beszélgetésbe.


Amúgy meg vigyék az ilyet a fenébe, ki a francot érdekel már... mondtam is neki, na mi az, vén kecske megnyalná a sót...


Ez nekem nem fér bele, aludtam rá egyet.


Nem éreztem volna ilyen rosszul magam, ha oda megyek, mert bekavartam volna neki kissé a kisded idióta gyerekes flörtjébe. Felháborít az ilyen viselkedés.


Sőt odamegyek és bemutatkozom, legközelebb ez lesz, ha ilyen helyzetbe hoznak, majd persze dobom ki a kis köcsögöt :)


És igen, ha az embernek párja van, ne folytasson egy idegen nővel bizalmas beszélgetést sehol úgy, hogy a párja ott van a közelben.

108. túrógombócka (válaszként erre: 107. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 15:06
én nem mennék oda. a női büszkeségem nem engedné.
107. 76c87e32e1 (válaszként erre: 105. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 15:05

Egyetértek azzal, hogy jobb lett volna odamenni, hogy ne csináljon hülyét belőle, de utána elgondolkodni azon, hogy kell-e ilyen férfi neki. :)

Szerintem mindenkinek éreznie kell a határokat egy flörtnél is, ha például kikezdenek vele, akár ott van a párja, akár nem. Mindenkinek magának kell ezt kezelni, lerendezni, nem megvárni, hogy majd a párja közbelép. :)

106. 76c87e32e1 (válaszként erre: 104. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 14:51

Te egészen másról írsz most. :) A férjed nem azzal megy oda hozzád, ha mással beszélgetsz, hogy puszi és bemutatnál-e, hanem amit írtál: kopj le a feleségemről, ez óriási különbség. :)


Bárki bárkivel beszélget, de nekem nem fér bele egy kapcsolatba, egy házasságba sem, ha a párom előttem leállna vadidegennek flörtölni. Ne nekem kelljen ilyenkor közbelépni és megmutatni, hogy én vagyok birtokon belül. Inkább ne legyen ilyen birtokom. :)

105. gribedli*** (válaszként erre: 102. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 14:51
Egyébként azonnal írtam is, hogy a férfi viselkedése is minősíthetetlen, de egy bizonyos ponton még megállíthatta volna és akkor nem érezte volna magát ilyen szarul utólag, ahogy itt levezette.
104. gribedli*** (válaszként erre: 102. - 76c87e32e1)
2015. szept. 7. 14:48

Mint nő, én sem mondanék ilyet, férfiak között meg ahogy mondod, a poén elmegy. Ha beszélgetsz egy férfival és odamegy hozzátok a felesége és megpuszilja a pasit, és megkéri, hogy mutasson be neked, miért lenne szánalmas? Szerintem pont azok a szánalomhalmok, akik kikezdenek más pasikkal és még nekik áll feljebb, hogy "odapofátlankodik" az illető "legális" párja.


És olvastad, nem azt mondtam, hogy egy nő menjen oda és mondja azt a másik nőnek, hogy kopjon le a pasijáról, hanem hogy menjen oda és tegye nyilvánvalóvá, hogy ők együtt vannak.


Szerintem már épp elég szabadság a mai világban, hogy végülis nem kötünk a másikra rejtett kamerát, hogy még azt is tudjuk, mit csinál, mikor nem vagyunk ott, de már ne is haragudjon a világ, egy nő a férjéhez akkor lép oda, amikor akar, akkor is, ha az egy másik nővel beszélget. Pláne ultragáz, ha valaki ezt tolakodásnak veszi. Ha külön akar beszélni a férjjel vagy pasival, mert annyira titkos megbeszélnivalójuk van, akkor találjon erre egy másik megoldást, nehogymár akkor kelljen bonyolítani, mikor ott van a párja! Ez nem bizonytalanság, hanem elemi joga egy házastársnak/élettársnak/partnernek. Aki ezt rühelli, az ne bonyolódjon semmilyen tartós kapcsolatba, vagy ha túl sok "tilos" táblát rakosgat ilyen szempontból, azt ne hívja tartós kapcsolatnak. Kivétel ez alól a nyitott kapcsolat, de ott közös megegyezés van.

103. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 7. 13:41

Ha téged zavar a viselkedése, nemcsak ez a konkrét eset, de előfordul hasonló, akkor sosem lesz jó kapcsolat belőle.

Engem is bántana, ha így viselkedne valaki egy friss kapcsolatban.

102. 76c87e32e1 (válaszként erre: 93. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 13:35

Én ezt nem értem. Miért egy férfinak vagy nőnek kell közbelépnie, ha a párja flörtöl, és mutogatni a harmadiknak, hogy ő is ott van. Miért nem az a férfi vagy nő viselkedik úgy, ahogy kellene?


Leírtad, hogy a férjed beszól, ha te mással beszélgetsz, hogy kopjanak le a feleségéről. Ez egy közös barátnál poén szinten elmegy, de ha én társaságban beszélgetnék egy férfival, akinek odajönne a párja, hogy kopjak le a férjéről, azt gondolnám, milyen szánalmas és mennyire bizonytalan a kapcsolatában.


Más dolog a párunk előtt beszélgetni valakivel vagy flörtölni mással. Utóbbinál lehet erőt fitogatni, mutogatni magunkat, hogy a harmadik nehogy elfogadja a flörtöt, de ez a megoldás? Nem az, hogy olyan párt kell választani, aki nem hoz megalázó helyzetbe és nem flörtöl az orrom előtt mással? (Vagy a másik oldalról, nem hoz megalázó helyzetbe másokkal a túlzott féltékenységével vagy birtoklási vágyával.)

101. Érdekes73 (válaszként erre: 100. - Érdekes73)
2015. szept. 7. 13:12
Más a bizalom 10 év után meg más pár hónap után.
100. Érdekes73 (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 13:11
Értem az álláspontodat de nem mindenki tudja ezt ilyen lazán venni. Főleg egy kezdődő kapcsolat elején ahol még egymást se ismerik annyira. Persze vannak rámenős nőcik akiket nem érdekli se feleség se barátnő se gyerek sőt még büszkék is az ilyen hódításokra. De akit vinni akarnak és hagyja azt szerintem vigyék is jobb is ha kiderül az elején.
99. túrógombócka (válaszként erre: 1. - 2c5f60da64)
2015. szept. 7. 12:17
a pasi felejtős, te meg túl könnyen adtad magad.
98. gribedli*** (válaszként erre: 97. - Érdekes73)
2015. szept. 7. 12:11
Jó, hát majd a legközelebbi pasinál eleve így indítson! Amúgy sokszor a nők is kezdeményeznek, ezért a lehető legrosszabb stratégiának tartom, hogy még ő bújjon el és a távolból nézze.
97. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2015. szept. 7. 09:20
Ha tényleg szeretné eleve nem hozná kínos helyzetbe.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook